DAJ CYNK

Bonus za przeniesienie numeru do T-Mobile na kartę

26.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7016

Ważne 12

7

Klient, którzy przeniesie numer do T-Mobile na kartę, otrzyma na start 100 Złotówek.

Klient, którzy przeniesie numer do T-Mobile na kartę, otrzyma na start 100 Złotówek.

Bonus zostanie aktywowany automatycznie po pierwszym doładowaniu konta kwotą 20 zł lub więcej i jest ważny przez 3 miesiące od momentu aktywacji.

Promocyjny pakiet Złotówek w T-Mobile na kartę można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych oraz stacjonarnych, SMS-y oraz MMS-y. Promocyjne złotówki rozliczne są przed kwotą zgromadzoną na koncie.

Aby skorzystać z oferty wystarczy przenieść numer do T-Mobile na kartę. Promocja obowiązuje od 26 listopada.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
37. ~łowca
-1

2014-12-16 14:42:02

dobra promo, czego chcecie. inwestuje 20zł, z czego 9zł płacę na waznosc konta przez 3 miesiace. w tym czasie wykorzystuje 100zł z bonusu i po 3miechach zostaje mi 11zł na wykorzystanie, po czym migruje do play, dostaje 60zł na 3 miechy i do t-mobile i tak w kółko:)

Odpowiedz

36. ~
0

2014-11-27 19:39:33

"Zobacz: TELEPOLIS.PL porównuje wszystkie oferty GSM. Sprawdź, aby nie przepłacać!" - BEZNADZIEJNA jest ta doklejka w każdym artykule.

Odpowiedz

35. ~
0

2014-11-27 16:48:11

Super promocja, akurat starczy na sprawdzanie stanu konta.

Odpowiedz

34. ~qwerty
0

2014-11-27 12:47:45

1 dniowa promocja. Cóż...

Odpowiedz

33. ~Fart
0

2014-11-27 09:58:20

~32 akurat w tej wysokości bonusu jeszcze nie dawali zwłaszcza, że jednorazowo, a najlepsze, że łączy się z darmowymi smsami do wszystkich sieci bez limitu.

Odpowiedz

32. ~tata
1

2014-11-27 08:02:59

Nic atrakcyjnego,wszyscy operatorzy daja to samo

Odpowiedz

2014-11-26 18:41:30

dobra okazja do przejścia dla karciarzy z play w drodze do rbm, złapać promocje w t-mobile i zaraz potem wskoczyć do rbm na kartę energy, łapiemy bez limitu 20 zł = 30 dni do wszystkich sieci w polsce, dobre jest t-mobile.

Odpowiedz

29. ~pabloki
2

2014-11-26 17:43:34

kupicie , doładujecie za 20 zł które nie daje ważności na wychodzące nawet miesiąca , nie można kupić za ten bonus pakietów...a roczna ważność konta kosztuje aż 36 zł rocznie . wychodzi na to że starter u wielu będzie używany ok.10 dni bo chyba tyle wydłuża to 20 zł doładowanie . a jak bardzo wpłynie na przyrost bazy w 4 kwartale...i chyba tylko o to tu chodzi.

Odpowiedz

28. ~Wizard
1

2014-11-26 16:57:49

to KICHA - a co sugerujecie zamiast NJU abonamentu - z roczną ważnością konta lub nr ważnym POwieki ??? żeby nie płacić a móc odbierać ??? (mam nilimit abo na innym nr i szkoda 9zł za abo nju bulić co miesiac,a o doladowaniach bym nie pamietal).

Odpowiedz

27. DanielR
1

2014-11-26 16:55:28

Toż przecież podałem linka do regulaminu, a w nim w punkcie 2.10. jak byk napisane:"Pakiet Złotówek można wykorzystać WYŁĄCZNIE NA krajowe połączenia głosowe wykonywane na krajowe numery sieci komórkowych oraz stacjonarnych oraz SMS-y/MMS-y wykonywane na krajowe numery sieci komórkowych I W SZCZEGÓLNOŚCI NIE DOTYCZY połączeń /SMS/MMS wykonywanych w roamingu, połączeń SMS/MMS międzynarodowych, połączeń/SMS wykonywanych na numery usługowe, specjalne, premium, połączeń przekierowanych, pakietową transmisję danych oraz innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę.

Odpowiedz

26. ~
0

2014-11-26 16:52:00

100 zl a co dalej ? pozniej plać i placz choc przyznaje jakosc sieci u mnie w miescie b dobra internet na pozomie innych sieci mam nadzieje ze pojda po rozum do glowy i zrobia nolimit za 20 zl bo inaczej dobrze nie wroze.

Odpowiedz

25. ~
1

2014-11-26 16:51:56

100 zl a co dalej ? pozniej plać i placz choc przyznaje jakosc sieci u mnie w miescie b dobra internet na pozomie innych sieci mam nadzieje ze pojda po rozum do glowy i zrobia nolimit za 20 zl bo inaczej dobrze nie wroze.

Odpowiedz

24. ~Wizard
-1

2014-11-26 16:35:33

INTERESUJE mnie jak cziko czy na SMS premium mozna to BONUS wykorzystac??

Odpowiedz

23. DanielR
0

2014-11-26 16:04:08

Tu macie regulamin (jakby to kogo interesowało):

Odpowiedz

22. ~cziko
-1

2014-11-26 16:02:18

czy mozna wykorzystac je do premium sms?

Odpowiedz