DAJ CYNK

[Aktualizacja] Weekendowa promocja abonamentowa w Play

24.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17126

Ważne 14

11

W ramach trwającej przez najbliższy weekend promocji, Play dodaje darmowy pakiet internetowy przez 12 miesięcy.

W ramach trwającej przez najbliższy weekend promocji, Play dodaje darmowy pakiet internetowy przez 12 miesięcy.

Osoby, które przez najbliższy weekend wybiorą Formułę Unlimited 4.0 z 59,99 zł (ze smartfonem) otrzymają dodatkowo 2 GB Internetu za 0 zł przez 12 miesięcy. Dzięki temu łączny pakiet danych, to 3 GB miesięcznie. Promocja obowiązuje do niedzieli i dotyczy zamówień składanych za pośrednictwem sklepu internetowego.

Po upływie 12 miesięcy koszt pakietu, to 20 zł i oczywiście będzie można z niego wcześniej zrezygnować.

Promowanymi modelami smartfonów w promocyjnej ofercie są LG L Fino, Nokia Lumia 635 i Sony Xperia M2.

Zobacz: Regulamin promocji
Aktualizacja

Jak wynika z informacji Telepolis.pl, promocja jest również dostępna w kanale sprzedaży telefonicznej i potrwa w nim dłużej niż do końca weekendu. Jak tylko otrzymamy informację do kiedy promocja będzie dostępna, zamieścimy ją w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
116. ~crash
1

2014-10-27 21:23:04

Do 115. Umowy zawierane poza lokalem nie moga byc zgodnie z ta ustawa zawierane na czas dluzszy niz 12mcy a jezeli sa to 12mcach i tak przechodza na czas nieokreslony dokladnie to jest tam zapisane.

Odpowiedz

115. ~
1

2014-10-27 09:04:48

@Crash, jeżeli w umowie jest określony czas trwania zobowiązania tzn. 24m-ce to też to obowiązuje. Nie bardzo znajduję zapisy w tej ustawie, które mogłyby to umożliwiać ale nie jestem prawnikiem. Jak uda Ci się, to podziel się z nami.

Odpowiedz

114. ~crash
2

2014-10-26 21:03:43

Do 33. Nie moze byc naliczona zadna kara, poniewaz kara przyznawana jest na czas okreslony umowy. Nie pracuje w telekomie ale podobnej branzy i jak w pierwszej odp udzielili ze bedzie sie to wiazalo z kara to po pozniejszej opinii naszego dzialu prawnego kazali jak najszybciej sprawe zakonczyc bo jej nie wygraja a tylko moze sie to rozniesc. Pozdro :-) sam bede wlasnie tak,rozwiazywal umowe za miesiac z uwzglednieniem tejze ustawy Dz. U. 2012 nr 141 poz. 1176 :-)

Odpowiedz

111. wlo
-3

2014-10-26 14:32:56

110 - ja nie wiem ;-) Czytam tylko, ze Plus i Orange to złodzieje... O Erze jeszcze nie wyczytałem, że oszukują na limitowaniu. Plej - no to poza wszelką dyskusją jest operator ;-)

Odpowiedz

110. ~od kiedy
1

2014-10-26 14:16:25

T-mobile ma uczciwy nielimitowany LTE ?Jak narazie to tylko w porządku Play postępuje, ciekawe jak długo...

Odpowiedz

109. ~kleopatra wroc.
0

2014-10-26 13:53:52

~106 . sugerujesz, ze teraz ten portal nie robi tego a np : opisuje kuchnie regionalne świata ? zdaje sie ze był jakis sony xperia testowany niedawno

Odpowiedz

108. wlo
-2

2014-10-26 13:53:16

98 - do których? Plusa? Orange? No teraz już tylko Plej i Era zostali z uczciwym nielimitowanym internetem chyba?

Odpowiedz

106. tomunia
1

2014-10-26 13:49:06

ktoś jeszcze pamięta kiedy był ostatni test telefonu na telepolis?

Odpowiedz

104. ~Raptor
-1

2014-10-26 12:28:35

@103 też Byłem młody.

Odpowiedz

98. ~
2

2014-10-26 11:48:26

Nie sądzę aby RBM całkowicie zdjął usługę Darmowy LTE bo jeśliby to zrobił to ludzie odpłyną do innych operatorów.

Odpowiedz

97. ~Calm7
1

2014-10-26 11:40:37

Oferta słaba play. ale nie pisze więcej bo na pewno zaraz moje klony się odezwą.

Odpowiedz

95. ~michal88
1

2014-10-26 11:17:36

ogólnie patrząc to oferta play nie jest specjalnie atrakcyjna. Te same telefony w orange są tansze w niższych abonamentach. Play chyba dostało zadyszki

Odpowiedz

94. ~
3

2014-10-26 11:13:32

@84 to czyli jednak jakiś lejek istnieje ale wątpię czy miesięcznie zużyję te 100GB, zresztą w razie czego to i tak będzie pewnie blisko koniec miesiąca a od nowego będzie znowu 100GB. Internet w RBM bardziej się opłaca niż internet u innych operatorów bo jest tańszy podczas gdy inni operatorzy nie dają aż tyle transferu miesięcznie. Ruch w LTE oczywiście będzie rósł, to nie uniknione, nastawiali masztów to coraz więcej ludzi się podłącza. Zachodzi tylko pytanie czy to darmowe LTE będzie po nowym roku czy nie. Pewnie dowiemy się już w grudniu.

Odpowiedz

93. ~urlyk z kielc
3

2014-10-26 10:37:13

at 89 i 91 a od kiedy to spamer i po prostu przygłup taki jak ty ma tzw dobry wizerunek ? tupet i bezczelność to tak. Tego nikt tobie tu nie odmawia i w tym nie pokona

Odpowiedz

91. wlo
-2

2014-10-26 10:31:43

89 - to oczywiste - wszyscy to wiedzą... Chwalić się nie musisz, bo jeszcze to popsuje ten Twój pozytywny wizerunek ;-)

Odpowiedz