DAJ CYNK

[Aktualizacja] Play: Tańsze Formuły dla abonentów

24.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13351

Ważne 11

7

Sieć Play przygotowała wiosenną obniżkę cen abonamentów dla klientów, którzy już posiadają abonament w Play.

Sieć Play przygotowała wiosenną obniżkę cen abonamentów dla klientów, którzy już posiadają abonament w Play.

Oferta dotyczy zakupu kolejnej aktywacji, przenoszących kolejny numer lub migrujących z oferty prepaid na postpaid. Warunkiem skorzystania z promocji jest uprzednie otrzymanie od operatora specjalnego kodu.

Po uwzględnieniu rabatu oferta prezentuje się następująco:

Oferta bez telefonu
Formuła Play Unlimited Formuła 4.0 Unlimited Formuła Europa Unlimited
Abonament podstawowy 7,99 zł 22,99 zł 44,99 zł
Abonament + 2 GB Internetu 27,99 zł 42,99 zł 64,99 zł
Oferta z telefonem
Formuła Play Unlimited Formuła 4.0 Unlimited Formuła Europa Unlimited
Abonament podstawowy 22,99 zł 37,99 zł 59,99 zł
Abonament + 2 GB Internetu 42,99 zł 57,99 zł 79,99 zł
Minuty do Play bez limitu
Minuty do innych sieci 0,29 zł bez limitu
SMS/MMS na polskie numery komórkowe 0,19 zł bez limitu
Minuty na stacjonarne 0,29 zł bez limitu
Odbieranie połączeń w UE 0,36 zł/min 1000 minut, potem 0,19 zł/min
Opłata aktywacyjna 49,99 zł

Z oferty skorzystać można do końca maja 2014 roku.

Aktualizacja
Uwaga, w taryfach Formuła Play Unlimited oraz Formuła 4.0 Unlimited uruchamiany jest minimum jeden dodatkowy pakiet za 10 zł miesięcznie (pierwszy miesiąc za darmo). Użytkownicy Formuły Play Unlimited mają do wyboru 100 minut do innych sieci i/lub Nielimitowane SMS-y/MMS-y, a Formuły 4.0 Unlimited - Nielimitowane SMS-y/MMS-y.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
41. ~
0

2014-04-24 19:15:10

Nawet nie chce mi się tego badziewia analizować. Wolę Mini Max.

Odpowiedz

40. ~Itw
0

2014-04-24 18:52:32

Brak tej ofery na stronie Play....

Odpowiedz

39. ~Kuzyn1920
0

2014-04-24 16:24:51

O kurcze a co jak na FB skończą się kody? co wtedy? kurcze naszczęscie zaoszczędzicie pieniądze i bedziecie mogli uciec tam gdzie taniej :] A Play zapomina o nowych bo na nowych wuja zarabia nachapała sie kilka kawałków tortu którego teraz nie umie ogarnąć i ludzie chca uciekać to trza ich zatrzymać :]

Odpowiedz

0

2014-04-24 15:49:09

i jak zwykle Play zapomniało o nowych klientach :/ ciągle tylko nowości dla obecnych

Odpowiedz

37. wlo
-1

2014-04-24 15:15:42

Upsss... To miał być esemes i w innym oknie ;-)

Odpowiedz

36. wlo
-1

2014-04-24 15:15:16

Boże... Przecież już są arkusze z wynikami dostępne...

Odpowiedz

35. ~pabloki
0

2014-04-24 15:12:12

LuiN w play nic na ten temat nie wiedzą . od kiedy to jest? jak to sie ma do tego że w formuła 4.0 unlimited jest- wg Twojej aktualizacji -jeden pakiet sms/mms a w normalnym cenniku dla tej oferty można wziąć no limit na stacjonarne.

Odpowiedz

34. Morvius
0

2014-04-24 14:48:21

@33 potwierdzam

Odpowiedz

33. ~ruda
1

2014-04-24 14:46:28

chciałabym sprostować małą rzecz. pakiety są obowiązkowe ale tylko obowiązkowo uruchamiane na pierwszy pełny cykl rozliczeniowy za darmo !! potem w każdej chwili można z nich zrezygnować. sama nazwa PAKIET DODATKOWY mówi nam, że NIE jest on OBOWIĄZKOWY na cały czas.

Odpowiedz

32. Morvius
0

2014-04-24 14:45:48

@31 bo mam w tym ukryty cel ;) i zastanawia mnie czy jak się wyda na to kolejny kod ale od pracownika to czy kolejna zniżka się ustanowi :) wtedy po zniżkach wyszedł by mnie abonament tyle co w tabelce ;) powielam pytanie, skąd ten kod? i czy da się tak łączyć?

Odpowiedz

31. Mila89
0

2014-04-24 14:42:26

@29 poco ci kod? przeciez po obowiazku wykupu tego pakietu za 10zl ta oferta stane sie totalnie beznadziejna, nie dosc ze gorsza niz np w nju to jeszcze z cyrografem

Odpowiedz

30. Mila89
0

2014-04-24 14:41:25

Jesli dokonujecie aktualizacji to nalezaloby zmienic tresc newsa moze? chodzi mi o tabelke bo to juz wychodzi nie 7,99 a 17,99 i nie 22,99 a 32,99. Prezentowane w ten sposob dane w tabeli wprowadzaja uzytkownikow w blad bo pakiety za 10zl sa obowiazkowe

Odpowiedz

29. Morvius
1

2014-04-24 14:37:02

sam powtórzę pytanie, jak otrzymać kod?

Odpowiedz

28. ~Zwolennik dual-sim-ów
0

2014-04-24 14:03:40

Jak to się mówi lepiej to już było. NIE PODANO ILE KOSZTUJE MINUTA POZA PLAY W TEJ NAJTAŃSZEJ TARYFIE ? Ciekawą opcją wydaje się być jedynie no-limit w Play + 2 GB za 9.99 PLN, na jednym slocie i np. Virgin-mobile na drugim, ale umowa trwa 6-m-cy i z dużym prawdopodobieństwem może zniknąć.

Odpowiedz

27. manyaky
1

2014-04-24 12:55:30

@4, a 2GB internetu? Nie jest aż tak źle.

Odpowiedz