DAJ CYNK

AutoMapa - funkcja AutoRadar dla każdego

11.05.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 38

Ważne 3

1

Producenci AutoMapy udostępnili nową wersję swojego programu dla systemu Android pozwalającą na korzystanie z AutoRadaru przez wszystkich kierowców.Producenci AutoMapy udostępnili nową wersję swojego programu dla systemu Android pozwalającą na korzystanie z AutoRadaru przez wszystkich kierowców.

Wraz z najnowszą wersją AutoMapy dla systemu Android z AutoRadaru, czyli narzędzia służącemu wymianie informacji drogowych m.in o punktach kontroli, radarach czy wypadkach, korzystać mogą wszyscy kierowcy - również ci, którzy nie byli do tej pory użytkownikami AutoMapy, jak również osoby, które w tej chwili nie posiadają aktywnej licencji czasowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby uruchamiania dodatkowych programów, a użytkownicy uzyskują dostęp zarówno do aktualnych danych o sytuacji na drodze, jak i do mapy, na której zdarzenia te są wizualizowane.

Pobierając AutoMapę po raz pierwszy, każdy użytkownik otrzymuje dostęp do bezpłatnego, 7-dniowego okresu testowego, podczas którego może zapoznać się ze wszystkimi możliwościami AutoMapy i AutoRadaru. Po zakończeniu testów, użytkownicy nadal mogą korzystać ze wszystkich możliwości AutoRadaru - nawet, jeśli nie posiadają licencji. Dzięki temu mogą ostrzegać i być ostrzeganym przez innych, a z AutoMapy skorzystać wykupując licencję czasową, lub skorzystać z oferty abonamentowej Orange lub Play

Źródło tekstu: AutoMapa

Komentarze
Zaloguj się