DAJ CYNK

[Aktualizacja] Ponownie 1 zł za bilety komunikacji miejskiej w aplikacji mPay

sirmark

Taryfy, promocje, usługi

Ruszyła kolejna odsłona wspólnej akcji mPay i Mastercard, która pozwala na tańsze podróżowanie komunikacją miejską. Na pasażerów czeka 100 tys. biletów kosztujących symboliczną złotówkę.Ruszyła kolejna odsłona wspólnej akcji mPay i Mastercard, która pozwala na tańsze podróżowanie komunikacją miejską. Na pasażerów czeka 100 tys. biletów kosztujących symboliczną złotówkę.

Promocja "Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay" obejmuje swoim zasięgiem kilkadziesiąt polskich miast, takich jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Rzeszów, Katowice, Lublin, Białystok, Częstochowa, Głogów, Inowrocław, Ślask (KZK GOP i MZKP), Ostrołęka, Przemyśl, Radom, Włocławek, Zduńska Wola, Sieradz, Kielce, Nysa, Jasło, Gorzów Wielkopolski, Grudziądź i Stargard,
W każdym z nich pasażerowie mogą wielokrotnie korzystać z tanich przejazdów. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. W aplikacji mPay jest on dostępny pod nazwą mPay Wallet. Akcją promocyjną objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Pamiętać trzeba tylko, że w takiej cenie kupić można jeden bilet w ramach jednej transakcji, a jeżeli potrzeba więcej należy wykonać kolejne transakcje.

Kupowanie biletów za pomocą podłączonej do aplikacji karty płatniczej jest proste. Wystarczy uruchomić mPay w komórce i wybrać miasto oraz potrzebny bilet. Następnie użytkownik wybiera mPay Wallet jako formę płatności i potwierdza zakup wprowadzając kod PIN, który ustalił samodzielnie podczas rejestracji w mPay.Przed zakupem trzeba jeszcze jednorazowo dodać do mPay Wallet kartę. W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart wydanych przez różne banki i organizacje płatnicze, nie tylko z logo Mastercard. Aby móc płacić nimi za bilety, należy zarejestrować się w cyfrowym portfelu Masterpass. Można to zrobić z poziomu aplikacji mPay w telefonie lub na stronie internetowej www.wallet.mpay.pl. Ze względów bezpieczeństwa w aplikacji można płacić tylko kartami zweryfikowanymi. Dlatego po dodaniu karty należy zalogować się do swojego banku i sprawdzić w historii transakcji losową kwotę z przedziału od 1 do 5 zł, jaką karta została tymczasowo obciążona. Po wprowadzeniu kwoty w aplikacji lub na stronie internetowej karta staje się w pełni aktywna, a jej właściciel może korzystać z promocji.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 100 tys. biletów, nie dłużej jednak niż do końca 2017 roku.

Zobacz: regulamin promocji


[Aktualizacja 2017-10-31 13:24]

Jak poinformował mPay, wszystkie bilety zostały wykupione. Postanowiono jednak o podwojeniu puli, więc kolejne 100 tys. promocyjnych biletów jest dostępnych. Warunki promocji bez zmian.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mPay, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu