DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowe rachunki osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe

30.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 29

Ważne 4

21

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza do oferty dwa nowe konta osobiste. Wiąże się to z wyraźną podwyżką prowizji dla banku.

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza do oferty dwa nowe konta osobiste. Wiąże się to z wyraźną podwyżką prowizji dla banku.

Od 1 czerwca w T-Mobile Usługi Bankowe uruchamia dwa rodzaje rachunków osobistych - Freemium (jako zamiennik dotychczasowego wariantu konta) oraz Premium. Klienci korzystający obecnie ze standardowego konta, jeśli z niego nie zrezygnują, od 1 czerwca zostaną automatycznie przeniesienie do Freemium. Wiąże się to z pojawieniem się szeregu opłat:

  • opłata 6 zł za kartę (nawet jeśli nie będzie aktywowana) jeśli nie zostaną wykonane transakcje gotówkowe na minimum 200 zł miesięcznie,
  • opłata 6 zł za wypłacenie gotówki z bankomatu (darmowe będą trzy transakcje w miesiącu),
  • wpłatomaty Euronetu będą bezpłatne tylko raz w miesiącu (do tej pory były to trzy razy), a kolejna wpłata naliczy prowizję w wysokości 0,5% wpłacanej kwoty,
  • opłata 6 zł za przelewy ekspresowe (do tej pory darmowych było 10 przelewów ekspresowych w miesiącu).

Posiadacze konta Premium będą musieli liczyć się z prowizją w wysokości 18,9 zł miesięcznie, chyba że wykonają miesięcznie transakcje bezgotówkowe na minimum 500 zł. Największą zaletą tego typu konta będzie możliwość skorzystania z darmowego abonamentu komórkowego lub Internetu mobilnego. Dotyczy to jednak tylko nowych numerów, nie będzie można znieść opłat za posiadany już numer. Abonament telefoniczny obejmować będzie nielimitowane rozmowy (w tym na stacjonarne), SMS-y, MMS-y i pakiet danych 1 GB, z kolei w Internecie mobilnym dostępny będzie pakiet 35 GB, a za jednorazową opłatą 9 zł będzie można dokupić router.

Zobacz: Tabela opłat i prowizji
Zobacz: Regulamin T-Mobile Usługi Bankowe
Zobacz: Tabela oprocentowania


Aktualizacja

Jak informuje na swoim blogu T-Mobile, dotychczasowe informacje na temat opłaty w wysokości 10 zł za abonament telefoniczny i internetowy są częściowo prawidłowe. 10 zł miesięcznie będą płacić nowi klienci, którzy skorzystają z usług bankowych i telekomunikacyjnych. Obecni klienci T-Mobile, którzy zdecydują się na nową aktywację, będą mieć darmowy abonament.

T-Mobile wkrótce przekaże więcej szczegółów oferty.

Źródło tekstu: Cashless

Komentarze
Zaloguj się