DAJ CYNK

[Aktualizacja] Smartfon, pakiet #BEZLIMITU i karta kredytowa w wersji light z niską opłatą miesięczną

02.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16566

Ważne 1

17

Virgin Mobile, Samsung i Raiffeisen Polbank prezentują łączoną ofertę, w ramach której klienci otrzymują usługę telekomunikacyjną, telefon i kartę kredytową.

Virgin Mobile, Samsung i Raiffeisen Polbank prezentują łączoną ofertę, w ramach której klienci otrzymują usługę telekomunikacyjną, telefon i kartę kredytową.

W ramach oferty klient otrzymuje nielimitowane SMS-y i rozmowy do wszystkich sieci, 5 GB Internetu i smartfon Samsunga z niską opłatą miesięczną na karcie kredytowej Raiffeisen Polbank.

Okres kredytowania można ustalić na 12 lub 24 miesiące. Kwota całej usługi jest rozłożona na równą kwotę, spłacaną co miesiąc w zależności od wybranej długości zobowiązania. Prezentuje się to następująco (wariant 24-miesięczny i 12-miesięczny):


Umowę można zamówić przez stronę internetową Virgin Mobile lub podpisać ją w dowolnym oddziale Raiffeisen Polbanku. Tam za pomocą aplikacji Virgin Mobile można wybrać jeden ze smartfonów Samsunga i złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej Mastercard. Jest to tzw. karta dla początkujących (wersja sola dostępna poza pakietem), płatna 5 zł miesięcznie za użytkowanie. Bez opłat można robić przelewy z konta karty i wypłacać gotówkę w bankomatach. Po podpisaniu umowy z bankiem telefon z pakietem Virgin Mobile i kartą kredytową zostaną przesłane na wskazany przez klienta adres.

Aktualizacja

Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, karta kredytowa będzie miała limit od 1000, do 10 000 zł, a oprocentowanie będzie wynosiło 10%. Koszt wydania minikarty i karty dodatkowej, to 15 zł.

W ramach pakietu #BEZLIMITU dostępny będzie nielimitowany transfer danych w aplikacjach - Facebook, Ask.fm, Gadu-Gadu, Messenger i Twitter. Będzie również możliwość korzystania z pakietu #FREEMIUM oraz #PEŁENLUZ.

Dodatkowo zaktualizowaliśmy ceny zestawów o wariant 12-miesięczny.

Źródło tekstu: Virgin Mobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
26. ~gościu
0

2015-12-03 18:58:06

"Kwota całej usługi jest rozłożona na równą kwotę ..." Orson_dzi - jak zwykle rządzi. Po prostu mistrz !

Odpowiedz

25. ~@17
0

2015-12-02 14:16:40

Moneyback oczywiście - za dużo anglicyzmów i się człek gubi :) Dzięki

Odpowiedz

24. ~JayCee
1

2015-12-02 14:08:19

Kibicowałem planom VM, czekałem co wymyślą. Zastanawiałem się z kim wejdą w biznes. I teraz już wiem, że będzie porażka. Maks 100k klientów w rok. Szkoda, ale partnerów trzeba dobierać bardzo starannie...

Odpowiedz

23. ~cotomabyc
0

2015-12-02 14:01:31

O nieee.. nie dość że umowa z operatorem która ogranicza bo nie można zmienić oferty to jeszcze przez raiffaisen ;/ nawet niewidomy się na to nie złapie... jednak zostane przy swoim mv.

Odpowiedz

22. ~
1

2015-12-02 13:51:34

@19 Czyli klasyczna banksterka, której tak broni nosferatu zwany swetru..

Odpowiedz

21. ~dan
0

2015-12-02 13:44:17

@4 Kowlaczyk jest już w Santander ;P

Odpowiedz

19. Red_PL
1

2015-12-02 13:09:42

Oferta ciekawa, ale Raiffeisen Polbank omijać szerokim łukiem. Miałem prywatnie kartę kredytową i konto firmowe. Dzień spłaty karty np. 10 grudnia i 10 grudnia robiłem przelew z konta w ramach tego samego banku. Księgowanie na rachunku robili 11 i sru kara 50 pln za nieterminową spłatę. Mają jeszcze inne ciekawe numery. Generalnie każdemu odradzam.

Odpowiedz

18. ~
0

2015-12-02 13:05:12

Kartę kredytową można mieć za darmo (warunkowo - wykonując określoną kwotę lub sumę płatności w ciągu roku/miesiąca, a w niektórych bankach - bezwarunkowo). Jeszcze czasem można dostać kilkaset złotych lub prezent, jeżeli karta jest zakładana w promocji.

Odpowiedz

17. ~
0

2015-12-02 13:03:32

@11: Chargeback (obciążenie zwrotne - jedna z procedur reklamacyjnych) czy money-back (zwroty za płatności)?

Odpowiedz

16. orson_dzi
0

2015-12-02 12:31:53

@14 A widzisz dwie ceny przy telefonach? ;) Jak się okazało, ceny są inne niż w pierwotnym komunikacie, w wariancie 24-miesięcznym też.

Odpowiedz

0

2015-12-02 12:22:10

Jest też pdf z cennikiem bez rat. J5 za gotówkę 735zl. Komputronik i inne sicióki 799zł. Nie jest źle.

Odpowiedz

14. ~Sweezy
1

2015-12-02 12:20:44

do Orson_dzi : Gdzie ta wspomniana w tekście aktualizacja o wariant 12 miesięczny?:)

Odpowiedz

13. ~
0

2015-12-02 12:19:10

nie opłaca się... ;)równie dobrze można kupić tel na raty w sklepie i wyjdzie taniej ;-)

Odpowiedz

12. ~mm
0

2015-12-02 12:14:50

@10Jakie opłaty za karty kredytowe? Jeżeli karty używasz i spłacasz w GP to w większości banków nie płacisz za kartę nic. Brak i tak ma kasę z prowizji

Odpowiedz

11. ~karta
2

2015-12-02 11:47:50

@10 Użytkuję karty kredytowe od 10 lat z hakiem (miałem ich kilka w tym czasie). Nie zapłaciłem jeszcze złotówki za korzystanie z jakiejkolwiek z nich a jeszcze wpadała kasa za chargeback. Jak tylko któremuś bankowi przychodzi do głowy wprowadzanie opłat to natychmiast żegna się z klientem który taką kartą kilkanaście tysięcy rocznie nakręca.

Odpowiedz