DAJ CYNK

Blik: płacenie jednym kliknięciem w ING Banku Śląskim

05.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23

Ważne 3

0

Klienci ING Banku Śląskiego mogą dokonywać płatności Blikiem w Internecie bez wpisywania kodu w trakcie płatności.Klienci ING Banku Śląskiego mogą dokonywać płatności Blikiem w Internecie bez wpisywania kodu w trakcie płatności. ING jest kolejnym bankiem, który wdrożył rozwiązanie udostępnione przez Polski Standard Płatności.

Przy dokonywaniu transakcji BLIKIEM online klient otrzymuje zaproszenie do zapamiętania sklepu. Po jego akceptacji, przy kolejnej transakcji wystarczy wybrać Blika i zatwierdzić płatność na swoim telefonie. Niezależnie od tego, każda transakcja wymaga autoryzacji kodem PIN w aplikacji mobilnej banku, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo operacji.

Metoda "jednego kliknięcia" w e-commerce jest dzisiaj jednym z najszybciej rozwijających się trendów nowoczesnych płatności online - tutaj silna i wygodna autoryzacja kodem PIN w Bliku daje szerokie możliwości obsługi płatności. Cieszymy się, że ING Bank Śląski wprowadził tę metodę dla swoich klientów - mówi Dariusz Mazurkiewicz, wiceprezes Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

Źródło tekstu: Blik

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy