DAJ CYNK

[Aktualizacja] Za darmo z wybranymi numerami w Orange na kartę

21.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19881

Ważne 14

13

Od dzisiaj w taryfach Orange na kartę można uruchomić nielimitowane z trzema wybranymi numerami w sieci.

Od dzisiaj w taryfach Orange na kartę można uruchomić nielimitowane z trzema wybranymi numerami w sieci.

Usługa, zarówno w wersji cyklicznej jak i jednorazowej, kosztuje 6 zł i jest ważna 31 dni. Uruchomić można ją w każdej taryfie Orange na kartę. Dzięki niej można rozmawiać bez limitu z trzema wybranymi numerami (można też wybrać jeden lub dwa numery) komórkowymi w sieci Orange. Wybrane numery w Orange nie wykluczają się z żadną inną dostępną usługą.

Włączenie usługi:

  • w wersji jednorazowej - SMS pod nr 599, w treści należy wpisać wybrane numery oddzielone spacją, np. 512345678 523456789 534567890,
  • w wersji cyklicznej - SMS pod nr 599 o treści CYKL (numery telefonów oddzielone spacjami).

Niestety nie ma jeszcze możliwości pobrania regulaminu ze strony Orange, dodamy go tak szybko jak będzie to możliwe.

Aktualizacja

Wprowadzenie nowej usługi wybranych numerów spowoduje wyłączenie części dostępnych obecnie usług. Do końca marca 2016 roku wyłączone zostaną:
  • Ty i 3,
  • Pogadajcie sobie,
  • Wybrane numery,
  • MultiPOP,
  • Wspólna orbita.

Dodajemy również obiecany regulamin.
Zobacz: Regulamin usługi Wybrane Numery w Orange

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
93. ~92
0

2016-01-29 18:41:44

Jak coś się pochrzaniło, to zadzwoń do BOK, niech to odkręcą.

Odpowiedz

0

2016-01-28 11:18:45

Tak mamy to już ze 2 albo 2 lata, tylko że Będą w Orange na karte i aktywując "wybrane numer" automatycznie przenosiło numer do oferty Orange Yes , gdzie usługa konto przez rok była dezaktywowana i nie było mozliwości jej ponownego wlączenia. A moi rodzice ładowali konto raz na 2 miesiące więc to im pasowało.

Odpowiedz

91. ~90
0

2016-01-27 22:47:34

Tak, od dawna masz działającą usługę konta ważnego rok. Wyślij START na nr 8002.

Odpowiedz

0

2016-01-27 22:42:05

Mojej mamie co miesiac aktywowałem usługę Ty i Trzy bo potrzebuje tylko właśnie do Orange. Nie korzystałem z innych usług bo większosci przechodziło sie do Orange Yes i tym podobnych i traciło się opcje konto wazne przez rok. Czy teraz aktywując usługę aktywne konto pozostaje przez rok?"Wybrane numery w Orange nie wykluczają się z żadną inną dostępną usługą" - to zdanie wykazuje że chyba nie powinno nic innego się zmienić ale warto się upewnić

Odpowiedz

89. ~od75do78
0

2016-01-25 14:32:00

Dziękuję@

Odpowiedz

88. ~Kasia
1

2016-01-25 13:42:42

Dziękuję 87.sylwekZolkusza.Musiałam zająć się młodszym bratem. Jesteś grzecznym facetem.Dziękuję

Odpowiedz

2016-01-25 12:48:50

kod do włączenia *110*31*2# cykliczny

Odpowiedz

86. ~end
0

2016-01-25 12:07:33

Nastąpiła zmiana regulaminu."Rozmowy bez limitu w sieci" za9 zł. - są dostępne w OFnK. Jest też opcja:Cykliczne rozmowy bez limitu w sieci...

Odpowiedz

2016-01-25 10:44:38

84 - Kasiu, jest też opcja za dziewięć złotych, rozmowy bez limitu w całej sieci orange i nju. kod *110*31# pakiet trzeba odnowić samemu, sms o treści START pod numer 8002 dostaniesz rok na wychodzące rozmowy, polecam taryfę orange free na kartę, po każdym doładowaniu dostaniesz ekstra bonus internetu, przykład 30zł=6GB, pieniądze wydajesz na co chcesz.

Odpowiedz

84. ~Kasia
0

2016-01-25 10:00:26

[Aktualizacja] Za darmo zwybranymi numerami wOrange na kartę

Odpowiedz

83. ~82
0

2016-01-25 08:39:13

Przecież masz napisane wyraźnie:"Usługa, zarówno w wersji cyklicznej jak i jednorazowej, kosztuje 6 zł i jest ważna 31 dni.... ....Dzięki niej można rozmawiać bez limitu z trzema wybranymi numerami....."

Odpowiedz

82. ~Kasia
0

2016-01-25 08:00:15

Do 80.Wobec tego powinno być: Nielimitowane rozmowy z trzema numerami za 6 zł (czy tak?). A dla abonamentu, jak piszesz, ileś tam określonych minut w kwocie abonamentu (czy tak?). Dlaczego wobec tego nie wyrażamy się prawidłowo, i jasno, i czytelnie?

Odpowiedz

81. ~
0

2016-01-25 07:42:24

Wykupujecie usługę za 6zł, która umożliwia wykonywanie darmowych rozmów z trzema wybranymi numerami.

Odpowiedz

80. ~
0

2016-01-25 06:56:02

79, niestety ale tak to się już przyjęło i wyprostować. W abonamentach ludzie też mówią, że mają ileś tam minut za darmo :)

Odpowiedz

79. ~Kasia
0

2016-01-25 05:44:19

Jak można pisać że rozmowy za darmo z trzema numerami? Skoro to kosztuje 6 zł. Może mi ktoś to wytłumaczyć? Może ja jako młoda dziewczyna czegoś nie rozumiem?

Odpowiedz