DAJ CYNK

Bezpłatne Wi-Fi w ponad 850 placówkach pocztowych

27.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4838

Ważne 10

5

Docelowo, Poczta Polska, może wprowadzić darmowy Internet we wszystkich placówkach pocztowych.

Bezterminowy i bezpłatny dostęp do Internetu poprzez sieć WiFi, wypełnianie białych plam na mapie cyfrowej Polski i możliwość kontaktu on-line z usługami administracji publicznej dla klientów - takie są główne korzyści projektu darmowego WiFi, który właśnie został udostępniony przez Pocztę Polską w ponad 850 placówkach pocztowych. Docelowo, Poczta Polska, może wprowadzić darmowy Internet we wszystkich placówkach pocztowych.

Poczta Polska uruchomia darmowy dostęp do sieci internet w ponad 850 placówkach zlokalizowanych poza dużymi aglomeracjami. Spółka chce w ten sposób pomóc w cyfryzacji społeczeństwa, zwłaszcza w tych miejscach, w których dostęp do sieci jest mocno ograniczony technicznie lub ekonomicznie. Na liście placówek z darmowym Internetem są także odziały Poczty dedykowane obsłudze pielgrzymów uczestniczących w Światowych Dnia Młodzieży.

Bezprzewodowy dostęp do sieci jest możliwy dla wszystkich odwiedzających placówki pocztowe. Sieć może być również otwarta dla osób znajdujących się w zasięgu hot spotów. Aby korzystać z darmowego połączenia, wystarczy wybrać na ekranie urządzenia mobilnego siec o nazwie Poczta Polska, bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Klienci korzystający w ten sposób z sieci, będą także proszeni o wyrażenie zgody na wyświetlanie reklam.

Poczta Polska w drugim etapie przedsięwzięcia może udostępnić darmową transmisję sygnału poprzez WiFi we wszystkich własnych placówkach pocztowych włączając co kwartał do systemu 500 lokalizacji.

Źródło tekstu: Poczta Polska

Komentarze
Zaloguj się
40. wlo
0

2016-06-29 08:00:21

36 - Ty zapewne inPost, którem jakoś przestało się opłacać świadczyć usługi pocztowe ostatni, preferujesz?

Odpowiedz

39. ~
0

2016-06-29 07:55:44

Takie WiFi powinny być uruchomione wieki temu, gdy Internet był dobrem rzadkim. Nawet płatne HotSpoty byłyby ok. Niestety PP ma nadmiar betonu... :(Podkreślam - K I E D Y Ś! Teraz to niech oni sobie wsadzą to w duuu...żą część ciała.

Odpowiedz

38. ~Punk
0

2016-06-28 16:10:54

Ja na przesyłki nie narzekam, ale tylko dlatego że listonosz to mój sąsiad i w razie czego mi weźmie do domu.

Odpowiedz

37. ~Sceptyk
0

2016-06-28 13:54:20

Fajnie, fajnie, a kiedy zaczną dostarczać przesyłki bez ich gubienia i bez zostawiania awizo, mimo obecności adresata w domu? Bo to chyba jednak tego typu działalność jest tzw. "core business" poczty polskiej (małe litery zamierzone)...

Odpowiedz

36. ~Partyzant
0

2016-06-28 12:44:30

To jeszcze ktoś korzysta z usług PP?chyba seniorzy....Widzę że Poczta pada i brzytwy się chwyta.

Odpowiedz

35. ~
0

2016-06-28 08:59:08

co do poczty polskiej to ostatnio zauwazyłem ciekawe zjawisko - ze skrzynek podbierają już TYLKO raz dziennie - kiedyś na skrzynkach (niektórych przynajmniej) było parę godzin odbioru, teraz została tylko jedna bodaj 14 - sprawdźcie sami

Odpowiedz

34. ~r
2

2016-06-28 07:02:19

APo co ma działać całą dobę? Żeby jakiś bystry pobierał internet na torentach?

Odpowiedz

33. ~
2

2016-06-28 00:03:12

Znając kiedyś it od środka mogę powiedzieć że na bank to skopią wręcz zrobią groteskowe wdrożenie.Zakupią sprzęt z rozmachem za setki milionów.Kilka lat będą się przygotowywać do wdrożenia.W końcu ktoś powie że ma być zainstalowane to pojadą informatycy montować nie skonfigurowany sprzęt.Później wyślą instrukcje do urzędu aby kobiety to same skonfigurowaly. Który urząd tego nie zrobi zostanie ukarany.Oczywiście hotspot będzie dostępny tylko w godzinach pracy urzędu czyli ok 2h dziennie. Po tym czasie wyłączane jest zasilanie w całej placówce. Na bank nie pociąga osobnej linii zasilającej hotspot.

Odpowiedz

32. ~
2

2016-06-27 22:54:40

Ale może żona była sama w domu

Odpowiedz

31. ~r
1

2016-06-27 22:52:05

U mnie *** nawet awiza nie wsadził ze dwa razy. Od nadawcy się dowiadywałęm że coś powinno byc.

Odpowiedz

30. ~Piotrek
1

2016-06-27 22:51:18

@ 25 jest sposób by zlikwidować kolejki na poczcie nazywa się to PACZKOMAT (AWIZOMAT) i stoi toto na niektórych urzędach pocztowych w Warszawie na Bielanach (przynajmniej tam widziałem) stoi sobie w przedsionku więc można i o 2 w nocy odebrać swoją paczkę - ale to chyba tylko testy :-(

Odpowiedz

29. ~
0

2016-06-27 21:48:42

O 10 lat za późno. Teraz każdy ma pakiet w telefonie.

Odpowiedz

28. jedrek
2

2016-06-27 21:05:43

@19 awizowanie bez godziny to standard od pewnego czasu na prlowskiej poczcie. Wypisze sobie delikwent gotowce i szybciej mu hurtem wrzucić do skrzynek awiza w bloku niż gonić po piętrach i pukać do drzwi. Podobne zjawiska przerabiałem gdzie przynajmniej jeden z domowników stacjonawał w domu sądnego dnia, a awizo lądował w skrzynce. I obecnie w moim rejonie nagminnie panująca amba fatima dla przesyłek nierejestrowanych. Obecnie mają tu na blokowisku "listonoszy" z łapanki ulicznej, bo nikt nie chce na tej pańszczyźnie robić. Skoro ma nierejestrowane przesyłki to szybciej się je utylizuje niż dostarcza do skrzynek adresatów. Przez wiele lat nic nie ginęło ze zwykłych, a tu nagle od początku 2016 jakość im się "podniosła". Reklamacja pisemne to rozmowa ze ścianą, dostajesz gotowca o niczym w odpowiedzi i że oni nie są tego w stanie zweryfikować i pogadane... zapewne wg nich to wina adresata...że w ogóle raczył skorzystać z ich usług.

Odpowiedz

27. ~
1

2016-06-27 20:40:32

@26Co z tego że polecony? Do torby te szmaty z allegro i badziew od chińczyka nie wejdzie i tego się nie wynosi.Tak jest od zawsze i każdy naczelnik, kierownik urzędu o tym wie.

Odpowiedz

26. Th0mas
-1

2016-06-27 20:23:01

@20 pierdzielisz głupoty. Polecony to polecony. Bez względu na gabaryty orzesylki, musi być próba doręczenia. Co innego przesyłki nierejestrowane, czyli np. listy zwykłe. Jeśli ich gabaryt lub rozmiar nie pozwala na włożenie takiej przesyłki do skrzynki oddawczej, takie przesyłki są faktycznie awizowane przed wyjściem w rejon. I to jest zgodne z prawem pocztowym.

Odpowiedz