DAJ CYNK

[Aktulizacja] Będzie nowa oferta dla biznesu w sieci Play

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis TELEPOLIS.PL, sieć Play przygotowała nową ofertę dla biznesu. Znamy jej pierwsze szczegóły.Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis TELEPOLIS.PL, sieć Play przygotowała nową ofertę dla biznesu. Znamy jej pierwsze szczegóły.

Uwaga: wszystkie podane poniżej kwoty są cenami netto.

Biznes BOX Ultra

W ofercie Biznes BOX Ultra otrzymamy karty SIM do telefonów oraz dodatkową do routera internetowego. Koszt jednej karty SIM do telefonu to 50 zł miesięcznie, przy dwóch cena wynosi 75 zł, a przy trzech - 100 zł. Możemy tu dodawać kolejne karty SIM do telefonu. Za 5 kolejnych zapłacimy po 20 zł na miesiąc, a za 9-tą i następne - po 15 zł.

W ramach oferty otrzymamy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, a także SMS-y i MMS-y, zarówno w kraju, jak i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Pakiety internetowe (do wykorzystania w Polsce) będą miały po 20 GB na każdą kartę SIM do telefonu i 200 GB na karcie SIM do routera.

Będzie można liczyć na smartfony po atrakcyjnych cenach, a także - w przypadku nowych umów - rabatu 100% na 6 miesięcy.

Standard dla Firm

W tej ofercie także będzie można mieć więcej kart SIM na koncie, co zmniejszy całkowitą wysokość miesięcznego abonamentu. Przy jednej karcie SIM zapłacimy 35 zł, przy dwóch 60 zł, a przy trzech 85 zł. a 5 kolejnych zapłacimy po 18 zł na miesiąc, a za 9-tą i następne - po 12 zł.

Tu także otrzymamy nielimitowane połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich, zarówno w kraju, jak i podczas podróży zagranicznych po państwach Unii Europejskiej. Dodatkowo do każdej karty SIM otrzymamy pakiet internetowy o wielkości 15 GB, do wykorzystania na terenie kraju. W przypadku roamingu UE otrzymamy 2,71 GB przy jednej karcie SIM, 2,33 GB na kartę przy dwóch oraz 2,2 GB na kartę przy trzech. Jednak tylko pierwszy GB będzie darmowy. Za pozostałą część pakietu zapłacimy po 1,2327 grosza za 1 MB.

Zobacz: Nowe miejscowości na mapie zasięgu 4G LTE sieci Play

Aktualizacja:

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że premiera nowych ofert dla biznesu nastąpi jutro. Jest to jednak informacja nieoficjalna.

P. S. Pomyliliśmy się tylko o 1 dzień.

Zobacz: Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu