DAJ CYNK

[Aktualizacja] Netia - Internet bez opłaty za utrzymanie łącza

10.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17557

Ważne 6

3

Netia wprowadziła nową ofertę Internetu na łączach Orange Polska. Główną zaletą oferty jest brak opłaty za utrzymanie łącza i możliwość łączenia pakietów.



Netia wprowadziła nową ofertę Internetu na łączach Orange Polska. Główną zaletą oferty jest brak opłaty za utrzymanie łącza i możliwość łączenia pakietów.

W ofercie dla klientów indywidualnych usługa dostępu do Internetu o prędkości do 80 Mb/s kosztuje 49,90 zł. Opłata za utrzymanie łącza w przypadku braku usługi telefonicznej wynosi okrągłe 0 zł. Po połączeniu oferty internetowej z abonamentem komórkowym (nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz 4 GB transferu), cena Internetu stacjonarnego spada do 39,90 zł. Dodatkowo można do tego dołączyć inne usługi, jak Telewizja Osobista w cenie od 35 zł miesięcznie.
Netia nie poinformowała jaki będzie koszt abonamentu komórkowego w pakiecie usług. Uzupełnimy wiadomość, gdy tylko otrzymamy dalsze informacje.

Analogiczny wariant dostępu do Internetu w ofercie dla małych firm kosztuje 39,90 zł netto miesięcznie plus opłata za utrzymanie łącza w wysokości 1 zł miesięcznie. Do Internetu stacjonarnego można też dokupić m.in. jedną z taryf mobilnych:

  • dwie karty SIM ze 100 minutami oraz 0,5 GB za złotówkę netto miesięcznie przez 24 miesiące,
  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i 1 GB Internetu za 14,90 zł netto miesięcznie,
  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz 6 GB Internetu za 24,90 zł miesięcznie.

Do tego można też dołączyć telewizję z Pakietem Publicznym za 29,90 zł netto lub Telewizję Osobistą za 35 zł netto.

Oferty dostępne są dla nowych Klientów, a długość umowy w obu promocjach wynosi 24 miesiące.



Aktualizacja

Odpowiadając na pojawiające się pytania - oferta Internetu w pakiecie łączonym jest dostępna na łączach BSA.

Usługa telefonu komórkowej dla klientów indywidualnych kosztuje 1 zł przez pierwszy miesiąc oraz 30 zł przez kolejne 23 miesiące. Od 25 miesiąca cena telefonu pozostaje bez zmian, ale już koszt Internetu wzrasta do 59,90 zł (wliczając w to 5 zł rabatu za E-fakturę).

Zobacz: Regulamin oferty z GigaPrezentem

Źródło tekstu: Netia

Tagi: internet Netia
Komentarze
Zaloguj się
38. ~Mac
0

2017-02-23 23:12:37

Mam LLU Netii na tpsa kablach (tak jest różnica dla Netii czy kable są stare TP czy nowe Orange, jak nowe to oferta jak wyżej). Net do 20mb za 49,90, 10zł za numer stacjonarny z 100 minutami. Net juz mam bezterminowy, stacjonarny na 2 lata wziety. W sumie 60zl. W Orange na tym laczu miałbym 80mb (btw kiedys oczywiscie miałem Orange-TP). Coś czuje ze kwestia czasu i trzeba bedzie wrócić do Orange.Z drugiej strony Orange nadal nie mysli np. w kazdej taryfie powinny byc darmowe rozmowy na stacjonarne. Absrachujac od tego kto ma dzis stacjonarny numer. To tylko potwierdza ze Orange malo co by stracił dajac to "za darmo". De facto juz wiele lat temu tak powinni zrobic.Do tego Orange powinien zrobic w koncu jakas liste antySpamowa tzn ze na te numery telemarketing nie moglby dzwonic.

Odpowiedz

37. ~roman
0

2017-02-16 18:00:10

Ktoś wie czy można wziąć za 69 zł BSA i no-limit + 4GB mając aktualnie dropssa?

Odpowiedz

36. wlo
0

2017-02-15 23:43:51

Na zderegulowanym rynku płacę za neostardę 19,75 zł. Jeśli dodać do tego cenę za zawieszenie telefonu... Netia nie ma nic ciekawego do zaproponowania ;-) Kozaczy tylko dzięki temu, ze ma fory "regulacyjne".

