DAJ CYNK

[Aktualizacja] Orange: A może abonament zamiast oferty na kartę?

22.07.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15541

Ważne 5

24

Sieć Orange ruszyła z promocją dla osób, które zdecydują się przenieść ofertą z karty do abonamentu. Umowa jest na czas nieokreślony, a abonament wynosi 39 zł.

Sieć Orange ruszyła z promocją dla osób, które zdecydują się przenieść ofertą z karty do abonamentu. Umowa jest na czas nieokreślony, a abonament wynosi 39 zł.

W wyżej wymienionej taryfie klient otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do krajowych sieci komórkowych i 5 GB transferu. Tutaj uwaga, tej wielkości pakiet obowiązuje do 1 lutego 2017 roku, a potem zmniejszy się do 1 GB.

Umowa po miesiącu przechodzi na czas nieokreślony, w razie potrzeby klient może do niej dołożyć telefon z opłatą rozłożoną na raty. Cała oferta nosi nazwę Smart Plan LTE Bezterminowy.

Jednocześnie ruszyła kampania reklamowa promująca rejestrowanie numerów lub przejście do abonamentu:



Aktualizacja

Smart Plan Bezterminowy jest również dostępny w przypadku zawierania nowej umowy i przeniesienia numeru. Nie będzie to jednak oficjalnie komunikowane. Oferta pojawi się też w niedalekiej przyszłości dla osób przedłużających umowę.

Źródło tekstu: Orange

Komentarze
Zaloguj się
108. ~panie Ed
0

2016-07-26 06:11:06

gdzie ty widzisz w Virginie za 5zł żeby dali 10GB?

Odpowiedz

107. ~Ćwierćbaran
0

2016-07-25 10:04:50

Każdy inteligentny LUDŹ pisałby na temat, a nie bajdurzył o baranach i debilach. Cóż poradzić, tak to już jest w stadzie... Szukać rozwielitek......................

Odpowiedz

106. ~ed
0

2016-07-24 22:46:57

Ja+ na dni M. daje startery i 11 GB internetu za 29 zł po doładowaniu a w Virgi n M. za (starter 5 zł +5 zł doładowania) za 9 zł 10 GB. kod *222*1#

Odpowiedz

105. DanielR
0

2016-07-24 22:33:39

@wlo (101), od kiedy to opierasz swoje wnioski na wypowiedziach użytkowników Telepolis? Sam nie raz twierdziłeś, że osoby wypowiadające się na takich stronach są grupą, która nie odzwierciedla rzeczywistości, że jest to grupa niereprezentatywna.I skąd ta pewność, że "wszyscy" tutaj tak właśnie twierdzą?Swoja drogą kolejna jałowa gadka, którą właśnie kończę. :-]

Odpowiedz

104. ~chak
0

2016-07-24 20:03:20

@102 wlo, prosze Cie, nie przechodz na karte.!!!! To bedzie tragedia - popsujesz nam wszystkim.............!!!!!!!!

Odpowiedz

103. słoneczny
0

2016-07-24 18:58:35

wlo jak zwykle prowokuje w swoim stylu, czyli odwieczna wojna: abo vs karta. :)

Odpowiedz

102. wlo
0

2016-07-24 18:37:35

100 - tu WSZYSCY wiedzą, ze jestem abonamentowcem... Chociaż dysponując kilkoma prepaidami... jest dla mnie nadzieja chyba?

Odpowiedz

101. wlo
0

2016-07-24 18:36:22

No cóż... Myślałem, jak mówię użytkownicy prepaid, to raczej nie miałem na myśli orangutanów w zoo. A ponieważ tutaj wszyscy (!) mówice, że kto ma abonament to debil, mysłałem, ze każdy użytkownik na kartę jest inteligentniejszy od abonamentowaca.Dziękuję za wskazanie błędu logicznego (potwierdza się brak inteligencji - jako abonamentowca) i postaram się mówić po polsku w przyszłości.

Odpowiedz

100. ~xdxdxfxo
0

2016-07-24 17:38:06

Panowie. To źe się ma wyglad człowieka, nie jest gwarancją, źe się nim jest. TYLKO PRZEBYWANIE W TYM BARANIM ŚRODOWISKU DAJE PODSTAWĘ DO TAKIEGO STWIERDZENIA JAKIE PRZEDSTAWIŁ @94 NIE MIAŁBY TAKIEJ WIEDZY!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

99. DanielR
0

2016-07-24 17:31:46

Do tego doprowadza takie głupie uogólnianie.

Odpowiedz

98. DanielR
0

2016-07-24 17:29:32

Nie, bo wciąż jest na świecie wielu "ludzi", których nie stać na kawałek chleba, a komórki to nawet na obrazku nie widzieli, nie wspominając już o wiedzy na temat ofert prepaid czy postpaid.

Odpowiedz

97. wlo
0

2016-07-24 17:23:46

DanielR - znaczy jak mówię, np. ludzie, to nie znaczy tyle co wszyscy ludzie? Hmmm... Muszę się polskiego pouczyć trochę...

Odpowiedz

96. ~joł
0

2016-07-24 17:23:42

Ale ORANszuści:) Play ma karte unlimited za 25 zł na lepszych warunkach (6gb). Wiec kogo oni chcą nabrac za płącenie abonamentu za 14 zł więcej za gorsze cos:) ehhh marketingowcy...

Odpowiedz

95. DanielR
0

2016-07-24 17:16:39

@wlo (94), natomiast gdybyś Ty był mądry, bo inteligentny być może jesteś, to odróżniłbyś stwierdzenie:"użytkownicy ofert na kartę są inteligentniejsi od baranów używających abonamentów",od następującego:"wszyscy użytkownicy ofert na kartę są inteligentniejsi od baranów używających abonamentów". ;-)

Odpowiedz

94. wlo
0

2016-07-24 16:54:46

divhashmorex...Podobno użytkownicy ofert na kartę są inteligentniejsi od baranów używających abonamentów? Dlaczego więc mieliby dać się przekonać do abonamentu, skoro wcześniej wybrali kartę, właśnie ze względu na wyższy poziom inteligencji, który im nie pozwolił się wcześniej golić przez operatorów?

Odpowiedz