DAJ CYNK

Bonus za przeniesienie numeru w HaloNet

11.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 18

Ważne 11

3

Tartel, dostawca usługi telefonii internetowej HaloNet, zachęca do przenoszenia numerów telefonicznych, w zamian oferując ekstra doładowania do każdej wpłaty o wartości min. 10 zł przez 10 miesięcy.

Tartel, dostawca usługi telefonii internetowej HaloNet, zachęca do przenoszenia numerów telefonicznych, w zamian oferując w okresie 10 miesięcy ekstra doładowania do każdej wpłaty o wartości min. 10 zł.

Od 12 marca do 10 kwietnia w ramach promocji "Szczęśliwe dziesiątki" każdy kto przeniesie numer do telefonii HaloNet i spełni wymogi regulaminu, może liczyć na darmowe użytkowanie tego numeru przez pierwszy rok (w przypadku numeru faxowego, promocyjna cena za korzystanie z niego w pierwszym roku wynosi 10 zł). Dodatkowo wszystkie wpłaty (na konto, do którego będzie przypisany przeniesiony numer) w wysokości minimum 10 zł dokonane w okresie pierwszych 10 miesięcy otrzymają bonusowe doładowanie w wysokości 10% wpłaconej kwoty.

Oprócz możliwości wykonywania połączeń, użytkownicy HaloNet mogą skorzystać z dodatkowych usług, tj. fax internetowy, telekonferencje, wirtualną centralę, usługę SMS, przekierowywanie połączeń, limit na drogie połączenia czy też blokadę wybranych połączeń przychodzących.

Zobacz: Promocja "Szczęśliwe dziesiątki" w HaloNet

Źródło tekstu: Tartel, wł

Komentarze
Zaloguj się