DAJ CYNK

Bezpieczny telefon w Orange na Kartę

12.07.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8944

Ważne 6

11

Orange prowadził usługę ubezpieczenia telefonu dla użytkowników prepaid oraz oferty Zetafon - "Bezpieczny telefon w Orange na Kartę".

Orange prowadził wraz z firmą Wartą TUiR usługę ubezpieczenia telefonu dla użytkowników prepaid oraz oferty Zetafon - "Bezpieczny telefon w Orange na Kartę".

Ubezpieczenie dotyczy takich zdarzeń, których nie obejmuje gwarancja, czyli kradzieży, zniszczenia, zalania bądź uszkodzenia mechanicznego. Do wyboru są trzy warianty do wyboru z różną sumą ubezpieczenia. Ochroną ubezpieczeniową mogą być objęte także aparaty telefoniczne kupione poza siecią sprzedaży Orange.

Standard Komfort Premium
Uszkodzenia mechaniczne + + +
Kradzież zuchwała + + +
Włamanie + + +
Rabunek + + +
Kradzież kieszonkowa - - +
Zalanie - - +
Max. wartość przedmiotu 500 zł 1000 zł 2000 zł
Udział własny ubezpieczonego w każdej szkodzie 49 zł 49 zł 99 zł
Cena pakietu 3,99 zł 4,99 zł 6,99 zł

Aby włączyć usługę należy wysłać darmowego SMS-a pod numer 80222 o treści: START 1 (wariant Standard) lub START 2 (wariant Komfort) lub START 3 (wariant Premium). Potwierdzenie aktywacji usługi zostanie przesłane SMS-em. Usługa ma charakter cykliczny i odnawia się automatycznie po 30 dniach.
Aby wyłączyć usługę należy wysłać SMS-a o treści STOP pod numer 80222. Usługa przestanie być aktywna pod koniec 30-dniowego okresu.

Zobacz: warunki ubezpieczenia "Bezpieczny telefon w Orange na Kartę"

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
40. ~cortez
0

2014-09-02 17:04:59

Złodzieje, złodzieje i jeszcze raz złodzieje....mimo że nie wysyłałem żadnego smsa i tak przyszło że mam ubezpieczony telefon w wersji standard... i tak zaczęło żreć co miesiąc. W zamian zerwałem z pajacami umowe i przeszedłem do Playa.

Odpowiedz

39. ~kolin
0

2014-01-31 05:48:24

Przychodzi sms z zacheta ....ubezpiecz telofon...wystarczy kliknac na niego i juz jestes ubezpieczony .Kasuja 3,99zl bez opisu umowy,podanja kosztów itp.Czyste naciaganie ze strony orange ,zeby umowa byla czysto prawna musze ja przeczytac i potwierdzic.Sprawa zgloszona do UOKiK

Odpowiedz

38. ~
0

2013-07-15 07:57:37

Ja kiedyś kupowałem w Euro RTV AGD Nokię 6303 Classic i wykupiłem do niej ubezpieczenie zamierzając przed jego upływem zrzucić telefon z wysokości ale i tak tego nie zrobiłem bo się bałem że mi tego nie uznają.

Odpowiedz

37. ~Namakon
0

2013-07-15 07:43:20

Widzę że ktoś wpadł w BOKu na weryfikacji i powiedziano mu że nie może złorzyć reklamacji bo nie zna hasła do konta, adresu, peselu ani niczego innego ^^ "Chcę złożyć reklamację k..! Znam numer telefonu a reszta niech was nie interesuje!" :P

Odpowiedz

36. ~waldek
0

2013-07-14 15:05:55

Kolejna zapowiadana przez wszechwiedzącego prezesunia pseudo usługa.Chodzi tylko o wyciąganie pieniędzy bo odszkodowanie to zobaczycie ale po procesie i to w drugiej instancji.Lepiej niech orange przestanie okradać na transferze internetu i usprawni składanie reklamacji bez podawania życiorysu chyba że głównym zadaniem bok jest zbieranie danych i nim kupczenie.Może jakiś kurs dla bok z wymowy swoich nazwisk u logopedy.

Odpowiedz

34. ~
0

2013-07-13 09:32:39

33 najlepiej przed kradzieżą, ewentualnie upadkiem - reszta nie ma sensu... Myślę, że na te dwie opcje chętni się znajdą.

Odpowiedz

33. ~r
0

2013-07-13 09:22:56

No cóż, zabezpieczają się przed oszustami, gdyż takich nie brak w naszym katolickim kraju. Ńiestety, zabezpieczenie jest solidne i przez to wartość ubezpieczenia znikoma. Ale jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi i chce sobie zapewnić złudę bezpieczeństwa może puścić te parę złotych na wypłatę dla prezesów Warty. Oni też muszą godnie żyć i na wachę do furki służbowej mieć ;-)

Odpowiedz

32. ~adik
0

2013-07-12 21:25:10

Paragraf 5 mówi wszystko ile tak naprawdę jest warte to ubezpieczenie- jak coś się stanie to będzie to twoja wina.To niestety wyłudzenie kasy za przyzwoleniem orange.

Odpowiedz

31. ~
0

2013-07-12 20:33:31

Wiem, to sci fi, ale proponuję coś odwrotnego: płacimy składkę 2 lata, np. 5zł mies., a po tych 2 latach pokazujemy ubezpieczony telefonik w Warcie. Jeśli nie jest zniszczony, taka igiełka 2 letnia, to dostajemy zwrot kosztów 24x5 i nagrodę, np. % składanej sumy, im większa składka - większy bonus :-)

Odpowiedz

30. wook
0

2013-07-12 20:19:58

w wyłączeniach odpowiedzialności prawie wszystko jest wykluczone

Odpowiedz

29. ~
0

2013-07-12 20:16:33

a gdzie ubezpieczenie od wybuchającej baterii?

Odpowiedz

28. ~polsak to kraj złodzie
0

2013-07-12 19:29:03

Polska to kraj złodziei. Zamiast się cieszyć że jest usługa polegająca na ubezpieczeniu, to zaraz kombinują jak na tym zarobic - najlepiej aktywować ją wtedy kiedy telefon się zepsól z innego telefonu. Cóż złodzieje operator może zweryfikować z jakiego telefonu zostało wysłane zgłoszenie na bazie chociażby IMEI. Będą to pewnie weryfikować i dzieki temu nie przejdą wałki z niedziałającym telefonem. Niestety ubezpieczenia mają to do siebie w Polsce że przystępują do nich na początku głównie złodzieje.

Odpowiedz

27. ~
0

2013-07-12 17:01:11

26 nie są to wielgachne pieniądzory, kto zechce, ten aktywuje dla przezory :-)

Odpowiedz