DAJ CYNK

Bank Millennium udostępnia nową wersję serwisu internetowego Millenet

09.05.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Fintech

Interakcje: 7306

Ważne 0

0

Bank Millenium zgodnie z zapowiedziami uruchamia nową wersję serwisu internetowego Millenet. Jeszcze dziś trafi ona do pierwszych klientów, ale na przebudowaną aplikację mobilną musimy jeszcze zaczekać.

Nowa wersja serwisu Millenet zaprojektowana całkowicie od nowa wewnątrz banku stawia przede wszystkim na prostotę, co sugeruje kafelkowa struktura. Nowa sekcja Wydarzenia jest teraz centrum informacyjnym dla klienta i jednocześnie punktem kontaktu z Bankiem Millennium. Tutaj zobaczymy propozycje ofert, podpowiedzi i porady dotyczące sposobu zarządzania finansami.

Zobacz: Do założenia konta w Banku Pekao wystarczy selfie. Weryfikacja w aplikacji PeoPay bez wizyty w oddziale

Nowy Millenet zwraca na siebie uwagę sekcją Dodatki, dzięki której ułatwimy sobie codzienne korzystanie z konta. Ich zawartość została wybrana przez samych klientów po testach użyteczności, a użytkownik może je dowolnie konfigurować. Przyda się z pewnością dodatek o nazwie Zbiórka, który pozwoli zebrać pieniądze na różne cele. Żeby mieć rękę na pulsie warto też używać dodatku Nadchodzące płatności do monitorowania rachunków.

Zobacz: Bank w smartfonie. Ponad 11 mln Polaków wybiera aplikację do korzystania z usług bankowych

O realizację przelewu w maksymalnie krótkim czasie zadba kolejny z dodatków - Szybki przelew. Nowa odsłona Millenetu od Banku Millennium w sposobie prezentowania finansów została zaprojektowana zgodnie z przyjętą przez Parlament Europejski w 2015 roku dyrektywą regulującą rynek płatności - Payment Services Directive 2 (PSD 2). Przy projektowaniu uwzględniono szereg innowacyjnych technologii (min. mikroserwisy). 

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu