DAJ CYNK

Bezpłatne Wi-Fi dostępne na polskich lotniskach

24.08.2016

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2911

Ważne 0

4

Na dziewięciu z 15 polskich lotnisk pasażerowie mogą skorzystać z nieograniczonego dostęp do sieci Wi-Fi bez dodatkowych wymagań.

Na dziewięciu z 15 polskich lotnisk pasażerowie mogą skorzystać z nieograniczonego dostęp do sieci Wi-Fi bez dodatkowych wymagań - sprawdził serwis z ofertami turystycznymi Kayak.pl.

Czas spędzany na lotnisku podczas oczekiwania na odprawę czy transfer to często dobra okazja do przejrzenia maili, serwisów społecznościowych i informacyjnych czy też potrzebujących większej ilości transferu serwisów wideo.

Z zebranych informacji wynika, że wszystkie 15 lotnisk na terenie Polski oferują darmowe Wi-Fi, a na większości z nich dostęp do sieci jest nieograniczony. Jedynie w przypadku lotniska w Lublinie obowiązuje limit do 30 minut, podczas gdy pasażerowie w strefie biznesowej mogą surfować bez ograniczeń.

W przypadku pozostałych 5 lotnisk podróżni powinni zwrócić uwagę na fakt, że stawiają one dodatkowe wymagania. I tak w Gdańsku i Wrocławiu dla nieograniczonego korzystania wymagane jest zalogowanie się za pośrednictwem Facebooka, w przeciwnym wypadku czas ograniczony zostaje do 15 minut. W Modlinie wymagane jest pobranie magazynu lotniskowego, a w Poznaniu i Krakowie wymagane jest logowanie co 15-30 minut.

Źródło tekstu: Kayak.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się