DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange - dwa Minipakiety w ofercie na kartę

12.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12254

Ważne 4

22

Orange wprowadza do oferty na kartę dwa Minipakiety - 100 minut i 100 SMS-ów. Oba ważne są przez 7 dni.

Orange wprowadza do oferty na kartę dwa Minipakiety - 100 minut i 100 SMS-ów. Oba ważne są przez 7 dni.

Pakiety dostępne są we wszystkich ofertach na kartę oraz dla umów Zetafon i Minutofon. Każdy z nich kosztuje 3 zł i jest ważny przez 7 dni:

  • pakiet 100 minut do wszystkich sieci (komórkowych) - SMS o treści START pod numer 332 lub kod *110*85#,
  • pakiet 100 SMS-ów do wszystkich sieci - SMS o treści START pod numer 331 lub kod to *110*91#.

Aktualizacja

Zaprezentowany wczoraj przez Orange regulamin zawierał błąd. 100 minut w ramach Minipakietu jest do wykorzystania tylko na połączenia z numerami komórkowymi. Zaktualizowany regulamin znajduje się poniżej.

Zobacz: Regulamin usługi

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2016-07-20 21:29:56

Kody byly bledne, oraz aktywacje sms-em . Nawet na moje uwagi Orange dlugo nie reagowalo.:-D63). tak, to Orange pokićkało.

Odpowiedz

64. orson_dzi
0

2016-07-20 21:01:25

@63 Sory, nie odpisałem Ci. Błędne kody były na początku podane na blogu Orange, nie sprawdziłem ich w nowym regulaminie.

Odpowiedz

63. ~
0

2016-07-20 20:56:54

@61 jeżeli tak jest jak piszesz, to zwracam honor i przepraszam. Widzę też że błędne nry i kody zostały poprawione w artykule. Dziwne pozostaje że Orange tak zmienia kody na zupełnie inne i zongluje tymi nrami sms.

Odpowiedz

0

2016-07-20 19:37:24

A ja, jak mam bana na telepolis, to nie będę tu informował o bykach w Orange.

Odpowiedz

61. ~nmn
0

2016-07-20 19:21:02

60 nie, to wina Orange. to on pomylil , nie orson

Odpowiedz

60. ~Orson-to-dzi#$a
0

2016-07-20 09:33:05

Widzę że telepolis się stacza. Właśnie chciałem aktywować pakiet minut korzystając z danych w tym artykule, ale krótki kod nie działał. Ok, wyślę sms i co? Aktywowałem 100 smsów bo oczywiście autor artykułu nie potrafił poprawnie przepisać tekstu. Dopiero gdy zerknąłem na regulamin Orange widać że Orson-to-dzi pomylił nry smsów a krótkie kody to chyba mu się przyśniły bo są całkiem od czapy! Amatorzy nie dziennikarze!!!

Odpowiedz

59. ~wlasnie
0

2016-07-15 13:51:28

Stacjonarne maą tę zaletę że są tańsze i nie podgrzewają mózgu.

Odpowiedz

58. ~ktoś
0

2016-07-14 12:42:05

Wlo czyli nieźle podgrzewasz sobie mózg falami elektromagnetycznymi:P

Odpowiedz

57. wlo
-2

2016-07-14 09:36:55

56 - a z porady lekarza specjalisty byś nie wolał skorzystać?

Odpowiedz

55. wlo
-1

2016-07-14 09:17:05

To co ja wydzwaniam to zwykle mniej niż połowa tego co w ogóle "siedzę" na słuchawce - bo przecież do mnie klienci też dzwonią przecież ;)Się dzwoni trochę...

Odpowiedz

54. wlo
-1

2016-07-14 09:15:17

53 - jednoosobową firmę ;-) M.in. doradztwo - w określonej branży, którą nie jest telekomunikacja ;-)

Odpowiedz

53. ~ktoś
0

2016-07-14 09:13:40

Wlo co Ty za biznes prowadzisz, call centre?:)

Odpowiedz

52. ~mirekb
0

2016-07-13 23:28:31

Deregulacja rynku ftr sie kłania

Odpowiedz

51. wlo
1

2016-07-13 22:53:19

48 - nikt? Może z Twojego otoczenia? To nie jest reprezentatywna grupa wobec tego. Ja mam setki minut na stacjonarne co miesiąc w billingu. Bywa, ze nawet 40% czasu połączeń (a czas tych połączeń to przeciętnie 2000 minut miesięcznie) ;-)

Odpowiedz

50. odkrywca1
1

2016-07-13 22:48:21

48. Nie zgadzam się odnośnie stacjonarek bo sam na nie bardzo dużo dzwonię ( firmy )To prawda, że nie pamiętam kiedy ostatnio dzwoniłem na stacjonarny do osoby prywatnej ale codziennie wykonuję kilkanaście telefonów do firm.Przy okazji mam 4 VOIP ale do odbierania ( firmowe)

Odpowiedz