DAJ CYNK

[Aktualizacja] Pakiet Kibica, czyli dodatkowe gigabajty w Orange

01.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 74

Ważne 6

4

Klienci sieci Orange mogą otrzymać bonusowe gigabajty za wybrane mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej.Klienci sieci Orange mogą otrzymać bonusowe gigabajty za wybrane mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Dzisiaj o godzinie 20:45 rozpocznie się mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018 Dania - Polska. Kolejny mecz już w poniedziałek, 4 września, o godzinie 20:45. Tym razem polscy piłkarze podejmą reprezentację Kazachstanu. Z tej okazji Orange przygotował promocyjne Pakiety Kibica, dzięki którym można zgarnąć dodatkowe gigabajty na surfowanie po Internecie.

Liczba gigabajtów jest uzależniona od liczby goli strzelonych przez polską drużynę. Aby odebrać bonus, należy wysłać wiadomość SMS pod numer 277 - koszt SMS-a to 20 groszy dla klientów ofert przedpłaconych, natomiast w przypadku abonentów cena jest zgodna z cennikiem posiadanej taryfy.

Bonus można odebrać od momentu zakończenia danego meczu do godziny 23:59 4 września w przypadku dzisiejszego meczu oraz do godziny 23:59 7 września w przypadku drugiego meczu. Każdy pakiet zostanie aktywowany w ciągu 24 godzin i będzie ważny przez 5 dni od aktywacji. W przypadku skorzystania z obu promocji, pakiety danych zsumują się, a ich ważność będzie taka, jak ważność drugiego pakietu.

Treść SMS-a aktywacyjnego oraz liczba gigabajtów w danym pakiecie zostanie podana po zakończeniu każdego meczu na profilu Orange Polska na Facebooku.

[Aktualizacja]

Po przegranym meczu 4:0, Orange na otarcie łez daje pakiet 1 GB do wykorzystania na terenie kraju.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się