DAJ CYNK

[Aktualizacja] Plus Internet z podwojonym transferem

29.04.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 28427

Ważne 19

9

Od 29. kwietnia klienci, którzy wybiorą nową promocję Internetu LTE w Plusie, otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu.

Od 29. kwietnia klienci, którzy wybiorą nową promocję Internetu LTE w Plusie, otrzymają dwukrotnie wyższe pakiety do wykorzystania w ramach abonamentu.

Oferta jest dostępna po wybieraniu promocji ze sprzętem LTE, ale również w opcji tylko SIM, czyli bez sprzętu i umowy terminowej. Mogą z niej skorzystać zarówno klienci nowi, jak i przedłużający umowę w Plus Internet.

Największy abonament dla klientów Internetu LTE zawiera teraz pakiet 60 GB i pozwala na nielimitowane przeglądanie zwykłych stron www. W ramach pakietu dostępne jest także darmowe nielimitowane korzystanie z telewizji internetowej IPLA. Za dodatkowe 2,90 zł miesięcznie klient otrzymuje również 50 GB limitu nocnego (1-7).

Abonament

14,90 zł

29,90 zł

49,90 zł

59,90 zł

79,90 zł

99,90 zł

Limit

2 GB

6 GB

20 GB

30 GB

50 GB

60 GB

Limit nocny 50 GB

-

2,90 zł miesięcznie

Przeglądanie www

w ramach limitu

bez limitu

Wysokość abonamentu przy uwzględnieniu e-faktury.

Nowa oferta i dwa razy większe pakiety GB są dostępne także z Internetem domowym LTE, czyli zestawem składającym się z zewnętrznego modemu ODU-100 LTE oraz routera domowego LTE IDU-100 wyposażonego w WiFi. Klienci korzystający z Internetu domowego LTE w Plusie, prócz dwukrotnie większych pakietów niż dotychczas, mają również 6 miesięcy abonamentu gratis, co pozwala zaoszczędzić prawie 600 zł.

Zobacz: LTE po kablu koncentrycznym w Plusie i Cyfrowym Polsacie.

Dwa razy więcej Internetu LTE jest dostępne również w promocji Testuj internet LTE przez 7 dni za 9 zł, a ramach której przez pierwsze siedem dni można bez żadnych zobowiązań przetestować Internet LTE w Plusie na wybranym routerze domowym WiFi lub modemie. Osoby, które po testach zostaną w Plusie otrzymają pierwsze 30 dni abonamentu za 0 zł. Zmiany w ofercie internetowej Plusa odpowiadają rosnącym potrzebom użytkowników i uwzględniają obecne trendy rynkowe. Dziś już 80% klientów oferty Plus Internet wybiera sprzęt LTE - mówi Adam Toruński, który w Plusie odpowiada za ofertę mobilnego internetu.

Oferta Internetu z dwa razy większymi pakietami LTE od 8. maja dostępna będzie także w Cyfrowym Polsacie. Usługi można łączyć w ramach promocji smartDOM i uzyskać w ten sposób zniżkę w abonamencie.

Zobacz: Smart Dom, czyli po 10 zł zniżki za kolejne usługi Plusa i CP.

[Aktualizacja 14:55] Połowa limitu może być wykorzystana tylko w sieci LTE. Oznacza to, nowa oferta jest podwojeniem limitu, ale dodatkowego transferu nie można użyć w sieci HSPA+.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: LTE plus
Komentarze
Zaloguj się
140. ~Spioch
0

2015-08-10 14:58:18

Dział utrzymania klienta w plusie jest bardzo slaby

Odpowiedz

139. ~Riki
0

2014-05-13 13:27:59

Brawo! Świetna promocja. CP Z Plusem są niesamowici! Ich internet bezprzewodowy nie ma teraz żadnej konkurencji... a do tego oferują takie pakiety. Myślę, że dla przeciętnego użytkownika od średniego pakietu w górę już nawet nie zauważymy, że mamy jakiś limit na transfer :)

Odpowiedz

2014-05-09 19:07:57

wypowiedzenie złożyć i negocjować, ruszyć do boju z ustalonym celem , co nam ma dać plus i cyfrowy polsat

Odpowiedz

137. ~Iwan
0

2014-05-08 23:45:50

Od dzisiaj taka sama oferta w CP. W sumie to logiczne, skoro Plus należy do CP ;). Tak czy owak, bardzo dobra oferta. Przy tak rozbudowanej sieci lte i szybkości chyba najlepsza na naszym rynku.

