DAJ CYNK

[Aktualizacja] PayU: Wyższe kwoty minimalne doładowań

01.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12618

Ważne 12

4

Od 3. października obowiązywać będą wyższe kwoty minimalne doładowań realizowanych przez PayU. Najbardziej odczują to klienci Play.

Od 3. października obowiązywać będą wyższe kwoty minimalne doładowań realizowanych przez PayU. Najbardziej odczują to klienci Play.

Obecnie minimalną kwotą doładowań numerów sieci Heyah, T-Mobile, Orange, Play i Plus jest 5 zł. Od 3. października minimalne kwoty doładowań realizowanych przez Internet za pośrednictwem PayU to:

  • Orange Go i POP: 25 zł,
  • Simplus i 36i6: 5 zł,
  • MixPlus: 10 zł,
  • Sami Swoi: 10 zł,
  • Heyah: 5 zł,
  • Tak Tak: 5 zł,
  • Play: 10 zł.

Zmiana będzie najbardziej dotkliwa dla klientów sieci Play z tego tytułu, że sieć korzysta z usług platformy PayU na dedykowanej stronie doladowania.play.pl. Zmiana minimalnej wartości doładowania może tym samym wpłynąć na atrakcyjność rozmaitych promocji doładowań realizowanych wyłącznie przez Internet.

Pozostałe sieci do realizacji płatności za doładowania korzystają na swoich stronach z usług finansowych innych podmiotów niż PayU.

Zobacz: nowy regulamin doładowań PayU

[Aktualizacja 2.października 11:22]

Dotarły do nas niepokojące wieści o zmianach w regulaminach PayU, z których wynikało, że kończy się możliwość realizacji doładowań minimalnych na poziomie 5 zł na play.pl. Sprawdziłem temat dokładnie i mam dobre wieści. Nic się nie zmienia. Doładowania za 5 zł zostają i będą dostępne bez zmian. Korekta regulaminu powinna nastą pić w dniu dzisiejszym. Wybaczcie zamieszanie - napisał na blogu Marcin Gruszka, rzecznik P4.

Źródło tekstu: wł

Tagi: payu play
Komentarze
Zaloguj się
83. ~sss
0

2013-10-10 08:13:49

uff..... doladowania za 5 zl z facebooka przez PayU dzialaja. mozna przedluzac bonus. jakby trzeba bylo przedluzac za 10 to bym sie nie zdecydowal

Odpowiedz

82. ~
-1

2013-10-04 17:39:41

Gruszka zadzwonił do PayU i ich ochrzanił i znowu jest jak dawniej

Odpowiedz

81. Blank
0

2013-10-02 17:59:30

@79, z mojej strony pomyłka. Miało być do @75 (77-255-228-66.adsl.inetia.pl), który z powodu tego newsa, chyba wręcz skakał z radości :)

Odpowiedz

80. ~widz
1

2013-10-02 17:43:40

widać, że jednak tych 5zł doładowań trochę było i play się wystraszył, że ich nie będzie i payu pogonił. co do biedy, to bieda jest, tyle że biedak nie protestuje, bo w tym czasie zbiera na chleb. a jak ma pracę to za minimalną, więc nie strajkuje, bo boi się, że straci. czytałem kiedyś tekst (nie znam autora): głód i bezrobocie można zlikwidować - niech głodni zjedzą bezrobotnych, nie będzie głodnych, nie będzie bezrobotnych. to i 5zł doładowań nie będzie.

