DAJ CYNK

Bonus krajowy w lajt mobile

29.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4560

Ważne 1

7

lajt mobile premiuje osoby korzystające z usług w kraju. Jeśli przekroczymy wyznaczone limity w roamingu - wzrośnie nam abonament.



lajt mobile premiuje osoby korzystające z usług w kraju. Jeśli przekroczymy wyznaczone limity w roamingu - wzrośnie nam abonament.

Musimy przyznać, że lajt mobile znalazł bardzo kreatywny sposób na obejście zasady Roam like at home wprowadzając Bonus krajowy. Jest to bonus w wysokości 20 zł. Jak działa?

Jeśli korzystamy z telefony w kraju, to obejmuje nas wspomniany bonus i nasz abonament jest tańszy o 20 zł. W praktyce są to identyczne ceny abonamentu jak dotychczas w ofercie lajtowy no limit, czyli:

  • 14,99 zł za nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne,
  • 19,99 zł za nielimitowane rozmowy na komórki, SMS-y, MMS-y i 1 GB Internetu,
  • 24,99 zł za nielimitowane rozmowy na komórki, SMS-y, MMS-y i 4 GB Internetu,
  • 29,99 zł za nielimitowane rozmowy na komórki, SMS-y, MMS-y i 10 GB Internetu.

Jeśli w trakcie trwania umowy wyjedziemy za granicę i zaczniemy korzystać z usług w roamingu, to w przypadku przekroczenia określonych limitów koszt abonamentu wzrośnie o wysokość Bonusu krajowego, czyli 20 zł, na jeden okres rozliczeniowy. Jakie to limity?:
  • 50 minut wymienne na 50 SMS-ów,
  • brak połączeń z Internetem, chyba że z wykorzystaniem dodatkowych pakietów - 100 MB za 19,99 zł, 500 MB za 25 zł i 1 GB za 35 zł,
  • brak MMS-ów.

Oczywiście połączenia w roamingu dalej są darmowe jak w kraju, zgodnie z zasadą Roam like at home.

Zobacz: Regulamin oferty lajt mobile

Zobacz: Nowe zasady roamingu dla klientów lajt mobile

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Kemul
0

2018-01-27 23:59:08

WitamJeśli jest ktoś w Lajt i chciałby mnie polecić to proszę o kontakt na kemul at jadamspam kropka pl.Chciałbym sprawdzić tą sieć do użytku prywatnego, a jeśli przy okazji mogą z tego skorzystać dwie osoby to czemu nie.

Odpowiedz

18. ~M
0

2017-07-26 19:22:23

Masakra jakaś. Ludzie uciekajcie do Nju.Mieszkam przy granicy i czasem jadę na piwko do Czech. Jak się zapomnę i wyślę do kogoś jednego MMSa to zapłacę za niego 28zł. Tak! dokładnie 20zł bonusu zabiorą mi za abonament oraz 8zł za nielimitowane do stacjonarnych!!!Czyli jeden MMS za granicą = 28zł! Co na to UE?

Odpowiedz

17. ~
0

2017-07-05 11:12:25

WiFi w autobusach to dobre dla szkolniaków.

Odpowiedz

16. Remington
0

2017-06-29 15:03:27

orson, patrząc nic nie zobaczysz, trzeba wsiąść do autobusu i się przejechać

Odpowiedz

15. adziu82
0

2017-06-29 14:43:54

@orson_dzi popraw ten tekst ,,Jeśli korzystamy z telefony w kraju, to obejmuje nas wspomniany bonus/''/''Nie powinno być ,,telefonu/''/'' ?

Odpowiedz

14. ~pabloki
0

2017-06-29 14:43:07

ale yo jest niezgodne . limit 50 minut jest za mały w roamingu. żądam nałożenia kary.

Odpowiedz

13. orson_dzi
0

2017-06-29 14:31:27

@12 Samodzielna wymiana jest już od 1,5 miesiąca, ale fakt, przyda się o tym wspomnieć bo przegapiliśmy temat. O autobusach nie słyszałem, ale zaraz zobaczę o co chodzi.

Odpowiedz

12. Remington
0

2017-06-29 14:26:47

orson,OT, ale chyba warto, byście w newsach napisali też o:- możliwości samodzielnej wymiany karty SIM w Orange na kartę i nju- WiFi w autobusach MZA w Warszawie

Odpowiedz

10. ~Jok
0

2017-06-29 14:20:11

Niech mnie ktoś poprawi. Po co mam kupić pakiet internetowy za 35 zł, jeśli mam w kraju 10gb i będę korzystał z neta za granicą. "za kare" podniosą mi abo o 20 zł, to i tak mniej niż kosztuje pakiet roamingowy 1gb..

Odpowiedz

11. Romlen
0

2017-06-29 14:20:11

@2 - faktycznie na ich stronie gdy chcemy kupić nowy numer mamy taki txt: "wszystko - nie więcej niż 29 złNielimitowane rozmowy z komórkowymi i stacjonarnymi, SMS/MMS oraz 10 GB na pełnej prędkościza max. 29 zł w miesiącu." Nie ma tego planu przy zmianie oferty. Czy jest ale go nie ma. Telepolis też milczy w newsach o tym fakcie. To pomyłka czy kilka dni cierpliwości aż wdrożą nowy plan?

Odpowiedz

9. ~Do 8
0

2017-06-29 14:18:02

Stacjonarne dodane do 29

Odpowiedz

2017-06-29 14:10:14

@2 jakie nowe pakiety?

Odpowiedz

7. ~diztonz
1

2017-06-29 14:08:30

Czyli coś, co było standardem (ustawiczna promocją) stało się promocją w gorszym wariancie (możliwa dopłata) - to dobrze, że przeszedłem do a2mobile !

Odpowiedz

0

2017-06-29 14:05:56

@4 I patrz do czego doprowadziłeś tymi komentarzami. @2 Się już robi, a sam właśnie migruję. no limit i 60 GB za 39 zł jak dla mnie jest ok.

Odpowiedz

5. ~K.
1

2017-06-29 14:05:53

Nie jest to zbyt zgodne z regulacją. Za to zaoferowanie usługi w ogóle bez roamingu już jest, więc jak ich KE zacznie ścigać to tak to się skończy.

Odpowiedz