DAJ CYNK

[Aktualizacja] Nielimitowane połączenia w T-Mobile na kartę

17.05.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 32868

Ważne 22

11

18. maja T-Mobile na kartę wprowadza usługę oferującą wszystkim swoim użytkownikom nielimitowane połączenia do wszystkich w T-Mobile - Nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 30 dni.

18. maja T-Mobile na kartę wprowadza usługę oferującą wszystkim swoim użytkownikom nielimitowane połączenia do wszystkich w T-Mobile - Nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 30 dni.

Koszt korzystania z usługi przez 30 dni to 10 złotych. Użytkownicy T-Mobile na kartę będą mogli aktywować Nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 30 dni wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 662 lub wykorzystując ekspresowy kod *100*69*30#.

Nielimitowane połączenia do abonentów T-Mobile i użytkowników T-Mobile na kartę obowiązują na terenie kraju i są rozliczane w pierwszej kolejności przed innymi aktywnymi ofertami oraz środkami zgromadzonymi na koncie użytkownika.

Dodatkowo w tym samym terminie zostanie uruchomiona usługa pozwalająca na aktywowanie równych stawek do wszystkich operatorów zgodnie z cennikiem taryfy, z której użytkownik aktualnie korzysta. Aktywowanie tej usługi będzie możliwe poprzez wysłanie ekspresowego kodu *100*475#. Numery aktywowane od 19. maja będą miały tę usługę aktywną w standardzie.

[Aktualizacja]
Usługę można włączyć także na 7 dni. Jej koszt 5 złotych. Aktywuje się ją wysyłając SMS-a o treści TAK na numer 661 lub wykorzystując ekspresowy kod *100*69*7#.

Zobacz: regulamin promocji "Nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 7 dni"
Zobacz: regulamin promocji "Nielimitowane rozmowy w T-Mobile na 30 dni"

Źródło tekstu: T-Mobile

Tagi: T-Mobile
Komentarze
Zaloguj się
224. ~GregPepe
0

2013-08-20 09:35:49

Czy te pakiety działają, jeszcze bo na stronie tmobile jest info, ale bez regulaminu?

Odpowiedz

223. ~iwa
0

2013-08-19 07:44:00

Zgadzam sie z opinią wyzej !- t-mobile oferuje niby wspaniałe dogodne oferty - na kartę za 5 zł lub 10 zł,a rzeczywistość wygląda inaczej pobierają opłaty obciążeniowe i z konta ubywa kroczkami (połąńczenie tylko w t-mobile) NACIĄGAJĄ LUDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

222. ~aga
0

2013-08-06 11:26:42

a żeby tego było mało t-mobile w podziękowaniu za długoletnie korzystanie z ich usług w tak tak, zaproponowano abonament!!! Myślałam że pęknę ze śmiechu.

Odpowiedz

221. ~aga
0

2013-08-06 11:22:55

t-mobile ma nas za debile! Właśnie przeniosłam numer z t-mobile do virgin mobile. Dość tych śmiesznych, ograniczonych czasowo kodów, znikających złotówek z mojego konta, płacenia dużo drożej do play niż inni, płacenia za sprawdzenie swojego konta, płacenie za rozmowę z konsultantem t-mobile i wiele innych kosztownych usług.

Odpowiedz

220. ~hmm
0

2013-06-21 15:00:33

a wie ktos moze czy jak aktywuje kolejny raz oferte 16-17 lipca to bedzie ona aktywna przez kolejne 30 dni? czy dnia 18 lipca oferta sie skonczy? pytam bo na str t-mobile znalazlam info ze - oferta jest wazna w okresie od dnia 28.05.2013r. do wycofania, ale nie dłużej niż do dnia 18.07.2013r.

Odpowiedz

219. ~CafeDelTom
0

2013-05-30 11:46:08

Mi tez pobiera za polaczenie .W okolicach 1gr za minute.Dodatkowo ten kod *100*69# tez u mnie nie dziala.O co chodzi?

Odpowiedz

218. ~dno
0

2013-05-28 21:08:11

W Heyah wprowadzili bez limitu ze wszystkimi w Heyah 7dni za 5zł normalnie padłem jak zobaczyłem tą żenujaca oferte

Odpowiedz

217. ~:)
0

2013-05-28 21:07:19

W Heyah wprowadzili bez limitu ze wszystkimi w Heyah za 7zł normalnie padłem jak zobaczyłem tą żenujaca oferte

Odpowiedz

216. ~Calm7
0

2013-05-25 23:37:35

215). Może dzwonił poza sieć, to mu pobrało :-D

Odpowiedz

215. ~
0

2013-05-25 23:30:50

212 213 agatoradku ile ci pobiera?

Odpowiedz

213. ~radek
0

2013-05-25 22:21:10

w uslude nielimitowane rozmowy za darmo za 10 zl pobieraja oplaty nazywaja je obciazeniowymi .A mialo byc za darmo .

Odpowiedz

211. ~hmm
0

2013-05-24 21:22:36

aktywowalam wlasnie :) i roczna waznosc konta mam :D ps. z tymi kilentami to masz sluszna racje! :P

Odpowiedz

210. ~Calm7
0

2013-05-24 21:14:58

(209). Nic Ci nie ucieka, z tego co słyszałem :-) PS. Ale podobno klientela ucieka, he he

Odpowiedz

209. ~hmm
0

2013-05-24 21:05:26

a powiedzcie mi - czy roczna waznosc konta uciaka czy zostaje a te 30 dni za darmo to "dodatkowa" oferta :) i po jej uplywie wraca roczna waznosc konta?

Odpowiedz