DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nowa oferta abonamentowa sieci Play

18.01.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 81038

Ważne 99

19

Sieć Play zapowiedziała wprowadzenie nowych taryf abonamentowych: Formuła S, Formuła M i Formuła L, które towarzyszyć będą dotychczasowej Formule 4.0. Promowanym smartfonem jest HTC Windows Phone 8S.

Sieć Play zapowiedziała wprowadzenie nowych taryf abonamentowych: Formuła S, Formuła M i Formuła L, które towarzyszyć będą dotychczasowej Formule 4.0. Promowanym smartfonem jest HTC Windows Phone 8S.

We wszystkich planach wiadomości i połączenia wewnątrz sieci Play oferowane są bez limitu. Oferta zawiera usługę Bezpieczny Internet, w ramach której za korzystanie z Internetu (bez aktywnego pakietu danych) klient nie zapłaci więcej niż 20 zł. Transmisja do 5 MB danych miesięcznie kosztuje 5 zł, do 250 MB - 10 zł, a do 1 GB - 20 zł. Po przekroczeniu 1 GB transferu prędkość spada do 8 kb/s, ale nie są naliczane żadne dodatkowe opłaty. Dla osób intensywnie korzystających z Internetu przygotowana została oferta Formuła Internet MAX.

Nowe taryfy Formuła charakteryzuje poniższa tabela (w opcji z papierową fakturą abonamenty są o 5 zł droższe):

Promocja Formuła S Formuła M Formuła L Formuła 4.0
Oferta bez telefonu (12 mies.) 9 zł 29 zł 39 zł 79 zł
Oferta z telefonem (24 mies.) 19 zł 49 zł 59 zł 99 zł
Oferta Formuła Internet (+10 zł do podstawowej taryfy) 512 MB
Oferta Formuła Internet MAX (+ 20 zł do podstawowej taryfy) 1 GB 1,5 GB 2 GB 2,5 GB
Połączenia i wiadomości (SMS/MMS) w Play bez limitu
Minuty i wiadomości (SMS/MMS) do innych sieci 200 (tylko minuty!), przez pierwszy miesąc za darmo, potem 10 zł miesięcznie (opcjonalne) 400 800 Bez limitu
Minuty i wiadomości (SMS/MMS) poza abonamentem 0,19 zł 0,19 zł za minutę rozmowy na polskie numery stacjonarne

Dla klientów przenoszących numer do Play (tylko z oferty abonamentowej), abonentów z umową na czas określony, osób przedłużających umowę oraz przenoszących numer z oferty prepaid (minimum 3 mies. stażu w sieci), dostępna jest jeszcze taryfa Formuła L1000 za 89 zł, wraz ze smartfonem HTC Windows Phone 8S za 1 zł. W przypadku nie spełnienia jednego z warunków przez klienta, abonament kosztuje o 5 zł więcej. O kolejne 5 zł rośnie kwota abonamentu, jeżeli klient nie zdecyduje się na fakturę elektroniczną.

W ramach taryfy klient otrzymuje nielimitowane połączenia i wiadomości do sieci Play, 1000 minut/SMS-ów/MMS-ów do innych sieci i 2,5 GB transferu danych. Stawka za minutę połączenia i pojedynczą wiadomość SMS/MMS po wykorzystaniu limitu wynosi 0,19 zł.

Od teraz numer można przenieść do Play nawet na 6 mies. przed ukończeniem obecnej umowy. Klient nie opłaca abonamentu do czasu przeniesienia numeru, od razu otrzymuje od Play nowy telefon i dostaje gratis dodatkową kartę prepaid (tylko przenoszący z abonamentu), a na niej darmowe połączenia i wiadomości do Play przez 6 mies. oraz jednorazowo 300 MB transferu danych (do wykorzystania przez 6 mies.).

[Aktualizacja] Koszt aktywacji to 49 zł. Pakiet minut w Formule S nie jest wymienny na SMS-y i MMS-y, jak mogło to wynikać z tabeli.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się