DAJ CYNK

[Aktualizacja] Większe bonusy po doładowaniu w Orange Free na kartę

25.09.2015

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 23665

Ważne 24

5

W ofercie Orange Free na kartę zostały zwiększone bonusy, które otrzymuje się po doładowaniu konta. Promocja dotyczy zarówno kanałów online, jak i offline (zdrapki, terminale, bankomaty).

W ofercie Orange Free na kartę zostały zwiększone bonusy, które otrzymuje się po doładowaniu konta. Promocja dotyczy zarówno kanałów online, jak i offline (zdrapki, terminale, bankomaty).

Wartość doładowania Bonus na transfer danych Ważność doładowania i bonusu Stary Bonus, kanał online
5 zł 500 MB 2 dni 250 MB
10 zł 1 GB 5 dni 500 MB
25 zł 6 GB 30 dni 5 GB
30 zł 6 GB 30 dni 5 GB
40 zł 6 GB 40 dni 5 GB
50 zł 15 GB 150 dni 12 GB
100 zł 36 GB 150 dni 30 GB

Środki z Bonusu są wykorzystywane w pierwszej kolejności przed środkami pochodzącymi z doładowań.

Wcześniejsza promocja z bonusami w kanale online obowiązywała od stycznia.

Zobacz: Nowe premie za doładowania online w Orange

W tym miejscu trzeba jeszcze wyjaśnić pewne zamieszanie wynikające z opublikowanych regulaminów. Promocja "Internet za darmo" dotyczy zwiększenia bonusu dla doładowań za pomocą zdrapki, wydruku z terminala oraz poprzez bankomat.

Zobacz: regulamin promocji "Internet za darmo" w Orange Free na kartę

Dla doładowań online obowiązują łącznie dwa regulaminy: "Bonus danych za doładowanie online w Orange Free na kartę" oraz regulamin "Dodatkowy bonus na Internet za doładowanie online w Orange Free na kartę" (występuje oddzielnie dla strony orange.pl oraz dla pozostałych stron i banków). Najważniejsze - bonusy z tych dwóch regulaminów się sumują.

Zobacz: regulamin promocji "Bonus danych za doładowanie online w Orange Free na kartę"
Zobacz: regulamin "Dodatkowy bonus na Internet za doładowanie online w Orange Free na kartę"
Zobacz: regulamin "Dodatkowy bonus na Internet za doładowanie online w Orange Free na kartę" - wersja banki

[Aktualizacja]
Wyjaśniliśmy i uszczegółowiliśmy kwestię różnych regulaminów.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
81. ~nic
0

2016-08-14 17:36:03

Za 30 zł powinno być 30gb na rok, za 5zł nic nie dali i za 10 zł nic nie dali w OFNK. Bardzo strasznie dużo dali, bardzo, naprawdę. ZA 30 zł 10gb, to jest naprawdę świetna oferta, bardzo, ale to bardzo. Wszystkiego najlepszego.Na dwa dni 1gb starcza mi przeglądając strony z włączonymi obrazkami, ale jak się czegoś szuka intensywnie przez 2-4 godziny, to zeżre i ten 1GB-ajt. uff nie mam słów normalnie to tych ich pakietów.

Odpowiedz

80. ~???up
0

2016-03-29 20:54:34

*101*01#

Odpowiedz

77. ~kali
0

2015-11-12 11:10:21

W ORANGE free nie płacisz nic za mb a w Play musisz kupić. W Play za 5 zł musisz kupić 300 mb a w orange za dlowadowanie za 5 zł DOSTAJESZ 500MB. WIEC LOGIKA

Odpowiedz

76. bazooka
0

2015-09-29 07:08:34

Regulamin mówi jasno - włącz według opisu z niego - > - przeniesie Cię do YES i coś stracisz => REKLAMACJA! Zrób sobie zrzuty ekranu ze stanu pakietów do Twojego konta. Wszystko to jeśli naprawdę Ci na tym zależy. W reklamacji można w dodatku powołać się na wpis rzecznika ze swojego Bloga:

Odpowiedz

75. ~Amigo007
0

2015-09-29 01:48:27

No ciekawe jest to co mówisz, aż sprawdziłem przed chwilą swoje konto orange. I przy próbie włączenia pakietu jest takie info:"Rozmowy bez limitu do wszystkich 31 dniDzwoń bez limitu do wszystkich sieci przez cały miesiąc. Jeżeli korzystasz z innej taryfy niż Orange YES, zlecenie aktywacji usługi spowoduje zmianę Twojej aktualnej taryfy na Orange YES. Usługa wyklucza się z usługą Rozmowy bez limitu do wszystkich 7 dniIle to kosztuje:- aktywacja usługi 25,00 zł jednorazowo"

Odpowiedz

74. bazooka
0

2015-09-28 16:13:59

Przecież ta 2 opcje nolimitowe miały dotyczyć wszystkich taryf: >

Odpowiedz

73. ~Amigo007
0

2015-09-28 13:27:47

Ok znalazłem w zakładce "internet". Opłacalne dla kogoś piszącego ponad 75 smsów. I jest to jednak 15zł na m-c, nie 3zł. Fizycznie muszę wydać 15pln. Ale super że w końcu jest jakaś opcja. Jeszcze wprowadzili by możliwość nielimitowanych rozmów w tej taryfie. I była by najlepsza obecnie taryfa w orange.

Odpowiedz

72. ~Amigo007
0

2015-09-28 13:09:35

To ja nie w temacie. Jaki to pakiet, i w jaki sposób koszt no limit sms to 3zł? Można ten pakiet wydłużyć jakoś? Czy liczysz że te 2gb są warte 12zł? Dla mnie mimo wszystko będzie chyba to nieopłacalne. Za drogo. Ale alternatywa się chyba pojawiła.

Odpowiedz

71. bazooka
0

2015-09-28 07:10:11

@up - oszczędność albo wygoda... masz przecież teraz pakiet za 15zł z nolimitem smsów dla OFnK i jeszcze dojdzie Ci paczka 2GB. Piszę o tym, bo przydałoby się by ktoś sprawdził czy te 2GB trafia na to samo konto Pakietu Danych - wówczas 2GB nie przepadnie po 30dniach, a koszt nolimitu smsów to realne 3zł / mc.

Odpowiedz

70. ~Amigo007
1

2015-09-28 02:36:19

Z multiboxa korzystam, ale to raczej w domu na kompie. Poza domem za dużo jest tam klikania, i jeszcze muszę każdorazowo wpisywać numer nadawcy. Jest to po prostu na smartfonie mało wygodne. Nie zawsze jest czas na takie zabawy. Czasem trzeba szybko odpisać bez ceregieli.

Odpowiedz

69. Przemix
0

2015-09-27 21:39:54

@66 wysyłaj z multiboxa

Odpowiedz

68. ~Ja±
0

2015-09-27 18:54:47

66). a taryfa Smart..?

Odpowiedz

67. Leo
0

2015-09-27 17:58:33

Nie będzie teraz prawdopodobnie żadnego bonusu danych za doładowanie karty z telefonu komórkowego z rachunkiem czy też z telefonu stacjonarnego. Nie jest to zgodne z zapisem na starterach OFnK.

Odpowiedz

66. ~Amigo007
1

2015-09-27 16:37:38

Dla mnie jedyną wadą ofnk jest koszt sms 0,20pln. To mi najszybciej wypłukuję konto. Internet za to jeszcze nigdy mi się nie skończył. Mogli by obniżyć ten żałosny koszt smsa, i oferta była by dla mnie idealna. No ale chyba nigdy nie obniża, musieli by cennik zmienić. Mogli by chociaż dodać możliwość pakietów sms w ofnk. Niby w pakietach widzimy 1000sms za 10zł, ale w szczegółach jest opis że zmieni nam to taryfę na orange yes. Lipa.

Odpowiedz

65. ~
0

2015-09-27 15:46:12

64, ja mam RBM i 100GB/mc przez rok za darmo ale wiem, ze lte Play potrafi byc potwornie obciążone i np w miejscu pracy wyciąga 1Mbps! LTE Orange śmiga min 40Mbps. Abo glosowe na firmę za 14zl netto Full no limit+30GB na 3karty sim. Przeniosłem z Play bo oferta dla firm obecnie jest zenująca a DB twierdzili, ze lepszej nigdzie nie otrzymam a proponowali to co mam w Plusie blisko dwa razy drożej.PLAY nie jest juz specjalnie atrakcyjny cenowo ale widac ze inwestują na potęgę wbreklame w tv i oplacanych klakierów na forach branżowych. Na Play forum to juz calkowicie jest przesada.

Odpowiedz