DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange porządkuje usługi na kartę

23.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17296

Ważne 18

2

Orange informuje o czyszczeniu usług na kartę. W sumie wyłączonych zostanie kilkadziesiąt usług.



Orange informuje o czyszczeniu usług na kartę. W sumie wyłączonych zostanie kilkadziesiąt usług.

Wśród wyłączonych usług znajdą takie "perełki" jak pakiet 600 SMS-ów w Orange POP lub 900 SMS-ów w Orange Smart na kartę. Wyłączając usługi operator chce zachęcić klientów do korzystania z ich nowszych, głownie nielimitowanych, odpowiedników. Cały proces ma potrwać do końca roku.

[Aktualizacja]

Tabela poniżej zawiera obiecane zestawienie niektórych usług, które zostaną wyłączone, a także usług, które Orange proponuje w zamian.

Usługa zamykana Cena/ważność Jaka taryfa Co Orange proponuje w zamian Cena/ważność
0 zł za minutę 0 zł I aktywacja Yes Za darmo w Orange 0 zł I aktywacja
0 zł za SMS 0 zł I aktywacja Yes Za darmo w Orange 0 zł I aktywacja
100 MB dzienny 2 zł dziennie One, POP, Nowy Orange GO 200 MB na 1 dzień 2 zł dziennie td>
100 MB na 31 dni 10 zł 31 dni One, POP, Nowy Orange GO 500 MB na 30 dni 5 zł 30 dni
500 MB na 31 dni 15 zł 31 dni One, POP, Nowy Orange GO 2 GB na 30 dni 12 zł 30 dni
600 minut 9 zł 25 dni Orange Smart Rozmowy bez limitu w sieci 9 zł 31 dni
600 SMS do Orange 6 zł 30 dni One POP SMS-y bez limitu w sieci 6 zł 31 dni
900 SMS 9 zł 25 dni Orange Smart SMS-y bez limitu do wszystkich 10 zł 31 dni
1000 minut do Orange 6 zł 14 dni One POP Rozmowy bez limitu w sieci 9 zł 31 dni
1000 minut do Orange 10 zł 31 dni One POP Rozmowy bez limitu w sieci 9 zł 31 dni
Karuzela Nagród 0 zł I aktywacja One, POP, Nowy Orange GO Skarbonka 0 zł
Pakiet do wszystkich 12 zł 14 dni POP Multipakiet 200 16 zł 31 dni
POPMinuty 12 zł 30 dni POP Rozmowy bez limitu w sieci 9 zł 31 dni
Premia na kartę 0 zł wszystkie Skarbonka 0 zl
Prezent dla przyjaciela 0 zł wszystkie Urodziny 0 zł I aktywacja
SMS-y za grosze 6 zł 30 dni Nowe Orange GO SMS-y bez limitu w sieci 6 zł 31 dni
Twój dzień 0 zł One, POP, Nowy Orange GO Skarbonka 0 zł
Wybrane numery 6 zł 31 dni wszystkie Twoje numery 3 zł 30 dni za jeden numer
Zbieraj minuty z Orange 0 zł One, POP, Nowy Orange GO Masz minuty 1 zł 30 dni

Źródło tekstu: Orange; wł

Komentarze
Zaloguj się
56. ~Ania
0

2018-01-08 17:15:32

Ja zawsze wykupywałam w ten sposób ze sms o treści MINUTY pod nr 686. A teraz mi przychodzi zamiast tego ze wykupione minuty to mam ze mogę rozmawiać ze wszystkimi sieciami za 25 zł przez miesiąc

Odpowiedz

55. ~CaIm7.2018
0

2018-01-07 23:02:54

54). Jak wykupujesz pakiet? Jakim Sms-em, czy szybkim kodem?

Odpowiedz

54. ~Ania
0

2018-01-07 22:03:20

Czy został wycofany pakiet 1000 minut do orange? Bo nie da się wykupić pakietu.

Odpowiedz

53. wlo
0

2017-10-27 15:01:03

52 - nie rozumiem co mówisz... Możesz jaśniej? Przynajmniej dla mnie?

Odpowiedz

52. ~torawa
0

2017-10-27 14:56:54

Chciałbym podziękować Orange na kartę za okazyjną cenę 5120 zł za 1 GB (Polska, żaden roaming). Ale państwo polskie działa teoretycznie to tacy złodzieje nie są ścigani, ot je* frajerów niczym Amber Gold, liczenie że frajer czegoś nie doczyta (a ci "frajerzy" to starsi ludzie nie mający pojęcia, że ktoś może kraść tak drastycznie).

Odpowiedz

51. ~Kamil
0

2017-10-27 02:02:41

Orange o moloch. Jeśli podniesie ceny to pozostali również, grzecznie dobiorą się portfeli swoich klientów.

Odpowiedz

50. ~~
0

2017-10-26 13:48:40

za dużo taryf na kartę tworzy już zamieszanie, powinna być jedna prosta taryfa i potem możliwość aktywacji różnych usług czy wykupienia pakietów jak wyżej wymienione w tabelce.np, mamy w taryfie YES darmowe rozmowy z Orange za 0 zł, a w taryfie POP mamy rozmowy bez limitu w sieci za 9 zl....

Odpowiedz

49. ~syska
0

2017-10-25 11:05:55

48 plus to samo sam sobie strzela w kolano ofertami Plusha oraz premium mobile

Odpowiedz

48. ~11alfons
0

2017-10-25 09:50:31

Orange za dużo sobie każe płacić z nielimitowane pakiety. Nie dostosowali cen do rynku. Pakiet w Orange nielimitowane rozmowy, SMS-y i internet kosztuje 35 złotych.Po wykorzystaniu środków przenoszę numer do a2mobile, który oferuje podobny pakiet darmowe rozmowy, smsy oraz niewyczerpalny internet za niepełne 20 złotych.Virginmobile ma też atrakcyjne pakiety dla grup, gdzie pierwszy numer z darmowymi rozmowami SMS-ami i 3 GB internetu też kosztuje niecałe 20 złotych a za dodatkowe numery z tymi samymi usługami kosztują po 10 złotych.To teraz wiadomo dlaczego Orange traci klientów.

Odpowiedz

47. ~syska
0

2017-10-24 20:43:58

ciekawe jeszcze co pozmieniają w orange free

Odpowiedz

46. ~Tomasz
0

2017-10-24 18:15:52

Oby tylko nie wywalił mini pakietów, bo bardzo mi odpowiadają. No-limit za drogi w stosunku do konkurencji, a i tak nie wykorzystywanym w całości

Odpowiedz

45. lee
0

2017-10-24 12:51:24

A nie mówiłem że warto trzymać starsze taryfy chociażby z playa? Ceny spadały a teraz czas na podwyżki...

Odpowiedz

44. wlo
0

2017-10-24 09:26:53

30 - do Ciebie piszę, inni mnie w tym momencie nie obchodzą ;-) Post jest publiczny, więc nic nie stoi na przeszkodzie, jednak nie o to mi chodzi. Znowu wiesz lepiej ode mnie co mam na myśli? Bóg normalnie!!

Odpowiedz

43. ~
0

2017-10-24 08:42:35

Po malu zgodnie z nowa strategia w ciagu roku ceny uslug wszystkich operatorow maja zwiekszyc sie do 18-25%.Bedzie o wiwle mniejsza konkurencja na rynku. duzo uslug zniknie.

Odpowiedz

42. ~Marcin.503
0

2017-10-23 21:28:53

@37. Jak dla mnie multipakiet także jest idealny, doładowuje 50zł i dostaje pakiet 25GB do wykorzystania na 3m-ce.

Odpowiedz