DAJ CYNK

Bon na paliwo przy zakupie nju z rachunkiem

28.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3136

Ważne 8

3

Klienci nju mobile, którzy zakupią ofertę nju z rachunkiem mogą skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają bon na paliwo.

Klienci nju mobile, którzy zakupią ofertę nju z rachunkiem mogą skorzystać z promocji, w ramach której otrzymają bon na paliwo.

Po zakupie oferty nju z rachunkiem i wpisaniu numeru zamówienia na stronie internetowej operatora klienci otrzymają punkty Vitay (60 zł), które można wykorzystać na stacjach paliwowych Orlen. Punkty zostaną wysłane w ciągu miesiąca od aktywacji numeru na adres E-mail klienta.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~
3

2015-07-28 18:09:38

@36zasięg to nie wszystko. To także punkty styku i łącza międzynarodowe. Orange może Playowi buty czyścić. I to takie śmieszne, że Play na NetWorkS! może mieć lepszą jakość niż Orange hhaha :D Orange to dno

Odpowiedz

25. ~Centurion
-2

2015-07-28 17:09:44

pabloki (22.), Ja ci wybaczam, chociaż chwilę wcześniej wiłeś się jak rasowy wąż marketingu, wciskając nachalnie i przy marnym kontekście reklamy heyah.

Odpowiedz

24. ~pabloki
2

2015-07-28 17:04:24

@21 tak, żebram o argumenty bo skoro nie podajesz to można uznac że ich nie masz. przeciez inaczej bys podał wprost. uznałem, że podanie informacji o krótkiej umowie w nju w sytuacji gdy komentuję wiadomość o nagrodzie za abonament nie jest znacząca tym bardziej że nie na temat. " deficyt argumentów" no ciekawe stwierdzenie... może rozwiniesz? eh na co ja liczę przeciez nie masz argumentów.

Odpowiedz

23. ~Tiger
-2

2015-07-28 17:00:42

@18. Najlepszym wyznacznikiem dyskredytacji ofert T-Mobile jest paskudna jakość ichdziałania. Transmisja danych leży i kwiczy. Prawie zawsze.

Odpowiedz

21. ~Tiger
-2

2015-07-28 16:50:54

@18. Widać obłuda to twoja specjalność. Teraz już po fakcie, jak ci zwróciłem uwagę to pozujesz na "kulturalne" wyjaśnienia, ale gdybym się nic tu nie odewzwał to ani słowem byś o tym nie wspomniał. Co ty tak żebrzesz o argumenty? Sprawdź sobie w słowniku co to jest obłuda i zrozumiesz bez łopatologicznych wyjaśnień. Poz tym w twoich wypowiedziach deficyt argumentów aż szczypie w oczy, za to pełno pustych stwierdzeń - a dla przypomnienia twerdzenie to nie argument.

Odpowiedz

20. ~pabloki
-2

2015-07-28 16:49:54

@13 starałem sie podać jakąś przeciwwagę skoro piszesz o orange /nju więc podałem że tak samo jak w nju jest w heyahod tmobile. to zasadne i zgodne z prawdą ( a wiesz że w heyah abonament w cenie jaka daje nju jest o 1 GB wiecej internetu?) . więcej dystansu, bo się pienisz wyjeżdżając mi "a kto cię to o heyah pytał?!" . czyżbyś pracował w orange ? juz jeden sie wyżej pienił. nie wierzę normalnie że luźne komentarze tak bardzo bolą ... no właśnie , kogo ?

Odpowiedz

19. ~Centurion
-3

2015-07-28 16:35:55

pabloki, a kto cię to o heyah pytał?! To news na temat heyah, czy o nju?! Przestań już agitować za tym T-Mobile i nie udawaj Greka.

Odpowiedz

18. ~pabloki
1

2015-07-28 16:29:37

@12 da sie rozwiązac umowę w nju po miesiącu z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia podobnie jak w heyah. zamiast napisac odp na #1 w podobnym tonie kulturalnie to skrytykowałeś tamten post. z tego co piszesz nie podając dalej argumentów z takim jadem wynika mi że pracujesz w orange, chyba że masz obsesję. a jak piszesz o" kłamstwach o nju" to mam wątpliwości czy znasz swoją wartość.@13 ja, fobię na orange? jeśli poszukasz to znajdziesz w komentarzach że też obiektywnie chwalę orange. znajdziesz tez że jade po tmobile . to dowodzi że jestem obiektywny . wystarczy że poszukasz na telepolis.

Odpowiedz

17. ~Centurion
-2

2015-07-28 16:29:00

telekuku (15.), z tego co widzę to wpis 12. nie był do ciebie, wiec chyba faktycznie się zapieniłeś, albo pochlałeś (bo tak ciągle nawijasz o tym piciu) i rzuciło ci się na oczy ;-)

Odpowiedz

15. ~telekuku
3

2015-07-28 16:22:33

12- ty naprawdę jesteś pod wpływem. W którym miejscu piszę o jakiejkolwiek umowie? Piszę natomiast o fatalnej jakości Orange - gorszej nawet od Play, no ale na rauszu trudno o spostrzegawczość. ;-)

Odpowiedz

14. ~Tiger
-2

2015-07-28 16:21:02

@11. Ale żeś się zapienił, aż śmiać się chce :-)Telekomunikacja totwoje hobby?? No widać, ża słabo się znasz na telekomunikacji, skoro wygłaszasz tak prymitywne i pozamerytoryczne genaralizacje na temat jakości Orange. To już dzieci w podstawówce uczą bardziej złożonych wypowiedzi.

Odpowiedz

13. ~Centurion
-2

2015-07-28 16:09:55

pabloki, nie chrzań! Przecież nie od dziś wiadomo, że masz fobię na punkcie Orange i z pasją jedziesz po tym opie, za to T-Mobile to wchodzisz w tyłek bez wazeliny ;-)

Odpowiedz

12. ~Tiger
-2

2015-07-28 16:06:44

@10. Twoje zapewnienia nadają się do druku na papierze toaletowym :-) tym bardziej, że przeczą im twoje działania. No tak, spodziewałem się po tobie najbardziej prymitywnej linii obrony - przez atak - masz wrażenie, że jestem pracownikiem Orange, bo co? Bo "bronie" nju w komentarzu 2.?? Tak ma wyglądać ta twoja "argumentacja"? Żenada! No lepszego " samobója" nie mogłeś sobie strzelić. Akurat mój komentarz spod nr to zaprzeczenie ewidentnemu kłamstwu. A może ty też będziesz łgał, że po miesiącu nie da się rozwiązać bez kary umowy w nju z rachunkiem? Znamienne jest to, że tobie takie kłamstwa o nju wcale nie przeszadzaja, gdyż są zgodne z twoją polityką dyskredytacji oferty nju.

Odpowiedz

10. ~pabloki
2

2015-07-28 15:47:44

7. nie jestem klakierem konkurencji, obiektywnie oceniam fakty. mam dziwne wrażenie że jestes pracownikiem orange bo zastanawiająca jest ta twoja obrona nju także w komentarzu #2. nie kompromituj się dalej tylko podaj argumenty bo na razie tylko klepiesz w klawiaturę bez sensu. postawiłeś zarzut ale go nie umotywowałeś. chyba nie masz argumentów ?

Odpowiedz