Odpowiedz

136. ~Kuzyn1920
0

2014-05-08 14:02:01

W Plusie system utrzymania klienta ma sie cąłkiem dobrze. Zobaczysz za jakiś tydzień.

Odpowiedz

135. ~User
0

2014-05-07 00:20:18

Przykro mi to stwierdzić, ale moja stwierdzalność jest rzeczywista - Plus mając naprawdę szybką sieć, mógłby sobie pozwolić nie podwoić, ale i potroić - czego nie zrobił... jakby zrobił to by ustawił wysoką poprzeczkę...Tak to pokazał tylko Pluszakom, że no dobra T-Mobile się wystawił to i my próbujemy, lecz niestety nie dostałem od Plusa takiej paczki jak od TM 35GB za 59,90 a szkoda bo byłbym zadbanym klientem; a propo czemu obecni klienci nie dostaną od Plusa dualpacka za lojalność??Jak ma się w Plusie system utrzymania klienta??

Odpowiedz

134. ~Erti
-2

2014-05-04 19:34:20

Jak ten w plusie i polsacie chodzi jak w AERO2 to dziekuje. Ping mega, lagi i nawet polowy z tych 512/256 nie ma na zasiegu full. Porazka

Odpowiedz

133. ~siq
0

2014-05-03 18:49:18

Nigdie nie jest napisane w regulaminach o 6 miesiacach abonamentu gratis. Skąd taka informacja?

Odpowiedz

0

2014-05-01 23:24:22

Jednak zdecydowanie, aby dostać jakąś ludzką ofertę trzeba Plusa postraszyć wypowiedzeniem. Inaczej to słabo...

Odpowiedz

0

2014-05-01 23:18:03

Oferta, niestety, kiepściutka...Swego czasu podpisałem umowę na rok, z nowym modemem, limitem 10GB i rabatem 10PLN, cena modemu 1PLN. Teraz Oferują mi umowę na dwa lata, limit 20GB, brak rabatu, modem za 3PLN. Aaa... zapomniałem: nocny Internet kosztuje teraz 2.50PLN/mies. i jest od godz. 1-7. Czyli ociosali trzy godziny i wprowadzili limit miesięczny (50GB).Jak widać, w Plusie wszystko co dobre to już było.Całe szczęście, mam prócz tego kartę, na której mam jeszcze iPlusopobieracza (jako tester usługi - za darmo). Obecna oferta jest po prostu żenująca... Limit, który oferują nie jest mi do niczego potrzebny, za to dobrze że jest internet bez limitu w godz. 0-9. (a nie, tak jak teraz, 1-7).

Odpowiedz

130. ~Bzykuś
0

2014-05-01 19:38:38

#125 Sebastian. Miałem dokładnie to samo , po ich cudownej modernizacji w mojej lokalizacji wszystko się rozpadło , zasięg i stabilność , za to pojawiły się ciągłe restarty . Słowem jedna wielka tragedia w Plusie . A najlepszy był Pan Debeściak z Działu Technicznego w Plusie twierdząc .... "to ja już nie mam pojęcia" . Ja za to miałem pojęcie i wysłałem wypowiedzenie i tak skończyła się moja kilkuletnia przygoda z Plusem . Moi znajomi zrobili tak samo . Skoro Plus olewa klientów to po co się męczyć .

Odpowiedz

129. ~darek
0

2014-05-01 11:38:32

a to ci od krótkiego transfera

Odpowiedz

128. ~
1

2014-05-01 11:20:49

Czy jest lejek po limicie w tych ofertach? Czy przy przedłużeniu umowy można się spodziewać 30GB za 30zł. Calkiem fajnie to wygląda :

Odpowiedz

127. ~
0

2014-04-30 17:27:08

to sie ciesz ale zazwyczaj tak jest ze oferta jest dobra tylko przez polowe czasu trwania umowy pozniej sie pogarsza....

Odpowiedz

126. buba1234
1

2014-04-30 17:24:59

@121 to masz pecha bo ja mam zasięg 4G LTE :P Orange, Playa, Plusa i za chwile t-mobile.

Odpowiedz