DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange ruszy z nową marką prepaid

01.02.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 25295

Ważne 12

5

Jeszcze w tym półroczu Orange planuje wprowadzenie nowej marki prepaid na rynek. Plany objęte są ścisłą tajemnicą - pisze magazyn Presserwis.

Jeszcze w tym półroczu Orange planuje wprowadzenie nowej marki prepaid na rynek. Plany objęte są ścisłą tajemnicą - pisze Presserwis.

Według nieoficjalnych informacji, do przetargu zaproszono co najmniej pięć wiodących agencji reklamowych na rynku. Przetarg ma niestandardowy charakter, gdyż telekomowi zależy na zachowaniu tajemnicy - na tym etapie agencje nie są więc informowane szczegółowo, co jest przedmiotem przetargu, nie dostały briefu. Z przedstawicielami agencji rozmawia firma konsultingowa, a klient obserwuje to za lustrem weneckim.

[Aktualizacja 13:49]

Rzeczywiście tak się dzieje i za kilka tygodni powinniśmy być gotowi, aby pokazać Wam taryfę Smart, czyli nową ofertę przygotowaną specjalnie pod użytkowników smartfonów. Ciekawie połączymy w nim możliwości Orange Free na kartę z innymi taryfami. Szczegółów podać nie mogę, dlatego proszę bądźcie cierpliwi - napisał na blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Źródło tekstu: Presserwis, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
152. ~do 151
-1

2013-02-11 20:57:23

Ja pamiętam, że nikt cen nie podnosił a jedynie obniżki nie obejmowały połączeń do sieci Play. Gdy Play wszedł na rynek stawka standardowa wynosiła około 70-80 gr.

Odpowiedz

151. ~
1

2013-02-11 11:01:07

Szanowne Orange, kiedy zamierzacie obniżyć ceny połączeń do Play? Jak MTRy rosły to od razu podnieśliście stawki, a teraz od 01.01 są obniżone i co? Nawet nie piśniecie słowem. Już mam tego dość, poczekam do końca tego tygodnia i jeśli nic się nie zmieni to przenoszę się do Plusa lub Play.

Odpowiedz

150. ~LepikPL
1

2013-02-09 12:11:56

Czyli 1 lipca z pompą obniżą stawki. Łacha jak nie wiem co. Do tego czasu w końcu UKE się wnerwi i da po łapach za brak obniżek. Streżyńska!!! Wracaj!!! My tu cierpimy!!!

Odpowiedz

149. ~
1

2013-02-09 11:23:46

Oferta jak oferta, esy pewnie po 10gr, minuty do wszystkich po 29gr, więcej pakietów do wyboru na internet... Ot, pewnie wszystko.

Odpowiedz

148. ~
1

2013-02-09 10:59:04

Trzymają wszystko w tajemnicy, żeby ich przedwcześnie konkurencja nie wyśmiała ;-)

Odpowiedz

147. ~
1

2013-02-09 10:57:06

Już to nie raz przerabialiśmy. Dużo krzyku, zamieszania, reklamy, a będzie z tego wielkie G...

Odpowiedz

146. ~taboo
1

2013-02-09 02:38:20

sprawdzaliscie stan srodkow na internet w OFnK? pojawily sie zmiany ktorych wczesniej nie mialem. dodatkowy internet za to ile ma sie na koncie. przykladowo mam 4.50 PLN i napisali ze dodatkowo mam 45MB na wykorzystanie

Odpowiedz

144. ~pabloki
-1

2013-02-08 18:47:13

Będzie jak z vectonemobile. Pamiętacie ? Może ktoś wie kto zrobił taki kawał?

Odpowiedz

143. ~romano
1

2013-02-08 00:33:55

"jeszcze w tym półroczu" hahahahha nawet nie czytałem dalej

Odpowiedz

142. ~robus
1

2013-02-07 21:19:26

od jakiegoś czasu wszystkie oferty orange to porażka i lipa jestem ich klientem od kilku ładnych lat i 2 lata temu dałem sie namówić na ofertę delfin i żałuję do dzisiaj,teraz zamierzam przejść do play orange nie dba o swoich klientów a nowe taryfy nie powalają na kolana

Odpowiedz

141. wiklef
1

2013-02-07 09:37:40

ja sądzę że to będzie jedna wielka ściema i nie będzie się czym chwalić, ale mam nadzieję że sie mylę ;)

Odpowiedz

140. ~
1

2013-02-06 22:17:43

Nieźle Hamletyzują:)))

Odpowiedz

139. ~
1

2013-02-06 22:13:09

No i co jeszcze nie wprowadzili tej taryfy???

Odpowiedz

138. ~prestig
1

2013-02-05 21:58:44

Czym się różni "Stan darmowy w Firmie"w abonamencie za 12,50zł od "Stanu darmowego" w ofercie za 27,50zł, jeśli po naciśnięciu chmurki jest to samo napisane.

Odpowiedz