Odpowiedz

79. ~@77 od 74
0

2013-10-02 15:56:34

Dlaczego złe? Czy sądzisz,m, że każdy jak ty podnieca się (niezdrowo?) takimi wieściami? Po porstu pisałeś nieścisłość - więc ją wyprostowałem. Fanem minimaxu nie jestem , przeciwnikiem też. Jestem za to fanem realnego i prawdziwego a nie przekłamanego patrzenia na rzeczywistość. I przeciwnikiem niepotrzebnych niesprowokowanych złoścliwości od osób małych duchem

Odpowiedz

78. ~pabloki
2

2013-10-02 15:28:16

pewnie p4 zaszantażowało payU zmianą dostawcy bo skoro u innych mogą być 5 zł a wplay miało by nie być. to jest podejrzane bo wiem że ten nowy regulamin już trochę wisi a marcinek gruszkowy się obudził teraz? chodziło pewnie o kase że p4 musi dokładać ale to i tak lepsze niż strata klienta. Nie pamiętam też czy niedawno paly nie zmieniał dostawcy doładowań?

Odpowiedz

77. Blank
1

2013-10-02 15:24:47

74, mam dla ciebie złe wieści - w tej materii nic sie nie zmienia i nadal będzie można przedłużać bonusowe środki za 5 zł. A teraz możesz już płakać :)

Odpowiedz

76. ~Leonard
1

2013-10-02 13:35:01

Dziwnie trochę, ale dobrze chociaż, że heyah i tak tak bez zmian i można po staremu za 5zł doładować w sytuacjach kryzysowych.

Odpowiedz

75. ~
2

2013-10-02 13:00:07

@74, widać, że nie czytasz specjalistów od minmaxa. Przecież doładowuje się wtedy kiedy jest promocja-taka jak np. przedwczoraj. Doładowanie za 5zł przedłużało bonusowe złotówki. Zanim komuś wytkoniesz brak wiedzy, to najpierw sam poczytaj i zapoznaj się,

Odpowiedz

74. ~@70
-2

2013-10-02 11:56:42

A co to ma wspólnego z minimaxem??? W minimaxie - jak w większości zreszta taryf prepaidowych - jest limit konta i związana z nim minimalna średnimiesięczna opłata. W minimaxie przy doładowaniach 50 zet wynosi to 50 gr dziennie czyli ok. 15 zeta miesięcznie. Można zakładać, że osoba, która liczy się z przydatnością no- limitów na tyle, że chce mieć minuty po 29 groszy bardzo często w miesiącu wydzwania za co najmniej kilkanaście złotych a nawet za małe kilkadziesiąt - inaczej wzięłaby Virgin z 13 gr za minute z bonusem liczone. Doładowania 5 zł w minimaxie są dla niej praktycznie bezsensowne. Zatem Twoja wypowiedź świadczy o totalnym braku wiedzy co do minmaxu.

Odpowiedz

73. ~
0

2013-10-02 11:38:10

Wszystko zostaje jak było. NIC SIĘ NIE ZMIENIA. Dalej jest 5 zł w Play.

Odpowiedz

72. Pragmatyk
0

2013-10-02 10:32:51

Osobiście dla mnie nie ma znaczenia, doładowuje rzadziej, ale za większe kwoty. Ciekawi mnie natomiast porozumienie między bankowe w sprawie płatności komórką, coś w rodzaju IKO, które parę miesięcy temu było opisywane na telepolis. Jak wyglądają te sprawy. Dziś się nawet zdziwiłem, sprzedawałem coś na Allegro i babka zapłaciła przez iKO :) Mam nadzieję, że w końcu ktoś utrze nosa Visi-e i Mastercard w PL za te bajońskie opłaty. Skoro PKO porozumiało się z dotPay w sprawie wykorzystania ich terminali, to może i nadchodząca inicjatywa to wdroży.

Odpowiedz

71. ~
0

2013-10-02 10:21:03

Minimalne doladowanie to dla mnie 15 zl-20zl wiec problemu nie ma.

Odpowiedz

70. ~
0

2013-10-02 09:44:26

No to całe wyliczanki fanatyków minimaxa pójdą się je...ć. To jest prepaid więc zawsze i wszystko można zmienić.

Odpowiedz

69. ~Prawda
1

2013-10-02 08:44:46

Play po cichu daje dymać swoich klientów w *** Skoro tt ma dalej 5 zł to dlaczego play daje Payu zlikwidować tą wartość doładowania?

Odpowiedz