DAJ CYNK

[Aktualizacja] Mniej Internetu w pakietach Orange na kartę

04.04.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11669

Ważne 8

14

Orange zmniejsza ilość Internetu dostępnego w pakietach rozmów i SMS-ów bez limitu do wszystkich oraz GB.



Orange zmniejsza ilość Internetu dostępnego w pakietach rozmów i SMS-ów bez limitu do wszystkich oraz GB.

Zmiana obowiązuje od 4 kwietnia 2018 roku. Dotyczy ona pakietów dla nowych klientów oraz tych ze stażem do 1 roku. Dotychczas mieli oni dostępny pakiet 15 GB. Został on zmniejszony do 10 GB. Zmiana dotyczy pakietu za 12 zł na 7 dni i pakietu za 25 zł na 31 dni w wersji jednorazowej.

Bez zmian pozostają pakiety dla klientów z wyższym stażem - 17 GB w okresie 1-3 lat i 20 GB przy staży powyżej 3 lat.

Aktualizacja

Mniejszy pakiet dotyczy wyłącznie usługi w wersji jednorazowej. W wersji cyklicznej pozostaje bez zmian.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
49. ~pinokio
0

2018-04-06 20:18:40

Kolejny Janusz von Pukizdefekatora, który pisze póki po niemiecku.

Odpowiedz

48. paolo
0

2018-04-05 12:58:32

@ 44 - nie wiem jak u Ciebie - u mnie 800m do jednego nadajnika Orange i 300m do drugiego nadajnika, LTE szarpie jak diabli, prędkość od 5Mb/s do max sporadycznie 20Mb/s - stabilnie za to działa HSPA+ z osiągami ok DL 20-22Mb/s. Testowałem wiele razy i to na nju mobile internetowy jak i na nieszczęsny pakiecie 20Gb z urodzin po którym zablokowali mi kartę sim jako naduzycie. Za to teraz LTE play mi lepiej działa na swoich nadajnikach i to już nie tylko w miejscu zamieszkania ale generalnie w świeta testowałem w trasie i nawet na szczątkowym zasięgu 4G spokojnie DL 8-10Mb/s szło przy UL nawet większym niż DL

Odpowiedz

47. ~Tt
0

2018-04-05 09:12:13

To z okazji ich urodzin.

Odpowiedz

46. Robo
0

2018-04-05 01:00:56

@45 Blank - w momencie, gdy pisałem komentarz #39 na stronie Orange zmieniony był jedynie regulamin dla usługi z pakietami jednorazowymi dla standardowej oferty, tak więc była to prawda! Regulamin w przypadku pakietów jednorazowych dla przenoszących numer został zmieniony później! Za kilka godzin może się okazać, że wszystko będzie "nieprawdą" jeśli Orange nadal będzie kombinować z kolejnymi regulaminami.

Odpowiedz

45. Blank
-1

2018-04-04 23:22:40

@39. Nieprawda. Zmiana dotyczy wersji jednorazowej pakietów także dla przenoszących numer. Zresztą to właśnie napisałem w mailu do redakcji (daj cynk), ale nie postanowiono wykorzystać tych informacji.

Odpowiedz

44. Robo
0

2018-04-04 17:53:59

@43 Hans - a widziałeś ostatni sprzed 2 dni? Wyniki przeczą wpisowi @36.

Odpowiedz

43. ~Hans
0

2018-04-04 17:41:18

@41 - rzuciłem okiem na Twoje wyniki (na jeden) WRZESIEŃ 2017 ;) zrób teraz i wstaw !

Odpowiedz

0

2018-04-04 17:25:30

@36 Nie przesadzaj. Roaming krajowy to tylko 5-15% ruchu Playa. W dodatku rozdzielony na 3 sieci. Co tam ma ci się zapchać w tym Orange od może w porywach 1 miliona fioletowych sim?

Odpowiedz

41. Robo
0

2018-04-04 17:14:16

@36 paolo, bez przesady z tym przycinaniem internetu. Poniżej moje wyniki z Wrocka:>

Odpowiedz

40. ~///
0

2018-04-04 16:59:08

37 - Karta z allegro, pewnie będzie kłopot.

Odpowiedz

39. Robo
-1

2018-04-04 16:50:19

Pakiet danych ulega obniżeniu z 15 GB do 10 GB tylko dla użytkowników ze stażem do 1 roku, którzy korzystają z pakietów jednorazowych. W usłudze cyklicznej wszystko pozostaje po staremu tj. pakiet wynosi 15 GB. Bez zmian pozostaje oferta "Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB dla przenoszących numer". Tam zarówno w pakietach jednorazowych i cyklicznych pozostaje 35 GB. Warto dodać, że w ofercie dla przenoszących z każdym odnowieniem usługi cyklicznej pakiet podstawowy wzrasta o 1 GB tj. w drugim miesiącu dostajemy 36 GB, w trzecim - 37 GB itd.

Odpowiedz

38. dt
-1

2018-04-04 16:10:47

to na pewno przez Play ;D

Odpowiedz

37. ~
0

2018-04-04 16:01:16

paolo - u mnie to samo na jednej karcie sim, nagle utraciłem sygnał i na ekranie /''/''karta sim niezarejestrowana/''/'' , poszła reklamacja na inforlinii i nadal czekam na odblokowanie, karta sim kilkuletnia, żadna nówka nabita gigabajtami z allegro, a tu takie coś, stały klient to zawsze śmieć i złodziej na to wyglada

Odpowiedz

36. paolo
2

2018-04-04 14:22:24

zaczyna się przycinanie internetu - nadajniki się zapychają więc trzeba jakoś się ratować, z jednej strony kasiurę z play ładnie jest przytulać z drugiej strony swoim klientom trzeba kurek przykręcić aby zrobić miejsce dla fioletowych, na razie w wersji jednorazowej a za chwilę przytną kolejne pakiety i bonusiki.Poza tym orange osiąga paranoję - odpaliłem bonus 20Gb na 20-lecie i wykorzystałem 15Gb w 1 czy 2 dni i mi de-bi-** zablokowali SIM z powodu nadużycia art 18 reg orange na kartę! czaicie??? ja już nie ogarniam tego pomarańczowego gó***

Odpowiedz

35. ~hm
0

2018-04-04 13:59:29

30@ Tak, dopóki operator nie wpadnie na pomysł by albo podnieść kwotę abo o 5zł albo zmniejszyć ilość minut w usłudze patrz pakiety rozmów za granicę z t-mobile i playa. Dlatego karta lepsza,bo jak oferta się psuje to zmieniasz opa bez zobowiązań kar itp.

Odpowiedz