DAJ CYNK

[Aktualizacja2] Brawo Nowe Ofer-Ty! - startuje kampania Plusa

14.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8736

Ważne 8

12

Plus startuje z kampanią reklamową promującą nową ofertę. Bohaterem spotów ponownie jest Szymon Majewski.



Plus startuje z kampanią reklamową promującą nową ofertę. Bohaterem spotów ponownie jest Szymon Majewski.

Spoty reklamowe kładą nacisk na najważniejsze cechy nowej oferty operatora. Ma być prosto i elastycznie. Nawiązuje do tego tematyka reklam. Produkty w piekarni są proste, wyprostowane został nawet precle, a joga wymaga elastyczności.





Więcej na temat nowych ofert Plusa możecie znaleźć pod poniższymi odnośnikami.

Zobacz: Ulotkę nowej oferty Plusa
Zobacz: Ulotkę nowej oferty Plus Internet
Zobacz: Ulotkę nowej oferty Plusa dla firm
Zobacz: Plus prezentuje nowe oferty
Zobacz: Nowa oferta Plusa dla firm
Zobacz: Plus smartDOM dla każdego i z każdym abonamentem

Aktualizacja

Kampania zostały przygotowana również dla oferty Internetu LTE.



Aktualizacja 2

Dziś ruszyła także kampania dotycząca nowej oferty Plusa dla firm. Dołożyliśmy powyżej link do odpowiedniej ulotki.

Źródło tekstu: Plus; wł

Komentarze
Zaloguj się
37. ~Damian
0

2018-02-20 13:57:38

Nie wróciłbym już do nich, byłem parę lat i nowa oferta zawsze jest bardzo atrakcyjna, praktycznie u każdego operatora ale jak się przedłuża kolejny raz to tracą człowiem zainteresowanie i wcale się lepszych warunków nie dostaje, plus część ofert jest wyłączona bo nie jest się właśnie nowym w sieci, więc teraz w Virgin Mobile jestem i doładowanie za 19 zł w pełni mi wystarcza

Odpowiedz

36. wlo
0

2018-02-16 18:55:17

Tylko wiesz co? Na stacjonarnym można dużo lepsze rozwiązania mieć nie wiążąc się z żadnym operatorem taką usługą (oprócz posiadania numeru stacjonarnego u któregokolwiek) ;-)

Odpowiedz

35. wlo
0

2018-02-16 18:53:46

34 - nie mówię o wykonywaniu a o odbieraniu połaczeń ;-)

Odpowiedz

34. ~
0

2018-02-16 18:49:37

wlo, słabo żeby ktoś dzwonił z centralki po pizzę :-) Wole takie rozwiązanie od Play niż centrale firmy na numerze komórkowym

Odpowiedz

33. wlo
0

2018-02-16 08:54:07

32 - mówisz o numerze głównym? No tak - o głównym...Nie wiem czy lepiej... Ale główny w Plej niestety zostaje praktycznie wyłączony z użytku. Bo z tego co pamiętam, nie moża na nim odbierać połączeń ;-)

Odpowiedz

32. ~do wlo
0

2018-02-15 23:39:41

To zajrzyj do Regualminu usługi w Plusie i Play. W Plusie jest jasno i wyraźnie zapisane, że usługę można włączyć na numerze komórkowym, a w Play na komorkowym i stacjonarnym. Jak nie wiesz gdzie szukać to podpowiadam, że na początku regulaminu, pojęcie Numer Główny. Zdziwisz się, ale Play lepiej to rozwiązał.

Odpowiedz

31. wlo
1

2018-02-15 11:53:08

30 - Ty tak z nudów czy hejtujesz?Bo widzę, zę zabierasz głos nie znając oferty Plusa?Centralka firmy jak najbradziej obsługuje numery stacjonarne. Może w Plej nie obsługuje jednak?Albo może mówiąc, że nie obsługuje stacjonarnych, miałeś na myśli (podpowiadam odpowiedź), że nie jest darmowe przekierowanie połaczeń na numer stacjonarny?A! W systemie Centralki firmowe Plusa może być też numer np. w Plej ;-)

Odpowiedz

30. ~77777777
-1

2018-02-15 02:02:03

Najgorsza sieć w Polsce to właśnie ten Plus. Najlepsze z tego wszystkiego... Wirtualna Centralka, która w tej sieci działa tylko na komórkach, a nie jak w Play na komórkach i stacjonarnych. Która firma wrzuca centrale na komórkę i jaka w tym logika skoro komórkowy jest bardziej mobilnym telefonem niż jak sama nazwa wskazuje telefon stacjonarny. Logika ofertowa tej sieci to jedno wielkie dno. Zakres usług po najniższej linii oporu. Obsługa niekompetentna - jeden podważa decyzje drugiego, drugi wypiera się swojej decyzji w ostateczności. Jeden wielki bajzel. Kto nie miał z nimi typowo biznesowej styczności ten nie wie co w trawie piszczy. Jak to powiedział Siara Siarzewski do Wąskiego w filmie "Kilerów 2-óch" (w zmienionej "Plusowskiej" wersji) : "Widzisz Zygmunt coś narobił? Urwałeś kurze złote jaja!". Tak jest właśnie dzisiaj z Plusem - Plus już był (z naciskiem na czas przeszły).

Odpowiedz

29. ~a2mobile
0

2018-02-14 23:59:22

Nawet nie mają dobrej oferty na przedłużenie, lejek 32 kb, mała ilość GB w abonamencie, po co się wiązać umową jak lepsze warunki są w karcie bez zobowiązań

Odpowiedz

28. ~a2mobile
0

2018-02-14 23:52:16

Nawet w Plus na karte jest bardziej opłacalna oferta kiedy są doładowania +50%, a abonament idzie w odstawke jeszcze miesiąc i numer będzie w karcie

Odpowiedz

27. ~a2mobile
0

2018-02-14 23:47:44

Sieci coraz bardziej psują oferte na abonament i już się z abonamentu nie opłaca korzystać, ja zmieniam abonament na kartę, na a2mobile które ma wszysstko za 19,90 zł, lejek po 15 GB 512 kb, a abonament jeszcze mniej bo 32 kb na których nawet gg ma problem z działaniem, nie wrócę do abonamentu tak długo aż lejki 1024 kb czyli mega stanie się standardem

Odpowiedz

26. ~marcin
0

2018-02-14 21:01:59

W taryfach za 30 i 40 zł ilość internetu dziwnie mała. powinno być 30 zł - 4 gb , 40 - zł 7-8 gb i do tego można doliczyć raty. a raty za lepszy telefon to 35-50 zł więc robi nam się 100 wka. Dla mnie płacić np 90 zł za abonament i mieć w tym 2-4 gb to jakaś paranoja plus dalej brnie zatrzymał się na taryfach godziny sprzed kilku lat teraz drożyzna co pokazuje miejsce w rankingu pod względem kart sim

Odpowiedz

25. tehmal
0

2018-02-14 19:50:19

@23 Mi właśnie uznali gwarację... chodź napisała mi babka że nie powinna ją uznawac...ale uzna xD

Odpowiedz

24. ~
0

2018-02-14 17:24:47

23, moje reklamacje - poniżej 10 przez 20 lat - zostały bezproblemowo rozwiązane.

Odpowiedz

23. stalewiak
0

2018-02-14 16:53:37

To jedna z nielicznych sieci która nie uznaje reklamacji !!! Ostrzegam!

Odpowiedz