DAJ CYNK

AliExpress startuje z Wyprzedażą Rocznicową. Tym razem partnerem PayU. Dla polskich użytkowników zniżki do 50%

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7607

W AliExpress rozpoczęto właśnie 9. edycję Wyprzedaży Rocznicowej, której partnerem tym razem został PayU. Na polskich konsumentów do 1 kwietnia czekają zniżki sięgające nawet 50 proc. wartości.

W ramach najnowszej rocznicowej wyprzedaży AliExpress można nabyć w obniżonych cenach między innymi produkty marek Robotrock (automatyczne odkurzacze), Xiaomi (tu chyba wyjaśnień nie trzeba) oraz Trendyol (turecka marka odzieżowa). Dodatkowo można skorzystać ze zniżki w wysokości 5 dol. jeśli za zakupy o wartości powyżej 35 dol. będziemy dokonywać płatności przez PayU.

Zobacz: Blue Media wdraża płatności cykliczne BLIKIEM w sieci Play

Aby skorzystać z promocji PayU wystarczy wprowadzić kod PAYU328 w aplikacji AliExpress podczas płatności za pomocą PayU. Współpraca obu podmiotów (chińskiego giganta zakupowego AliExpress i PayU, jednego z liderów płatności internetowych w Polsce) rozpoczęła się już w 2017 roku.

Jak mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Country Manager w PayU:

Kolejną rocznicę działalności Aliexpress świętujemy w sposób, jaki konsumenci lubią najbardziej - rozpoczynamy urodzinową kampanię rabatową. Wybór PayU gwarantuje jednak nie tylko dostęp do atrakcyjnych zniżek, ale przede wszystkim do najbardziej lubianych przez internautów metod płatności, które są bezpieczne i wygodne oraz rozliczane w polskich złotych.

Zobacz: Płatności zbliżeniowe do 100 zł bez PIN-u? To możliwe jeszcze w tym roku

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu