DAJ CYNK

[Aktualizacja] T-Mobile: Roczna ważność konta od marca będzie płatna

11.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 105

Ważne 57

8

Od 19. marca usługa Rok ważności konta po każdej rozmowie staje się płatna. Zmiana dotyczy klientów T-Mobile na kartę oraz Heyah.

Od 19. marca usługa Rok ważności konta po każdej rozmowie staje się płatna. Zmiana dotyczy klientów T-Mobile na kartę oraz Heyah.

Usługa polega na przedłużaniu ważności konta na rok po wykonaniu lub odebraniu połączenia, wysłaniu lub odebraniu wiadomości tekstowej albo multimedialnej oraz połączeniu z Internetem. Od teraz będzie można ją łączyć z wszystkimi promocjami i usługami dostępnymi w T-Mobile na kartę i Heyah, ale stanie się ona płatna.

Od 19. marca usługa kosztować będzie 3 zł miesięcznie. Koszt aktywacji usługi dla nowych klientów to 5 zł (wraz z abonamentem za pierwszy miesiąc). Dotychczasowi klienci będą mogli kontynuować korzystanie z usługi na nowych zasadach bez ponoszenia kosztów opłaty aktywacyjnej.

Usługę Rok ważności konta po każdej rozmowie można aktywować wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 568 w Heyah oraz 668 w T-Mobile na kartę. Aktywną usługę będzie można wyłączyć w dowolnym momencie wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści NIE na numer 568 dla Heyah i 668 w T-Mobile na kartę. Wyłączenie usługi nie powoduje skrócenia terminu ważności konta.[Aktualizacja 15:02] Na stronie Heyah można już odnaleźć opis zmian w regulaminie usługi, które od 19. marca wprowadzają płatność za roczną ważność konta.

Zobacz: opis zmian w regulaminie.
Zobacz: regulamin "T-Mobile - Rok ważności po każdej rozmowie"

Źródło tekstu: T-Mobile, wł

Komentarze
Zaloguj się