DAJ CYNK

Blik: zakupy typu One Click w Internecie dostępne w Banku Millennium

03.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12

Ważne 4

2

Polski Standard Płatności rozszerza możliwości realizacji transakcji, proponując nową, szybką metodę płatności za zakupy w internecie.

Polski Standard Płatności rozszerza możliwości realizacji transakcji, proponując nową, szybką metodę płatności za zakupy w Internecie. Teraz zapłacimy Blikiem na ekranie komputera, tabletu lub smartfona za pomocą jednego kliknięcia. Jako pierwsi "Zakupy bez kodu" będą mogli robić klienci Banku Millennium.
Jak to działa? Przy dokonywaniu płatności Blikiem w sklepie internetowym w aplikacji mobilnej banku dostajemy zaproszenie do zapamiętania sklepu lub przeglądarki internetowej. Jeśli skorzystamy z zaproszenia, następnym razem przy dokonywaniu płatności Blikiem w sklepie internetowym, wystarczy wybrać Blika i zatwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku. Jeżeli nie zaakceptujemy zaproszenia, przy każdej kolejnej płatności nadal będziemy wpisywali kod Blik.

Niezależnie od tego, każda transakcja wymaga autoryzacji kodem PIN w aplikacji mobilnej banku. Ta sama aplikacja daje użytkownikowi możliwość zmiany i edycji wcześniej zapamiętanych sklepów, przeglądarek, a w dalszej perspektywie także i urządzeń.

Źródło tekstu: Polski Standard Płatności

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy