DAJ CYNK

AutoMapa wprowadza na stałe niższe ceny dla wersji Android i iOS

16.07.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10393

Ważne 3

0

Po sukcesie promocji na 10-lecie, AutoMapa utrzymuje na stałe nowe, niższe ceny swojej aplikacji dla platform Android i iOS.

Po sukcesie promocji na 10-lecie, AutoMapa utrzymuje na stałe nowe, niższe ceny swojej aplikacji dla platform Android i iOS.

Producenci AutoMapy zdecydowali się na stałe obniżyć ceny wersji Android i iOS. Cena AutoMapy Polska została obniżona średnio o 20% natomiast cena AutoMapy Europe średnio o 30%. Szczegóły oferty przedstawiają się następująco:

AutoMapa Polska dla iOS:

  • licencja 7 dniowa - 2,69 euro
  • licencja 90 dniowa - 9,99 euro,
  • licencja 366 dniowa - 23,99 euro.

AutoMapa Europa dla iOS:
  • licencja 7 dniowa - 4,99 euro,
  • licencja 90 dniowa - 16,99 euro,
  • licencja 366 dniowa - 39,99 euro.

AutoMapa Polska dla Androida:
  • licencja 7 dniowa - 9,99 zł
  • licencja 90 dniowa - 36,99 zł,
  • licencja 366 dniowa - 89,99 zł.

AutoMapa Europa dla Androida:
  • licencja 7 dniowa - 16,99 zł
  • licencja 90 dniowa - 59,99 zł,
  • licencja 366 dniowa - 149,99 zł.

Nowe ceny obowiązują na stałe w Google Play jak i AppStore od 15. lipca wszystkich nowych i aktualnych użytkowników AutoMapy Android i iOS.

Źródło tekstu: AutoMapa

Tagi: AutoMapa
Komentarze
Zaloguj się
33. ~fitz
0

2013-07-17 11:35:12

A swoją drogą - używa ktoś Live Traffic z Sygica? Jak to się sprawdza? Sygic niby OK - ale potrafił się przytkać oczywiście w krytycznych momentach - zroibłem z nim ostatnio trochę ponad 4000 km po Europie i generalnie było OK, poza kilkoma wyjątkami w miastach - mapa przestawała się odświeżać i wyglądało jakby skręt był dopiero za 200-300 metrów, a nie już)

Odpowiedz

32. ~jaaaa
0

2013-07-17 10:57:46

szkoda że AM nie ma takie modułu jak yanosik. Z kalwiszami do zgłaszania przez userów zdarzeń drogowych takich jak policja, wypadek itp. Po LiveDrive szło by to do wszystkich i byłaby mega aktualna... Nie wiem, dlaczego oni nie wprowadzą czegoś takiego, to byłoby super uzupełnienie AM

Odpowiedz

31. a_lex
0

2013-07-17 09:21:22

Eeee... na Jave:) Na Androidzie chodzi mi dobrze, tylko z włączonym GPS zżera szybko baterię - chyba chodzi caly czas, zamiast tylko przy podświetlonym ekranie. Ale czy Java, czy Android - szkoda ze nie można pobrać starych wersji.

Odpowiedz

30. WitekT
0

2013-07-17 09:13:20

29: to jest ograniczenie ze strony Google i Apple, a nie wymysł AutoMapy.

Odpowiedz

29. ~
0

2013-07-17 08:50:24

Ha ha fajna rozpiętość czasowa: 7 dni, albo 90 ! Nic, tylko wprowadzić takie pakiety (termin) w Plusie, Play, TM i Orange! :-D

Odpowiedz

28. ~pferd
0

2013-07-17 08:11:57

~daniel, dokładnie, brakuje jednodniowych i dwutygodniowych ew 10-cio dniowych, tak i w Polsce jak i w europie, jadę na wakacje i po co mam kupować licencję 90 dniową za 59,99 zł, jak potrzebuje max 10dni (7dni za mało), a sporadycznie jeżdżąc po kraju mógłbym częściej kupować jednodniową, bo jak mam kupić 7dniową to wole już jechać na googlemaps

Odpowiedz

26. ~
0

2013-07-16 23:52:56

AM biznes się kończy. Nie będę płakał gdy zbankrutują

Odpowiedz

25. ~Jacek
0

2013-07-16 23:34:43

Tu masz ta wersje z Lipca https://www.dropbox.com/s/3ic3x3zk97csbaq/Targeo.apk

Odpowiedz

24. ~Jacek
0

2013-07-16 23:24:56

@21 Rozumiem ze szukasz wersji na androida?Wiesz co mam jakas ktora sciagalem w lutym tego roku i druga to z lipca poprzedniego roku.Jedna to napewno 2.1.7

Odpowiedz

23. ~abc
0

2013-07-16 23:09:32

u mnie i znajomych automapa gubila sygnal gps. Wywalilem i wgralem tom toma. Chodzi idealnie ale z trasami troche mocniej kombinuje niestety i czasami nadkladam kilometry

Odpowiedz

22. ~atomfx
0

2013-07-16 22:51:22

do exseb Automapa ma funkcję prowadzenia do współrzędnych. klikasz menu. Klikasz prowadź do/szukaj i na drugiej stronie jest odnośnik punkt gps

Odpowiedz

21. a_lex
0

2013-07-16 22:40:53

#16 -Jacek, dzięki za odzew :) Chodziło mi o jakąkolwiek wersje z wcześniejszym zoomowaniem - teraz powiększa się 3 i 9, a wcześniej klawiszami fukcyjnymi. I nawet, znalazlem sobie taką wersję w Internecie, chodzi płynnie, ale sama WYŁĄCZA się po kilku minutach! I to jest wersja 2.1.07 - także gdybyś miał wcześniejszą to daj znać :-)

Odpowiedz

20. ~pisul
-2

2013-07-16 22:23:53

Jaki sens sprzedawac nawigacje jak Google Maps prowadzi do celu lektor PL lepiej i dokladniej i nie za 29 euro tylko za darmo! Sprzedawac cos co mozna miec za darmo? Co bedzie nastepne? Sprzedaz drewna lesnikom czy wieprzowiny w Egipcie!

Odpowiedz

19. ~daniel
0

2013-07-16 22:16:59

Cena całkiem dobra. Tylko dla kogo? Dla taksówkarzy, kurierów,przedstawicieli handlowych i innych zawodowych kierowców to prawie jak za darmo, korzystają z tego codziennie. A dla przęciętnego Kowalskiego który, codziennie jeździ te same trasy to chyba już nie. Zdarza mu się wyjechać do rodziny na wesele i inne uroczystości , jechać na urlop itp. Brakuje dwóch opcji: licencja jednodniowa za powiedzmy 4 - 5 zł na PL i 10 zł na Europe) oraz 2 tygodnie: 15- 16 zł na PL i 30 zł na Europe. Większość ludzi wyjeżdza na więcej niż tydzień czasu łącznie z powrotem. Natomiast bardzo mnie interesuje po co komuś opcja 90 dni, chyba tylko na okres próbny jak ktoś się zatrudni jako zawodowy kierowca. I tak dla mnie najlepsza opcją ( jeżdzącego niesystematycznie i wybiórczo po nowych trasach) jest wykupienie na cały rok. Ale tu przecież Aqurat jako firma dobrze przemyślał strategie. Co nas obchodzi ile i jak korzystasz, my mamy mieć największy zysk. Ale gdyby była opcja jedno i dwutygodniowa w tych cenach, przeciętny pirat by się zastanowił czy robić roota i tracić gwarancje.

Odpowiedz

18. ~
0

2013-07-16 21:51:00

@11, @13, Sygic potrafi zamulić 1 GHZ i 512 MB RAM fona, że ten się zawiesza i restartuje. Ja mu już podziękuję, za 59 zł dostajesz większy prymityw niż MapaMap.

Odpowiedz