DAJ CYNK

Black Friday 2018 coraz bliżej. Co szykują polskie sklepy internetowe na Czarny Piątek?

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10409

Nadchodzi Czarny Piątek 2018, czyli jedna z największych i najgłośniejszych wyprzedaży. Ponieważ odbywa się pod koniec listopada, można w niej upolować prezenty świąteczne jeszcze zanim w sklepach i galeriach rozgorzeje gorączka zakupów. Ciekawą, a do tego szeroką ofertę szykuje w swoich sklepach internetowych grupa x-kom.

Czarny Piątek 2018 w grupie x-kom


Grupa x-kom skupia obecnie 3 e-sklepy, mające w ofercie zróżnicowany asortyment produktów. Dla przypomnienia w skład grupy wchodzą:

  • x-kom.pl (sprzęt komputerowy, smartfony)
  • al.to (RTV i AGD, zabawki, mama i dziecko)
  • combat.pl (miliataria, survival, outdoor)

Inspiracji na prezenty z pewnością nie zabraknie i będzie je można dopasować do zainteresowań praktycznie każdego. Od produktów dla niemowląt, przez młodych graczy, sportowców i fanów survivalu, aż po młodych rodziców i seniorów. Zakupy w Black Friday mają jeszcze ten atut, że odbywają się w sporym odstępie czasu od świąt. Dzięki temu prezenty dotrą na czas, jeszcze zanim w galeriach rozgorzeje świąteczna gorączka. Trzeba się jednak spieszyć, bo liczba produktów w promocji jest ograniczona. Najlepiej usiąść przed komputerem na chwilę przed startem akcji.

Pełna oferta promocyjna nie została jeszcze ogłoszona. Już teraz wiemy jednak o kilku propozycjach, które ukazały się na dedykowanych stronach. Wiemy też, że w sklepie x-kom pojawi się ponad 90.000 sztuk produktów o wartości ponad 30 000 000 zł, a najwyższy rabat ma wynosić 97%.

Poniżej kilka propozycji z oferty sklepu x-kom:

I na al.to:

Weź udział w Czarnym Piątku


Black Friday 2018 jest kolejnym etapem festiwalu zakupów, który w sklepach x-kom i al.to rozpoczął się 10.11 promocjami z okazji Singles Day. Kolejną okazją do zakupów z rabatami będzie Cyber Monday.

Promocja Czarny Piątek w x-kom, al.to i combat.pl będzie obowiązywać 23 listopada 2018 r.

Zobacz: Black Friday w x-kom
Zobacz: Black Friday w al.to
Zobacz: Black Friday w combat.pl

Skorzystaj z rabatów na 5-lecie al.to

Niezależnie od Czarnego Piątku, warto skorzystać z urodzinowych ofert sklepu al.to. Co ważne, nie są one stałe, lecz zmieniają się cyklicznie. Dzięki temu można co rusz znaleźć produkty w atrakcyjnych cenach. Wybrany asortyment kupimy ponadto z darmową dostawą, a sklep przygotował dla swoich klientów liczne niespodzianki. Oferta urodzinowa dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Sprawdź urodzinowa promocję w al.to

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Materiały partnera - grupa x-kom

Przewiń w dół do następnego wpisu