DAJ CYNK

Batony z darmowym internetem Orange

19.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16221

Ważne 8

5

Nestle wprowadził do sprzedaży batony Lion w promocyjnych opakowaniach z kodem na jednodniowy pakiet darmowego internetu Orange.

Nestle wprowadził do sprzedaży batony Lion w promocyjnych opakowaniach z kodem na jednodniowy pakiet darmowego internetu Orange.

W promocyjnych opakowaniach znajduje się kod uprawniający do otrzymania nagrody w postaci darmowego pakietu internetowego o wielkości 100 MB.

Aby aktywować pakiet należy wysłać SMS z kodem w treści, z telefonu na kartę w Orange na bezpłatny numer 80408.

Pakiet zostanie przyznany w ciągu 24 godzin od momentu wysłania i zostanie potwierdzone SMS-em. Przyznany pakiet ważny jest do końca dnia następnego po dniu, w którym nastąpiła aktywacja. W przypadku, gdy przed upływem terminu ważności aktywnego pakietu, zostanie aktywowany kolejny kod promocyjny, nastąpi zsumowanie obu pakietów i ustawienie daty ważności zgodnie z zasadami dla najnowszego kodu.

Każdy z uczestników może brać udział w promocji dowolną ilość razy. Promocja trwa do czasu wyczerpania zapasów promocyjnych batonów, jednak nie dłużej niż do 31 sierpnia. Jeden baton kosztuje ok 1,20 zł.

Zobacz: Nestle regulamin oferty Lion "darmowy internet w środku"
Zobacz: Orange regulamin "Darmowy pakiet 100MB"

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
90. ~robson077
0

2014-06-21 23:28:35

Super promocja ztymi batonami oby takich wiecej polecam.

Odpowiedz

89. ~
0

2014-04-14 15:44:28

no dobra spoko ale jak już dostałam ten internet to powinnam wejść na neta w tel, a nie da się próbuję wejść na internet i się nie da wyskakuje mi połączenie się nie powiodło

Odpowiedz

88. ~
0

2014-04-01 13:02:54

w E,leclerc sa po 70 gr za 3 sztuki

Odpowiedz

0

2014-03-29 18:40:55

Ważność nie sumuje się.

Odpowiedz

86. ~5hifty
0

2014-03-29 17:47:01

Wie ktoś czy ważność z kilku kodów się sumuje?

Odpowiedz

85. ~
0

2014-03-24 11:42:20

Jak to nie działa!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

84. ~Trybson
0

2014-03-23 14:38:24

To jest oszustwo!!!!!!!!!!!! połkneło mi 40zł - haczyk jest w tym że jak te 100mb się skończy ( jedna piosenka na youtubie na przykład ) do pieniądze pobierają Ci z konta bez ostrzeżenia - dlatego tylko dla tych na kartę bo im się to opłaca !!!!!! Oszuści !!!!

Odpowiedz

83. dan7
0

2014-03-21 21:34:45

Hello wszystkim. Teraz jest promocja w Żabce : dostajemy 3 batony za 2 i dostajemy batonik za 0.83 zł. To jest cena !!!

Odpowiedz

82. ~DRG:)
0

2014-03-21 21:23:01

Ja polecam usluge jestem w orange free i za 3 kody z lionow dostałem 1500zl na przesyl danych tyle ze praktycznie na poltorej dnia ale i tak sie opłaca za jakies 1.5 zl dostajemy 500zl na internet to sie oplaca:)

Odpowiedz

81. ~mjw
0

2014-03-19 21:43:54

A promocyjne batoniki są w "Kauflandzie" po 1,09 zł. na dodatek w dwu smakach! Oferty kodów z Allegro niech sobie wsadzą w ..., ja mam kod i zjem batonika :-))))

Odpowiedz

80. ~mjw
0

2014-03-19 21:36:01

W promocji tej dostaje promocyjne 500,- zł. przeznaczeniem TYLKO na transmisję danych TYLKO w taryfach prepaid ("na kartę"). W POP, ONE, "Nowe Orange GO" przy cenie 50gr/100kB daje to 100MB, ale we FREE, SMART przy cenie 1gr/100kB daje to prawie 5 GB! *** SPRAWDZONE **** Jak aktywujemy usługę tuz po północy to będzie aktywna prawie 48 godzin. Promocja potrwa do końca wakacji. Przejście na Orange FREE - kod USSD: *101*40#

Odpowiedz

79. ~lion Orange
0

2014-03-11 10:56:36

http://allegro.pl/show_item.php?item=4033992937 Orange kody :)

Odpowiedz

78. ~Calm7
0

2014-03-10 13:05:52

77). Kup sobie tego batona, wklep kod we Free, a dostaniesz duuuużo więcej MB! Polecam, a w dodatku taniej, 1zł, a i głodny nie będziesz chodził. Serio, serio!

Odpowiedz