Odpowiedz

35. areksz
0

2017-02-15 11:51:32

chodziło mi o to , że jak by orange miało lepsze warunki na telefon stacjonarny to Netia by upadła.A gdzie link na stronie Netia o tej ofercie?Dalej jedynie chcą wyłudzić dane osobowe , których nie strzegą WCALE!

Odpowiedz

34. areksz
0

2017-02-15 11:45:47

Nie zostawiajcie danych kontaktowych na Netia bo moje jak i innych klientów wypłynęły podczas wakacji 2016roku. Tak ten pseudo operator dba o klientów i tych co się zapytają o ofertę...W Netii mam jeszcze telefon, internet wypowiedziany do końca lutego.Jak by Orange na stacjonarnym dał 200~400 minut za 42 zł to było by to .Teraz w Netii płacę 42 zł (od marca 49,99zł-brak internetu podwyżka), za 200minut komórki i stacjonarne.Jestem od 1,7 roku na umowie na czas nieokreślony. Netia olała klientów na łączach Orange.Orange zrobiło ofertę na dzwonienia zagranice, bez oferty na Polskę do 45zł (400minut komórki i stacjonarne)

Odpowiedz

33. ~tkubon
1

2017-02-15 11:29:37

@30: Do tego dochodzi burdel w Netii totalny syf i gnój oraz szykany Orange jak ktoś bierze na ich kablach (np. poprzez przełączanie na słabsze porty lub centrale). I tak w danej lokalizacji w Orange mamy np. 50 mega efektywnej prędkości na Netii w tym samym miejsce np. 15. Przykładów można mnożyć.

Odpowiedz

0

2017-02-14 20:01:07

@31. Działa, na karcie której używam do dzwonienia i odbierania udało mi się nawet połączyć DIL z RWK jak Play się pogubił wprowadzając bonus za rejestrację :).

Odpowiedz

31. ~
0

2017-02-13 15:19:10

@ 10. Leszek1979: A czy DIL w RBM ciągle jeszcze działa? Bo chodziły jakieś pogłoski, że został (lub miał zostać) zlikwidowany!

Odpowiedz

30. ~Punk
0

2017-02-12 12:37:51

Netia zaczyna się zachowywać jak Orange czyli złóż wypowiedzenie to ci i tak przedłużą umowę o kolejne 3 miesiące.Znajomy to przerabiał u siebie i nawet skarga do UOKIK ich nie ruszyła.Mam nadzieje że dostaną za to solidną karę by odchodzących klientów nie gnębić.

Odpowiedz

29. ~
0

2017-02-12 06:31:50

W Orange love: net 100Mb, tv, tel komorkowy, tel stacjonarny za srednio 74zl a Netia za net i tel. komórkowy 70zl.Oferta niepoważna.

Odpowiedz

28. ~
0

2017-02-12 06:25:04

Netii to niedlugo zostanie samo bsa bo w miastach kablowki i ftth orange ich miazdzy

Odpowiedz

27. ~Damcio
0

2017-02-12 01:12:51

Ja pamiętam, kiedy założyłem Internet, to był 13 marca 2006 roku, w TP, cena 78,08 zł/256kb/s, ale pierwsze 6 miesięcy po 1zł/miesiąc. Na sam koniec 2006 roku, pojawiła się opcja BSA, między innymi od Netii, więc w styczniu złożyłem rezygnację, ze skutkiem od 1 marca 2007 roku. Okazało się, że pojawiły się problemy, ponad miesiąc neta nie było, a jak się już pojawił z Netii, prędkość była żenująco niska, w dzień ok 1Mb/s, a od 18 każdego dnia

Odpowiedz

26. ~Xxx
0

2017-02-11 12:44:08

@sigBsa jest do 80mb/''s a LLU do 20mb/''s. Potwierdzone info :)

Odpowiedz

25. ~Xxx
0

2017-02-11 12:44:06

@sigBsa jest do 80mb/''s a LLU do 20mb/''s. Potwierdzone info :)

Odpowiedz

24. ~tc
0

2017-02-11 08:31:55

Netia podniosła mi cene wiec zrezygnowałem.

Odpowiedz