DAJ CYNK

[Aktualizacja] Play: Jak działa Drugi numer na karcie SIM

15.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 32148

Ważne 24

2

Sieć Play zaprezentowała usługę Drugi numer, umożliwiającą przypięcie do karty SIM kolejnego numeru telefonu: stacjonarnego lub komórkowego, nowego lub przeniesionego. Przedstawiamy zasadę działania oferty.

Sieć Play zaprezentowała usługę Drugi numer, umożliwiającą przypięcie do karty SIM kolejnego numeru telefonu: stacjonarnego lub komórkowego, nowego lub przeniesionego. Przedstawiamy zasadę działania oferty.

W ramach promocji klient uruchamia dodatkowy kontrakt podpięty do tej samej karty SIM, co wiąże się z opłatą aktywacyjną. W przypadku podpięcia numeru stacjonarnego zawsze jest możliwość odbierania połączeń kierowanych na numer stacjonarny, ale wykonywanie połączeń z numeru stacjonarnego zadziała tylko w ze Strefy Stacjonarnej. Stawki za połączenia są niezależne względem numeru głównego, poszczególne opłaty charakteryzuje poniższa tabela:

Drugi numer dla Firm

Drugi numer (klienci indywidualni)

Abonament

5 zł (6,15 zł VAT)

6 zł VAT

Abonament przy wyborze faktury papierowej

10 zł (12,30 zł z VAT)

10 zł

Nielimitowane połączenia

Play i stacjonarne

Play

Minuty do innych sieci

0,15 zł (0,19 zł z VAT)

0,19 zł z VAT

SMS

0,12 zł (0,15 zł z VAT)

0,15 zł z VAT

Opłata aktywacyjna

23 zł (28,29 zł z VAT)

29 zł z VAT


Połączenia na drugi numer zaznaczone są znakiem #1 na końcu numeru. Aby zadzwonić z naszego drugiego numeru wystarczy dodać #1 w czasie wybierania numeru.

Możliwe jest też przełączenie wszystkich połączeń wychodzących na jeden z numerów (bez konieczności dodawania 1# w czasie wybierania numeru):
  • *130*0# - ustawienie głównego numeru jako aktywny
  • *130*1# - ustawienie drugiego numeru jako aktywny
  • *130# - sprawdzenie numeru

[Aktualizacja 20:55]

Mechanika uruchamiania dodatkowego numeru mobilnego na karcie SIM:


Mechanika uruchamiania dodatkowego numeru stacjonarnego na karcie SIM:

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
129. ~jersy
0

2015-11-21 13:25:09

mam taki numer stacjonarny jako drugi dopiety do karty głównej , ale nie polecam nikomu, bo choć działa poprawnie, to jednak dzwonienie z tego drugiego numeru jest klopotliwe, bo na końcu nr trzeba wstawić #1,wole stacjonarny na osobnej karcie, koszt prawie taki sam, a tez moge przekierować /rozmowy w sieci za free/

Odpowiedz

128. ~kalop
0

2013-04-25 17:05:10

GDYBY KÓZKA NIE SKAKAŁA , SIAŁA BABA MAK

Odpowiedz

127. ~
0

2013-04-25 07:22:51

Oni sobie nie radzą z obsługą 1 numeru a teraz na 1 simie 2? Miało by to sens ale nie w P4. Fajnie ,że weszli na rynek bo spadły stawki ale jest taka sieć jak porównanie coli z biedronki i coca coli... Mają dobry marketing żesze fanatyków niczym elektorat PISu a jak jest się wymagającym:jakość połączeń, obsługa w punktach sprzedaży ,drugorzędny zasięg, internet na swoich nadajnikach tragedia. Ostatnio przyjechał do mnie kurier UPSmbez zapowiedzi pytam dlaczego nie zadzwonił? Bo nie mogłem wykonać połączenia sieć zajęta ... A gdzie Pan ma numer? W play.

Odpowiedz

126. ~gekon
0

2013-04-24 22:23:20

niestety znowu tragiczny zasięg Playa w 3mieście,na siłe próbują poprowadzić mnie po ich nadajnikach,chociaż mam na twardo Plusa,żałosne! Do tego jakieś piski ,pogłosy,szumy.Na Plusie tego nie ma!

Odpowiedz

125. ~niko
0

2013-04-24 21:08:51

Fajna sprawa!

Odpowiedz

124. ~Marzenkagg16026379
0

2013-04-21 23:59:30

Mozna gratis zamowic Starter RBM http://www.redbullmobile.pl/

Odpowiedz

123. ~Helmut
0

2013-04-21 21:50:46

Co bardziej się opłaca i jest lepsze? Drugi numer czy Xtra numer?

Odpowiedz

121. ~bolo
0

2013-04-19 19:51:05

@ uzywam8telefonow - karta SIM to nie karta pamięci matole. Poczytaj trochę.

Odpowiedz

120. AERO2 USER
0

2013-04-17 10:49:56

Pytanie czy można uruchomić drugi numer w abonamencie za 1 zł. ? Mam stary regulamin tego abonamentu i jest tam punkt "Dla niniejszej Oferty Promocyjnej nie jest możliwe aktywowanie jakichkolwiek usług promocyjnych" a usługa Drugi Numer jest promocją. Z drugiej strony w regulaminie Drugiego Numeru mamy informację że jest to usługa dla abonentów. Ciekawe czy można uruchomić w takiej sytuacji Drugi Numer nie w promocji tylko zgodnie z gołym niepromocyjnym cennikiem za 10 zł. miesięcznie ?

Odpowiedz

119. AERO2 USER
0

2013-04-17 10:39:21

"http://www.play.pl/resources/pdf/2013/Cennik-Oferty-Drugi- numer_16042013.pdf"

Odpowiedz

117. ~paolo
0

2013-04-17 10:21:13

witam, na teraz ofertę Fresha, czy mogę aktywować na tej karcie sim drugi numer przenosząc mój inny nr z heyah? na ile podpisuje się umowę? rozumiem, że drugi nr ma aktywny stand darmowy w play czyli wszystkie połączenia z niego do play są za free?

Odpowiedz

116. ~uzywam8telefonow
0

2013-04-16 23:33:17

wlo 2013-04-16 21:07:14 Ty tak zawsze czy tylko udajesz?

Odpowiedz

115. wlo
0

2013-04-16 21:07:14

Bardzo mi przykro - ale dlaczego mówisz w takim razie, że coś mądrego napisałem? Czy może znowu idei nie zrozumiałem?

Odpowiedz

114. ~uzywam8telefonow
0

2013-04-16 20:15:52

wlo 2013-04-16 19:57:10 "albo zamienić SIM na SD albo microSIM na microSD (skoto to tylko karta pamięci)" nie zrozumiałeś idei i czepiasz się aby tylko coś mądrego napisać;)

Odpowiedz

113. wlo
0

2013-04-16 19:57:10

uzywam8telefonow - gdyby ta karta służyła do logowania się do Twoich sieci - jednej, drugiej czy ósmej, to rzeczywiście mógłbyć tak prostacko myśleć... Jednak nie są to Twoje sieci, karta nie jest Twoja, i co najwyżej możesz sobie pokrzyczeć (co jest głupie i śmieszne) albo zamienić SIM na SD albo microSIM na microSD (skoto to tylko karta pamięci), gdzie możesz "wgrać" dowolne dane dowolnych sieci (możesz nawet wszystkich na świecie - nie ma zakazu), możesz wsadzić ją do dowolnego telefonu, i możesz korzystać! Do woli!! ;-)

Odpowiedz