DAJ CYNK

[Aktualizacja] W poniedziałek urodziny nju mobile

24.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11590

Ważne 21

2

28. kwietnia Orange świętować będzie pierwsze urodziny nju mobile.

28. kwietnia Orange świętować będzie pierwsze urodziny nju mobile.

Sieć Orange rozesłała do dziennikarzy zaproszenia na śniadanie prasowe zorganizowane z okazji pierwszych urodzin nju mobile.

Komunikat sieci rozesłany do dziennikarzy jest dosyć enigmatyczny:
no i... będzie więcej tego, więcej tamtego, w ogóle bez limitów. więc przyjdź na pierwsze urodziny NJU.

Aktualizacja:
Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że nju mobile nie zaprezentuje nowej oferty, ale klienci spodziewać mogą się niespodzianek.

Źródło tekstu: nju mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się
85. ~wojcieszow
0

2014-04-25 11:10:54

no i czym sie tu podniecac? zorientowani na rynkuwiedza ze telestrada z 18zloferuje nielimitowanie rozmowy doo wszystkich sieci

Odpowiedz

84. ~JOSH
0

2014-04-25 09:55:34

Wlasnie dosyc mocno sie zastanawiam nad zmiana z orange na karte do nju.. mysclicie ze w poniedzialek dadza bardziej jakies dodatki dla juz obecnych abonentow czy dla nowych rowniez?pozdrawiam:)

Odpowiedz

83. ~xy
0

2014-04-25 08:49:30

Spodziewać się niespodzianek? :-o To było celowe? ;-)

Odpowiedz

82. buba1234
0

2014-04-25 00:43:48

@81 zablokuj sobie aktualizacje automatyczne i bedzie ci ciagnelo tylko jak jestes w zasiegu wfi

Odpowiedz

81. ~AdiGryfino
0

2014-04-24 23:34:46

Mam pytanie. Czy jeżeli w Nju będę dziennie wydawać 1,98 przez załóżmy 28 dni dając 1,98 x 28 dni = 55,44 zł. To zapłacę wtedy 19 czy 55,44 zł ? Czyli że tak naprawdę każdy z nas wyda pewnie nawet nieświadomie 0,19 zł na 1MB internetu. Wyjdzie z domu zje mu około tego. Czyli miesięcznie wyda 0,19 x 28 dni = 5,32 zł ? Chodzi mi o co ? Czy jesteśmy tak naprawdę zmuszani do wydawania pieniędzy ? Bo jeżeli nie wydamy tych 2 zł dziennie to wtedy zapłacimy miesięczny rachunek dwa nawet trzy razu droższy niż 19 zł ? Czy zawsze nawet jak dziennie wydajemy 1.98 to po 10 dniach mamy juz za darmo ? Jak to wygląda ? Bo coś węszę tu haczyk. Nie jest uczciwie żeby płacić więcej za to z czego się nie korzysta niż korzysta. To takie - malo uczciwe jest. To raz. Dwa. Czy dobrze widzę, że w Nju Mobile połączenia z Automatyczną Obsługą Klinta czyli gadającą katarynką jest płatna ? No bez jaj. Z tego co pamiętam *500 w Orange jest darmowa. Trzy. Czy RWK w Nju jest też na wychodzące czy tylko przychodzące ? Dzięki za odpowiedzi.

Odpowiedz

80. ~karluum
0

2014-04-24 23:25:23

nju w abonamencie bije wszystko na głowę elastycznością...

Odpowiedz

79. ~Calm7
0

2014-04-24 23:23:47

78). Co Nas podpuszczasz? :-D jakie połowę taniej? W plejozie 29zł za te 500 minut, a w Nju 33zł :-D PS. O połowę, to w Nju może być taniej, ale śpij dalej w tej plejozie, smoczek do buzi i śnij smacznie ;-D

Odpowiedz

78. ~
1

2014-04-24 23:11:47

76 77 no i nju no limit karta obnażone:))) jakie arpu o czym Ty mówisz do mnie?? jeden wydgaduje 15minut inny 350 na miesiąc i włąśnie te 350-500 mnie interesuje. Jakby nie liczył w pleju taniej o połowę a nawet więcej.

Odpowiedz

-1

2014-04-24 22:51:54

@75 A co tu tłumaczyć? Od kiedy to karta potrzebuje no limitu? Karta w którym arpu jest na poziomie 10zł, nagle potrzebuje no limit? Bez jaj. :-) No limit to piękny, ale tylko marketing. W NJU sama oferta podstawowa jest już tania i ciekawa, a no limit, dla tych co sporadycznie potrzebują wyjdzie taniej, niż przepłacanie za coś czego się nie wykorzysta. Ot i cała prawda. Oferta do komórkowych jest na pewno bardzo atrakcyjna i nie ma co udawać, że jest inaczej.

Odpowiedz

76. ~Calm7
-1

2014-04-24 22:37:25

75). A po co Ci tłumaczyć? Siedzisz w plejozie, to siedz dalej :-D Dogadzać Ci nie będziemy ;-)

Odpowiedz

75. ~???
0

2014-04-24 22:17:51

Nie wiem co widzicie w nju na kartę. To nie jest żadna oferta na prawdziwy no limit przecież to kosztuje 31x 2zł + jeszcze 3zł za promocje. I jak to sie ma do minimaxa???? Może ktoś mi wytłumaczy - tylko spokojnie, prosto i kulturalnie :)

Odpowiedz

0

2014-04-24 21:59:42

Niu jest dobre takie jakie jest. Jedyne co mogą poprawić, to dać większe pakiety netu tylko na wakacje.

Odpowiedz

73. ~Marcin
-1

2014-04-24 21:49:58

@69 w salonach Play jest pełno ludzi bo przychodzą z reklamacjami i z psującymi się telefonami..

Odpowiedz

72. buba1234
0

2014-04-24 21:41:56

nju na kartę jest swietne, moze kiedys dadzą rozdział jak jest w wersji z rachunkiem na same smsy i stacjonarne. Np. 99gr za nolimit komorki an dzien jak jest teraz i do tego 49gr nolimit dzienny na stacjonarne i 25 gr za nolimit dzienny sms.

Odpowiedz

71. ~
-2

2014-04-24 21:12:23

@69 Chyba odwrotnie. Znowu ślepy to jeszcze spamer. A w jaki sposób Play zdobył 10mln ludzi? Hejtowaniem na inne sieci. W Salonach Play są pustki. Ale jak się ma jeden salon Play na wiosce to się nie dziwie.

Odpowiedz