DAJ CYNK

Bezpłatne Wi-Fi w ponad 850 placówkach pocztowych

27.06.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5418

Ważne 10

5

Docelowo, Poczta Polska, może wprowadzić darmowy Internet we wszystkich placówkach pocztowych.

Bezterminowy i bezpłatny dostęp do Internetu poprzez sieć WiFi, wypełnianie białych plam na mapie cyfrowej Polski i możliwość kontaktu on-line z usługami administracji publicznej dla klientów - takie są główne korzyści projektu darmowego WiFi, który właśnie został udostępniony przez Pocztę Polską w ponad 850 placówkach pocztowych. Docelowo, Poczta Polska, może wprowadzić darmowy Internet we wszystkich placówkach pocztowych.

Poczta Polska uruchomia darmowy dostęp do sieci internet w ponad 850 placówkach zlokalizowanych poza dużymi aglomeracjami. Spółka chce w ten sposób pomóc w cyfryzacji społeczeństwa, zwłaszcza w tych miejscach, w których dostęp do sieci jest mocno ograniczony technicznie lub ekonomicznie. Na liście placówek z darmowym Internetem są także odziały Poczty dedykowane obsłudze pielgrzymów uczestniczących w Światowych Dnia Młodzieży.

Bezprzewodowy dostęp do sieci jest możliwy dla wszystkich odwiedzających placówki pocztowe. Sieć może być również otwarta dla osób znajdujących się w zasięgu hot spotów. Aby korzystać z darmowego połączenia, wystarczy wybrać na ekranie urządzenia mobilnego siec o nazwie Poczta Polska, bez konieczności wpisywania dodatkowych haseł. Klienci korzystający w ten sposób z sieci, będą także proszeni o wyrażenie zgody na wyświetlanie reklam.

Poczta Polska w drugim etapie przedsięwzięcia może udostępnić darmową transmisję sygnału poprzez WiFi we wszystkich własnych placówkach pocztowych włączając co kwartał do systemu 500 lokalizacji.

Źródło tekstu: Poczta Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu