DAJ CYNK

[Aktualizacja] Wakacyjne promocje w Play na kartę

29.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 28719

Ważne 33

7

Podczas dzisiejszej transmisji na żywo Play zaprezentował ofertę promocyjną przygotowaną dla wszystkich użytkowników Play na kartę i nie tylko.Podczas dzisiejszej transmisji na żywo Play zaprezentował ofertę promocyjną przygotowaną dla wszystkich użytkowników Play na kartę i nie tylko.

Od jutra każdy użytkownik Play na kartę, a także RedBull Energy na kartę i Play Internet na kartę może aktywować za darmo pakiet internetowy 3 GB miesięcznie do wykorzystania wyłącznie na terenie Polski. Aktywacji dokonamy kodem *111*870*1# lub na Play24. Promocja działa do 30 września, czyli można łącznie zgarnąć 9 GB.

Użytkownicy usługi Play Internet na kartę mogą, także od jutra, aktywować tydzień bez limitu gigabajtów (po wykorzystaniu 30 GB danych prędkość transmisji może spaść). Promocję możemy aktywować raz w ciągu najbliższych 3 miesięcy kodem *111*869*1# lub na Play24.

Ostatnia promocja skierowana jest do miłośników muzyki. Każdy użytkownik Play na kartę, Play Internet na kartę i Play Mix może od jutra do końca 2017 roku korzystać za darmo z konta premium w Tidalu. Jak aktywować promocję? Aktywacja na Androidzie, a jak słuchać na iPhone'ach? Musicie chwilowo przełożyć kartę do smartfona z Androidem i tam kliknąć wypróbuj w appce Tidala. Otrzymacie SMSa z loginem i hasłem do serwisu, dzięki których będziecie mogli korzystać z aplikacji wszędzie - możemy przeczytać na blogu rzecznika Play.

[Aktualizacja: 30.06.2017 godz. 11:18]

Poniżej publikujemy regulaminy wakacyjnych promocji w Play.

Zobacz: regulamin usługi "Tydzień bez limitu GB za 0 zł w Internet na kartę w Play"
Zobacz: regulamin oferty promocyjnej "Darmowy Internet na lato"
Zobacz: regulamin oferty promocyjnej "Tidal za darmo na całe lato"

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się