DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nielimitowany dzień w T-Mobile na kartę

18.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8810

Ważne 3

23

20 kwietnia T-Mobile zaoferuje swoim klientom dzień nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci za darmo.

20 kwietnia T-Mobile zaoferuje swoim klientom dzień nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci za darmo.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści PREZENT pod nr 443. Zgodnie z informacja zawartą na stronie operatora, dzięki temu 20 kwietnia będzie można korzystać z nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci.

Niestety nie jest jeszcze dostępny regulamin promocji. Uzupełnimy wiadomość jak tylko pojawi się stosowny dokument.

Aktualizacja

Jak wynika z ogólnego regulaminu T-Mobile planuje więcej wyjątkowych dni, w ramach których będzie można otrzymać możliwość korzystania z darmowych SMS-ów i połączeń (w sieci lub do wszystkich sieci) oraz dostępu do Internetu. Informacje o tym, czego będzie dotyczyła aktualna promocja będą pojawiać się na stronie internetowej T-Mobile oraz materiałach reklamowych. Wynika z tego, że na pierwszy ogień idą nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
99. ~Giru
0

2016-04-30 22:12:35

A mi się ta akcja bardzo podobała, tmobile to numer jeden obecnie jeśli chodzi o rozpieszczanie klientów promocjami, oby tak dalej! :)

Odpowiedz

98. ~TP TP TP
0

2016-04-26 00:46:05

szukam jakiegoś abonamentu (sama karta sim) moje wymagania- bez limitu na komórki, stacjonarne, sms-y i przynajmniej 5-GB netu(dziś w prepaidzie płacę nie wiele ponad 20-zł za w/w usługi)chetnie wejde w abonament jesli jakis operator chce mnie pozyskać jako klienta na dłuzszy okres czasu (typu 12 msc a nawet 24 msc) oczywiscie musi zaproponować lepsze warunki niż obecnie korzystam.... TM, Orange, Plus, ew. Play czekam na oferty

Odpowiedz

97. ~beb
0

2016-04-24 22:06:16

przestańcie wiecznie wszystko hejtować i zajmijcie się życiem. ta promocja skierowana jest do osob ktore internetu rzadko uzywaja np do starszych wiec jest ok.

Odpowiedz

96. ~Breen
0

2016-04-21 21:56:39

@93Sam jesteś analfabetą. Ja rozumiem prawa rynku, jednak wytłumacz to szefostwu w Bonn. Oni najwyraźniej mają swoją koncepcję, która nie wiadomo gdzie prowadzi.. chociaż.. Wiele firm zamiast sprzedać więcej po niższej cenie woli sprzedawać mniej po wyższej.. taka polityka.@94 Za jakość połączeń? Nie wiem jak jest teraz, ale jak jeszcze byłem w Heyah to za każdym razem wszystkie rozmowy w 3G zrzucało na 2G mimo pełnego zasięgu. HD Voice szlag trafiał, tyle było z tej jakości. Ostatnio testowałem Orange na kartę, i dokładnie to samo! I tu nasuwa się pytanie, czy T i Orange wszystkich tak kantują, czy po prostu osoby z prepaidów traktuje się jak abonentów drugiej kategorii?

Odpowiedz

95. ~Mirek
0

2016-04-21 20:32:21

Ja tam myślę, że każda promocja jest miła. Ostatnio u nich akurat takich darmowych pakietów nie brakuje i nie są to tylko sms-y.

Odpowiedz

94. ~Kicho
0

2016-04-20 11:51:08

Za jakość połączeń trzeba płacić, dlatego ceny pewnie są takie a nie inne. Promocja fajna, oby częściej tylko takie dni się zdarzały to było by jeszcze lepiej.

Odpowiedz

93. ~do breen
0

2016-04-20 10:39:21

ale przecież jakby obniżyli ceny to by więcej zarobili, ekonomiczny analfabeto xD

Odpowiedz

92. ~Breen
0

2016-04-20 08:45:56

@90Buahaha. Ci to mają rozmach.Co do promocji.. Tym czymś nie przyciągną klientów. Mam wrażenie, że Sawicki ma związane ręce bo centrala nie pozwala na obniżki bo przecież kasa musi się zgadzać. Tym samym T odstaje od konkurencji, jeśli chodzi o prepaid to nie istnieją. Kiedyś byłem parę dobrych lat w Heyah, teraz Heyah, która miała taki wielki potencjał, jest praktycznie niezauważalna. Brawo T mobile! To co, w kolejnym kwartale kolejne 90 tys odejść?

Odpowiedz

91. ~
0

2016-04-20 00:55:38

90). faktycznie, ale się wstrzelili! haha strzał w kolano dla Deutsche Telekom:-D

Odpowiedz

90. ~
0

2016-04-20 00:42:58

Na urodziny Fuhrera ? :D Bardzo ładnie, niemiecki opie :D

Odpowiedz

89. ~do 85
-1

2016-04-19 16:32:20

to przejdz na nogach na księżyc... tak samo jest z ofertami jak ktos malo wysyla nie potrzebna mu żadna oferta darmochy smsowej na jeden dzień, chyba nie będzie się cieszył z 10 sms za 1gr... a jak uzywa to ma no limit. Ja mam playa internet, telefon kartę plusa już pół roku nie doładowałem bo i po co. Mam w domu jeden telefon z nolimit all i kto chce to dzwoni i tyle. Nie licząc tesciowej bo onam ma abonament orange 127zl, t-mobile 60zł :D oba no limit, gada na dwie ręce

Odpowiedz

88. ~kamil
0

2016-04-19 15:34:40

Fajnie że coś robią , ale ta promocja nie zmieni potencjału bazy klientów.

Odpowiedz

87. ~gilo
0

2016-04-19 14:52:24

Lepszy internet no limit ale sms też nie pogardzę. Z tego co zauważyłam coraz lepsze mają promocję, oferty dla klientów. Może coś dobrego zaczyna się u nich dziać. Oby tak było :)

Odpowiedz

86. wlo
0

2016-04-19 14:34:46

85 - w dobie lotów kosmicznych, ludzie ciągle poruszają się na nogach... Co ma doba do rzeczy? Mało kto korzysta z ofert no limit przecież...Ty np. z jakiej konkretnie oferty korzystasz?

Odpowiedz

85. ~Nick
0

2016-04-19 14:32:43

Na cholere komu taka promocja w dobie no limit na wszystko? Promocja tak denna jak internet w play. dali by nowe taryfy z duzym limitem danych to ide do t-mobile.

Odpowiedz