DAJ CYNK

Black Friday w T-Mobile

26.11.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12025

Ważne 5

23

Amerykańska tradycja przecen w ostatni, Czarny Piątek listopada opanowała T-Mobile.

Amerykańska tradycja przecen w ostatni, Czarny Piątek listopada opanowała T-Mobile.

W niższych cenach, w niektórych przypadkach obniżonych nawet o 90%, dostępne będą telefony, tablety i laptopy. Laptop Acer Aspire dostępny będzie za 9 zł w taryfach od 79,99 zł, tablet Huawei MediaPad T1 8.0 za 9 zł w taryfie za 49,99 zł, a HTC Desire 620 można będzie kupić za 9 zł w taryfie za 49,99 zł.

Oferty dostępne będą w salonach i sklepie internetowym T-Mobile.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
48. ~dobradusza
0

2015-12-02 14:16:33

Dobra promocja ale do amerykańskiej wersji BF jeszcze daleko:P dobra to jest opcja żeby nagonić klientele czemu nie, ja jednak nie polecam podejmować pochopnych decyzji jeżeli podpisujemy jakikolwiek abonament na dwa lata...płacić trzeba cały czas a jak się przeliczy to karta w mniejszej sieci i telefon na raty wychodzi dużo taniej.

Odpowiedz

47. ~rupel
0

2015-11-30 22:44:46

.

Odpowiedz

46. ~Siwy.
0

2015-11-28 11:20:28

Ale dali ofertę normalnie powalili na kolana. Oni mają te ceny z kosmosu co za operator najgorszy w Polsce

Odpowiedz

45. ~Stachu
0

2015-11-27 19:06:54

A w T-Mobile oprócz zarządu nic się nie zmieniło.

Odpowiedz

-1

2015-11-27 16:56:45

T-mobile , skasujcie cały prepaid, tylko abonament:-)

Odpowiedz

43. ~Adam
0

2015-11-27 16:49:48

I wiecie co? Nie warto było czekać. Ja naiwny się niezdrowo podnieciłem by zobaczyć hasło: "Nie przegap okazji!" (sic!) To zakrawa na kpinę z klienta. Co jak co ale uważam że to kolejna wtopa PR. I po co było to całe zamieszanie?

Odpowiedz

42. Horacy
0

2015-11-27 16:04:16

@40 no ta, na pewno znalazłbym lepsze zajęcie w nocy niż czekanie na ofertę... No serio? Aż taki hejt? Echh, lapek jest nieźle przeceniony, ale pewno z umową na 36 msc...

Odpowiedz

41. Razio1
0

2015-11-27 15:40:43

Mają rozmach! Oni chyba naprawdę się starają mieć jak najmniej klientów.

Odpowiedz

40. ~ch85
0

2015-11-27 11:39:18

Tak tylko ile mozna czekac na taka promocje!!! T mobile powinien okreslic czas akcji a nie ze czlowiek sprawdza od polnocy co godzine i dalej nic

Odpowiedz

39. ~Siwy.
0

2015-11-27 11:37:49

I co nadal nic nie ma w t mobile piątek pewnie będzie w sobotę hehe

Odpowiedz

38. ~
0

2015-11-27 11:34:36

Fajnie że wprowadzają taki zwyczaj, w końcu zawsze lepiej zapłacić mniej niż więcej

Odpowiedz

37. ~Adam
0

2015-11-27 11:17:57

I nadal czekam, czekam, czekam... Coś chyba poszło nie tak.

Odpowiedz

36. Razio1
0

2015-11-27 10:06:54

Minęła 10, a na stronie tojer mobajla dalej brak jakiejkolwiek informacji o specjalnej akcji promocyjnej. Kurczę, może trzeba czekać na zaproszenie SMSowe :D

Odpowiedz

35. ~Ja
0

2015-11-27 09:33:54

@28 juz jest promocja na TV w orange. Ciekawe czy ten model TV 40" samsunga jest dobry

Odpowiedz

34. ~aer
0

2015-11-27 08:57:00

czy black friday oznacza jakąś tragedię?Żałobę ? nie znam języka poganiaczy bydła i ich zwyczajów dlatego się was pytam?

Odpowiedz