DAJ CYNK

[Aktualizacja] Wkrótce nowa oferta Mobile Vikings

17.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13533

Ważne 14

10

Polski oddział Mobile Viking zapowiedział na Facebooku odświeżoną ofertę, z nowymi pakietami.

Polski oddział Mobile Viking zapowiedział na Facebooku odświeżoną ofertę, z nowymi pakietami.



Wprowadzeniu zmian do oferty towarzyszy zabawa na Facebooku. Fani marki głosują, który z czterech kwadratów na opublikowanej grafice ma być odsłonięty - pod każdym z nich znajdują się szczegóły nowych pakietów.

Tak wygląda pierwszy z fragmentów (kolejny po 17:30):



Znamy już drugi fragment układanki. Wiemy z niego o taryfie za 10zł, 10 zł na rozmowy i SMS-y poza sieć Play, 14-dniowej ważności, 300 MB Internetu LTE i darmowych rozmowach w sieci. Reszta szczegółów pojawi się dopiero jutro.

Źródło tekstu: Mobile Vikings, wł

Komentarze
Zaloguj się
84. ~Aero2
0

2014-09-26 08:40:46

Po co płacić za net skoro jest Aero2 z captcha, lol.....

Odpowiedz

83. ~pabloki
2

2014-09-18 11:33:24

A może ty jesteś wariat który podszywa się pod innych i samego siebie też ? To u ciebie możliwe i czekamy na kolejne wersję i twoje mutacje

Odpowiedz

82. ~pabloki
-4

2014-09-18 11:22:29

po raz kolejny mamy jakiegoś wariata na telepolis który próbuje dość nieudolnie podszywać sie pod inne osoby. informuje że wpisy 59 i 75 nie są mojego autorstwa. przypominam że ja piszę z hosta tmobile.

Odpowiedz

81. ~ert55
0

2014-09-18 09:49:24

~kacper. a ty zapewne masz wolną chwile na budowie i wpadłeś tu żeby zapodać "kwiat swoich mysli "

Odpowiedz

80. ~Kacper
-1

2014-09-18 09:43:31

Żadna rewelacja ! Viking Mobile, Orange Pop, NJU Mobile na jedno kopyto. Ważność 14 dni, a w Polsce tylko na budowach u murarzy płacą tygodniówki, a reszta ma wypłaty co miesiąc. Wtedy płaci się za prąd, wodę, śmieci i za telefon. Orange tego nie wie, bo we Francji płacą pewnie pracownikom co 14 dni. Co za durne łby wymyślają te 14 dni ? Powinno być 31 dni ! Tylko Heyah, Plush i Play Fresh dają normalny miesiąc na pakiety.

Odpowiedz

79. ~Kacper
0

2014-09-18 09:43:05

Żadna rewelacja ! Viking Mobile, Orange Pop, NJU Mobile na jedno kopyto. Ważność 14 dni, a w Polsce tylko na budowach u murarzy płacą tygodniówki, a reszta ma wypłaty co miesiąc. Co za durne łby wymyślają te 14 dni ? Powinno być 31 dni ! Tylko Heyah, Plush i Play Fresh dają normalny miesiąc na pakiety.

Odpowiedz

78. ~ert55
1

2014-09-18 08:06:06

kiedy w koncu viking przedstawi nowa oferte ? stopniuja napięcie w związku z tymi nowymi taryfami jakby to była strasznie ważna wiadomośc. może sie okazać ,że góra urodzi .....mysz

Odpowiedz

77. ~wlo
0

2014-09-18 00:06:06

Już ty calm nie wkrecaj. Sam piszesz pod różnymi nickami żeby osiągnąć a nawet przewyższyć popularność witka ! Nie ładnie tak się wynosić

Odpowiedz

-3

2014-09-17 23:52:06

75). Nie masz się co podszywać i robić głupa. Ja się na to nie nabiorę. Wężu.

Odpowiedz

75. ~pabloki
0

2014-09-17 23:46:04

73.74 to żeś przesadził calm. Sam sobie udzielasz poparcia ? Ten sam numerek opery mają te dwa wpisy. Niedłu-go będziesz za witka pisał ?

Odpowiedz

74. ~wlo
0

2014-09-17 23:34:17

~73.zabierz im bo najwyraźniej siedzą na tych tłustych d... I za za nic mają twoje wiodące uwagi

Odpowiedz

73. ~Calm7
0

2014-09-17 23:29:03

Panie administrator za takie wyskoki zabiore premie !

Odpowiedz

72. ~
1

2014-09-17 23:24:55

... powiedział anonimowy ludek z opery mini :D

Odpowiedz

71. ~potter28
0

2014-09-17 23:20:01

Założenie konta fajna sprawa i nikt wam się nie podszyje. Naprawdę gorąco zachęcam

Odpowiedz

-2

2014-09-17 23:18:08

Panie Administrator. Kasujesz pan post, w którym było wyszczególnione kto się podszywa pod innych, a jak widzę takowe pan zostawił. B. O.

Odpowiedz