DAJ CYNK

Bonus za rejestrację numeru nju mobile

16.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9951

Ważne 6

5

Od lipca 2016 roku, zgodnie z ustawą antyterrorystyczną, rejestracja numeru będzie obowiązkowa dla wszystkich użytkowników ofert na kartę. Nju mobile chce osłodzić ten obowiązek.

Od lipca 2016 roku, zgodnie z ustawą antyterrorystyczną, rejestracja numeru będzie obowiązkowa dla wszystkich użytkowników ofert na kartę. Nju mobile chce osłodzić ten obowiązek.

Od dzisiaj na infolinii nju mobile odczytywany jest komunikat o konieczności rejestrowania numerów na kartę, dodatkowo rusza wysyłka SMS-ów informacyjnych, zachęcających klientów do wizyty w salonie Orange dodatkowymi bonusami.

Za zarejestrowanie numeru klienci sieci otrzymają dwa pakiety:

  • pakiet 10 GB transferu,
  • pakiet 1000 minut połączeń do krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych.

Oba bonusy mają ważność 30 dni. Ich aktywacja wymaga wysłania SMS-a o treści BONUS na numer 80028 w ciągu 60 dni od zarejestrowania numeru.

Maksymalny limit rejestracji uprawnionych do bonusu to 20 numerów na numer PESEL oraz 100 numerów na numer REGON.

Analogicznej promocji należy spodziewać się w najbliższym czasie w przypadku ofert na kartę sieci Orange.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Kacper
0

2016-12-03 22:15:01

Kacper G Filip

Odpowiedz

30. ~bonus
0

2016-06-19 00:04:54

29. idziesz do salonu Orange z kartą rejestracyjną i dowodem. Jeżeli dane są poprawne, wysyłają do NJU. Trwa do jednak trochę, zanim numer pojawi w systemie.

Odpowiedz

29. ~lipaaa
0

2016-06-18 15:04:53

26 i 28 jak to zrobiliście? Ja dzisiaj wysłałam i odesłali mnie na drzewo. Tylko list polecony.

Odpowiedz

28. njuken
0

2016-06-17 17:10:19

~Gargol też dzisiaj tak zrobiłem i mam podobnie. Dane już widnieją na stronie, ale bonusu nie chce dalej przyznać. Trzeba będzie jeszcze poczekać te kilka dni, jak mówili w salonie.

Odpowiedz

27. ~Sławków
-1

2016-06-17 15:18:47

@19. Myślę że nie ma się co śpieszyć..., tak jak szybko wprowadzają ustawę, tak szybko spodziewam się nowelizacji.

Odpowiedz

26. ~Gargol
0

2016-06-17 14:18:55

rejestracja w nju tylko w salonie orange lub tak ja zrobiłem :-) pobrałem z neta formularz, wypisałem, zeskanowałem i wysłałem przez BOK nju przez neta :-) 2 h później dostałem esa, że zarejestrowali, ale nie dostałem bonusu jeszcze.

Odpowiedz

25. ~Gargol
0

2016-06-17 14:10:10

zarejestrowałem dziś nr i nie chcą mi tego pakietu włączyć - wyskakuje komunikat, że nr niezarestrowany, ktoś coś doradzi?

Odpowiedz

24. njuken
0

2016-06-17 13:12:24

22. ~007Bond chyba to nie przejdzie, musiałem zawitać do salonu ORANGE, wypełnić tam taka kartę, oni już wysyłają sami sprawdzając twoje dane z dowodu. W przypadku Orange nie wypełnia się karty , tylko dane są już wprowadzone do systemu.

Odpowiedz

23. ~007Bond
0

2016-06-17 11:25:21

Odpowiedz

22. ~007Bond
0

2016-06-17 11:21:15

CZY TO WYSTARCZY ????????????? /''/'' rejestracja w ofercie nju na kartęAby zarejestrować swój numer w nju na kartę pobierz kartę rejestracyjną dostępną tutaj, wydrukuj, wypełnij i prześlij do nas listownie na adres:Nju mobileul. Jagiellońska 3496-100 SkierniewiceMożesz także zarejestrować się poprzez konto na njumobile.pl . Zaloguj się na portalu. Jeżeli nie założyłeś jeszcze konta na portalu - zrób to teraz. Następnie wybierz opcję moje dane. Uzupełnij pola formularza zgodnie z ich opisem. Podaj aktualne i kompletne dane. Ich poprawność i zgodność poświadczasz zaznaczając odpowiednie pole na końcu formularza.Po prawidłowym wypełnieniu wszystkich pól kliknij zarejestruj kartę.O rejestracji Twojej karty zostaniesz poinformowany SMS-em. /''/''

Odpowiedz

21. Morvius
0

2016-06-17 10:48:42

@15 wlo czyli możemy korzystać z nieistniejącego rozwiązania? Awesome! Zawsze wiedziałem, że Orange to stan umysłu. A wprowadzone ograniczenia prędkości na ofercie internetu doprowadzają mnie już do pasji. Cały dzień jest ok, wracam do domu, chcę włączyć serial i? I nic. bo transfer zwalnia tak bardzo, że laptop tablet i 2 smartfony zabijają tą prędkość. Orange podziękujemy.

Odpowiedz

20. ~007Bond
0

2016-06-17 10:23:14

Odpowiedz

19. LuiN
0

2016-06-17 10:05:20

@18, nawet trzeba, jeśli chcesz mieć działający numer w lutym 2017 roku.

Odpowiedz

18. ~
0

2016-06-17 10:04:41

Czyli Nju można rejestrować w salonie Orange?

Odpowiedz

17. ~krzysiek
1

2016-06-17 08:28:38

Przeniosłem do nich 2 numery z Plusa i mam dwa które kupiłem w sklepie. Na stronie mam wypełnione wszystkie dane osobiste a jednak otrzymuję informację iż te numery nie są zarejestrowane. Jestem ciekawy tylko co mi jeszcze odpisze VM. Jeżeli u nich będę miał zarejestrowane to w sobotę się przenoszę. Bardzo fajną ofertę mają jednak bez dostępu do fizycznego salonu to zaczyna robić się ciężko.

Odpowiedz