DAJ CYNK

Alior Bank: płacąc poprzez Android Pay możesz zgarnąć nawet 1000 zł

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6733

Alior Bank przygotował promocję, w której za wykonywanie płatności z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Android Pay można zyskać jedną z kilkudziesięciu nagród głównych w wysokości 1000 zł.Alior Bank przygotował promocję, w której za wykonywanie płatności z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Android Pay można zyskać jedną z kilkudziesięciu nagród głównych w wysokości 1000 zł.

Promocja przeznaczona jest dla klientów Alior Banku oraz Kantoru Walutowego i polega na wykonaniu określonej liczby transakcji Dla najbardziej aktywnych uczestników bank przygotował 80 nagród po 1000 zł. Oprócz tego każdy nowy użytkownik aplikacji mobilnej Android Pay, który spełni warunki akcji, na powitanie może otrzymać 50 zł.

Aby mieć szanse na nagrodę główną należy zdobyć jak najwięcej punktów. Uczestnik może otrzymać 1 punkt za transakcję o wartości min. 5 zł, albo aż 3 punkty za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP dla rachunków prowadzonych w GBP, 5 zł dla rachunków prowadzonych w PLN. Użytkownik może zdobyć punkty raz dziennie u jednego sprzedawcy, więc w im większej liczbie sklepów zostaną wykonane transakcje, tym większa szansa na wygraną.

Co tydzień 10 użytkowników otrzyma po 1000 zł. Każdy klient może zdobyć nagrodę powitalną i główną tylko raz. Nagrodę powitalną będą mogli otrzymać nowi użytkownicy aplikacji Android Pay oraz ci, którzy nie dokonywali jeszcze płatności na swoim koncie w aplikacji. Warunkiem otrzymania nagrody jest wykonanie w ciągu 28 dni co najmniej 5 transakcji aplikacją Android Pay na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu w przynajmniej pięciominutowych odstępach czasu. Pula nagród powitalnych wynosi 8222.

Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Alior Bank.

Zobacz: regulamin promocji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Alior Bank, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu