DAJ CYNK

[Aktualizacja II] Play i nowa oferta... ubezpieczeń

12.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14035

Ważne 4

29

Fioletowa sieć zaprezentowała dzisiaj nową ofertę o nazwie "Play Ubezpieczenia", dzięki której ubezpieczymy swoje zdrowie i życie oraz posiadane mienie ruchome i nieruchome.



Fioletowa sieć zaprezentowała dzisiaj nową ofertę o nazwie "Play Ubezpieczenia", dzięki której ubezpieczymy swoje zdrowie i życie oraz posiadane mienie ruchome i nieruchome.

Play Ubezpieczenia to usługa i powiązana z nią aplikacja, która umożliwi zakup ubezpieczeń przygotowanych we współpracy sieci Play i towarzystw ubezpieczeniowych. Oferta startuje od dzisiaj i skierowana jest do klientów indywidualnych. Na początek dostępna będzie aplikacja dla systemu Android, ale planowana jest też wersja na system iOS.



W markecie ubezpieczeniowym będzie około 70 produktów. Play proponuje klientom jedno z trzech ubezpieczeń, za które zapłaci operator. Przez cały rok. Pozostałe dwa można mieć za 0,99 zł.



Na dalszych slajdach z pokazanej dzisiaj prezentacji sieci Play możemy obejrzeć, co jeszcze i za ile możemy ubezpieczyć. Ubezpieczyć możemy siebie lub swoich bliskich. Składka za ubezpieczenie będzie doliczona do rachunku za inne usługi w Play.













W planach sieci Play jest dodanie do oferty kolejnych produktów ubezpieczeniowych, a także udostępnienie jej osobom niebędącym klientami fioletowej sieci. Stworzony zostanie też dedykowany usłudze serwis WWW oraz wprowadzone będą alternatywne formy płatności.

Przy okazji Play pochwalił się, że do tej pory sprzedawał oferował ok. 10 rodzajów ubezpieczeń i sprzedał łącznie 722 tys. polis.

Aktualizacja

W ramach pakietu Freemium (czyli ubezpieczenia opłacane przez operatora) klienci mają do wyboru:

  • Naprawy Domowe - pokrycie kosztów napraw sprzętu AGD w przypadku awarii,
  • Wsparcie Prawne - dostęp do konsultacji prawnych w sprawach związanych z życiem prywatnym i zawodowym ubezpieczonego,
  • Gryzący problem - czyli zorganizowanie i pokrycie kosztu badania, które sprawdza, czy doszło do zakażenia boreliozą po ugryzieniu kleszcza.

Produkty ubezpieczeniowe są dostarczane przez firmy: Allianz, BNP Paribas Cardif, Compensa, Gothaer, InterRisk, Nationale-Nederlanden, Oney, Uniqa. Partnerem technologiczno-wdrożeniowym Play Ubezpieczenia jest firma Protect.me.

Aktualizacja II

Jak zwykle po wprowadzeniu nowości, rzecznik Play zorganizował transmisję z pytaniami i odpowiedziami do twórców usługi. W dużym uproszczeniu - wszystkie informacje na temat wariantów ubezpieczeń znajdziemy w aplikacji. Zarówno warunki, zakres usług, kwoty ew. wypłat, jak i formy kontaktu w celu zgłoszenia szkody. Nie ma co ukrywać, wymienienie wszystkich dostępnych opcji byłoby ciężkim zadaniem.

Pomimo tego, że aplikację ze Sklepu Play może pobrać każdy, skorzystać z usług mogą tylko abonenci Play. Ubezpieczenia uruchamiają się wraz ze startem nowego okresu rozliczeniowego na koncie klienta.

Podczas konferencji został również zapowiedziany dalszy rozwój ubezpieczeń. W przyszłości ma ich być jeszcze więcej, w tym opcje dopasowane wyłącznie dla klientów sieci Play.



Pobierz: aplikację Ubezpieczenia Play z Google Play

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
74. ~jaro
0

2017-12-21 18:23:10

Fioletowi zamiast zainwestować w swoją beznadziejną sieć wolą promować gejów, pseudo aktorki teraz ubezpieczenia.

Odpowiedz

73. TomekO
0

2017-12-14 11:12:29

@73 ZUS też szybko załatwia sprawy. Odmownie ;) Mój ojciec starał się o wcześniejszą emeryturę. Skończyło się w sądzie. Akurat ZUS szybko się uporał z odmową. Sąd jednak nierychliwy ale sprawiedliwy i po ponad 2 latach przyznał świadczenie od dnia złożenia wniosku. Spokój i opanowanie może nas uratować bo to ręce opadają czasami :(

Odpowiedz

0

2017-12-13 23:53:13

@71 U mnie chodziło akurat o ubytek na zdrowiu w wyniku wypadku i odszkodowanie z ZUS i PZU. Daj spokój, tragedia. Kopanie się z koniem.

Odpowiedz

71. TomekO
0

2017-12-13 19:11:06

@68 słoneczny ja mam zupełnie inne zdanie. Miałem groźnie wyglądającą kolizję. Uszedłem z życiem. Jeżeli chodzi o ubezpieczenia i regulacje prawne to jest super. Dwie godziny po kolizji wyjechałem samochodem zastępczym z OC sprawcy. Kluczem jest skorzystanie z profesjonalnego ASO producenta samochodu. Tam żyją właśnie z napraw samochodów po kolizjach to i dadzą sobie radę z każdym ubezpieczycielem. Ważna, mimo wszystko, jest też Policja na miejscu zdarzenia i przyznanie się do winny sprawcy. Lepiej niż przyznanie się na papierze którą sprawca może odwołać. Ubezpieczyciel sprawcy oczywiście w kosztorysie niezłe kwiatki proponował. Części po cenach ze sklepu internetowego które nie są dostępne itp. Mimo wszystko byłem z 1000 zł do przodu. Najważniejsze życie. Jestem cały i zdrowy.OC samochodu akurat jest bezpieczne bo w OWU są chyba warunki prosto z ustawy. Inne ubezpieczenia trzeba dokładnie przeczytać i zrozumieć. Jak są przydatne to się kupuje.

Odpowiedz

70. iphoneski
0

2017-12-13 12:46:05

@68 dobrze gadasz. Muj znajomy w tym robi. No i dostałem ofertę, mogę kupić ubezpieczenie, gdy opłacam w danym miesiącu jestem ubezpieczony, ale jak zapomnę raz zapłacić to tak, jakbym zrezygnował, po prostu uznają, że nie chcę już tego. No i niby fajnie, bo jak mam chęć to mogę sobie płacić, ale jak w danym miesiącu bym zapomniał, wyjechał na wakacje i tam bym miał wypadek to nie zobaczę nawet grosza. Ten ktoś był zdziwiony niesamowicie, że nie chciałem takiej super oferty. Tak samo z ubezpieczeniem telefonu w t-m. Niby spoko, bo 5 zł do faktury tylko, nie jest dużo. Ale potem wyszło, że po pierwsze nie możesz zrezygnować, a po drugie to ubezpieczenie tak właściwie nie dawało nic. Dlatego odkładam sobie to, co bym wydał na ubezpieczenia, trochę już tego mam, a jeszcze nic mi nie jest. I zbieram dalej.

Odpowiedz

69. ~
0

2017-12-13 12:16:05

@68 Potwierdzam. Każda ubezpieczalnia musi z czegoś żreć i żyć. Nie mam zaufania nawet do ubezpieczeń OC jako poszkodowany. Tylko odwołania od odwołań z drogą sądową na końcu wchodzą w grę. Dla poszkodowanych to jest męczarnia, a dla sprawców żadna odpowiedzielność poza wyższą składką. Ubezpieczenia sprzętu od niczego to musi być tylko przekręt.

Odpowiedz

0

2017-12-13 11:45:46

@62 Nazwijmy rzeczy po imieniu. Prawnicze mafie rządzą tym sektorem. Miałem wypadek i czekała mnie droga przez mękę. Odwołania i odwołania od odwołań. Teraz nie podniecam się żadnymi ubezpieczeniami, a zaoszczędzone pieniądze inwestuje w różne małe interesiki.

Odpowiedz

67. ~Wyjaśnienie
0

2017-12-13 10:43:15

@65 Twoje pytanie wyjaśnia: gsmonline.pl to sie nazywa DOSPRZEDAJE.

Odpowiedz

66. jarekt
1

2017-12-13 10:37:53

@65 lyczko: składkę :)

Odpowiedz

65. lyczko
1

2017-12-13 10:17:13

Ubezpieczenie sprzętu AGD, zapis z regulaminu:Zakres ochrony ubezpieczeniowej nie obejmuje następujących kosztów:1) dojazdu, robocizny, materiałów i części zamiennych w przypadkuinterwencji specjalisty;Czyli co obejmuje?

Odpowiedz

64. ~arczi
-1

2017-12-13 09:11:38

Mam znajomego co pracuje w play. Narazie to tylko ta ochronę wyświetlacza wciskali i tyle, żadnych innych ubezpieczeń. Niby skąd się maja na tym znać. Jest od tego infolinia i tam zajmują się bardzo kompetentni studenci pracujący dla firmy ubezpieczeniowej :-) Rotacja u kumpla jest faktycznie duża, ale wiadomo że z ludźmi to ciężka praca szczególnie w Polsce gdzie za 2 zl Polak zabiłby Polaka.

Odpowiedz

63. ViNYL
0

2017-12-13 08:36:17

@61: Oj nie wiem, przy ich wiedzy i umiejętnościach mogłoby się to skończyć rozstrojem żołądka. Stąd prosta droga do ubezpieczenia medycznego, wypadkowego itp., które... pewnie będzie miało taki przypadek sprytnym zapisem wyłączony z odpowiedzialności :D

Odpowiedz

62. ~mkkot
0

2017-12-13 08:35:24

Swoją drogą, jesteście ubezpieczeni od czegoś? Pomijam kierowców. Jestem już parę dobrych lat po studiach, narażam się głównie jeżdżeniem na rowerze i wycieczkami górskimi, ale jakoś do tej pory nigdy sobie niczego nie zrobiłem i nie zamierzam. Oferty ubezpieczeń jak czytam OWU są pisane typowo pod wyciąganie kasy. Stąd nie posiadam żadnego ubezpieczenia poza własnymi oszczędnościami i zastanawiam się czy na pewno mądrze robię.

Odpowiedz

61. ~
0

2017-12-13 05:30:45

Równie dobrze mogą zrobić w punktach Play salonik piekarniczy, sklep mięsny i warzywniak.

Odpowiedz

60. ~
0

2017-12-13 05:28:21

Sprzedawać ubezpieczenia będą ci sami sprzedawcy, co to oferty telefonicznych nie znają dobrze? Przecież od nich nic się nie dowiemy o ubezpieczeniach, oni tylko potrafią podsuwać umowy do podpisania.Pewnie jeleni znajdą ale trzeba przestrzegać przed takimi firmami. W ubezpieczeniach jest przeważnie ktoś, kto siedzi w branży dłużej a w Play przy ich dużej rotacji w salonach sprzedaży jest problem znaleźć kompetentne osoby odnośnie ofert telefonii a teraz będą jeszcze handlować ubezpieczeniami.Nie podpisywać i unikać jak ognia, bo kłopoty zaczną się kiedy będziemy potrzebować skorzystać z takiego ubezpieczenia.

Odpowiedz