DAJ CYNK

[Aktualizacja] LG V30 z prezentem oraz inne nowości i zmiany w Play

19.04.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3670

Ważne 4

3

Mamy dla Was kolejną porcję informacji na temat zmienionych cen urządzeń oraz nowości w ofercie sieci Play.Mamy dla Was kolejną porcję informacji na temat zmienionych cen urządzeń oraz nowości w ofercie sieci Play.

Smartfon LG V30 możemy mieć już za 9 zł na start (obniżka o 490 zł), przy dopłacie do abonamentu w wysokości 110 zł. Kupując ten model w kolorze Rasberry Rose, otrzymamy zestaw kosmetyków NYX o wartości 277 zł. Wybierając inny kolor, w prezencie dostaniemy okulary marki Plantwear o wartości 299 zł.

LG V30 to w Play telefon tygodnia (nowy system sprzedaży, więc będzie ich więcej), podobnie jak iPhone SE 32 GB, który możemy kupić za 1 zł na start, a później dodatkowe 70 zł co miesiąc (w stanie nielimitowanym).

Wśród urządzeń, którym w Play od 19 kwietnia 2018 roku zmieniają się ceny, znajdziemy między innymi smartfony:


Zobacz: zmiany cen urządzeń w sieci Play

19 kwietnia 2018 roku wystartują także dwie nowe promocje w Play Internet:
  • Play Internet Bez limitu GB II z rabatem 10 zł,
  • Play Internet Domowy z NET BOX z rabatem 10 zł.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy już są abonentami sieci Play. W ramach ofert Internet jest nielimitowany, ale po wykorzystaniu w danym miesiącu 100 GB zostanie ograniczona prędkość przesyłania danych.

[Aktualizacja]

Nowa promocja czeka na osoby, które zdecydują się przedłużyć umowę na telefon w Play. Będzie ona polegać na zwiększonym limicie gigabajtów, przy których można korzystać z połączenia z Internetem z pełną dostępną prędkością. W ofercie Replay Stan Nielimitowany otrzymamy nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y, MMS-y i Internet bez limitu danych. Jego prędkość będzie zmniejszona po wykorzystaniu:
  • 20 GB w taryfie SOLO za 60 zł,
  • 30 GB w taryfie DUET za 90 zł (45 zł na każdą kartę SIM),
  • 40 GB w taryfie RODZINA za 35 zł za każdą kartę SIM (3-8),
  • 50 GB w taryfie RODZINA za 40 zł za każdą kartę SIM (3-8).

Opłaty uwzględniają rabat za e-fakturę (5zł) oraz za zgody marketingowe (5zł).

Kolejna nowość to Karta Grupowa z Internetem Elastycznym, gdzie za każde rozpoczęte 10 GB danych zapłacimy 10 zł. Oferta działa tylko łącznie z promocją Karta do telefonu w taryfach DUET i RODZINA, o których wspomniano wyżej, przy umowie na 28 miesięcy.

Abonenci sieci Play, którym nie zależy na dużych pakietach Internetu w telefonie, mogą skorzystać z promocji Replay Stan Nielimitowany Mini. Płacąc 25 zł miesięcznie otrzymamy nielimitowane połączenia do wszystkich, jedną stawkę za SMS-y i MMS-y (0,19 zł) oraz 1 GB Internetu.

Zobacz: Nowości w Play Now

Źródło tekstu: wł

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się