DAJ CYNK

[Aktualizacja II] Nowy Plus Internet na Kartę z LTE

25.03.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 66944

Ważne 15

6

Od 27. marca Plus wprowadza LTE w ofercie prepaid - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Nowy Plus Internet na Kartę to także minuta za 29 groszy i SMS za 19 groszy. 300 kB transmisji kosztuje 1 grosz.

Od 27. marca Plus wprowadza LTE w ofercie prepaid - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Nowy Plus Internet na Kartę to także minuta za 29 groszy i SMS za 19 groszy. 300 kB transmisji kosztuje 1 grosz.

Doładowanie

Bonus

Bonus i kwota z doładowania dają razem

Okres ważności

10 zł

7,05 MB

300 MB

7 dni

20 zł

745,5 MB

1,3 GB

14 dni

30 zł

1,15 GB

2 GB

30 dni

50 zł

4,1 GB

5,5 GB

60 dni

75 zł

6,4 GB

8,5 GB

90 dni

100 zł

12,15 GB

15 GB

120 dni




Transfer nocny (50 GB transferu w godzinach 1-7) kosztuje 10 zł miesięcznie. Dostęp do sieci LTE także będzie płatny 10 zł, ale w ramach promocji trwającej do odwołania opłata nie będzie pobierana. W sprzedaży znajdzie się też zestaw z modemem LTE ZTE MF821 (do 100 Mb/s) za 349 zł.

[Aktualizacja 15:28] Zaktualizowaliśmy tabelę dodając samą wartość bonusa po doładowaniu oraz łączny pakiet transmisji, jaki można wykorzystać przy założeniu, że kwotę doładowania także przeznacza się na usługę transmisji danych.

[Aktualizacja 16:57] Ważność podana w tabeli to ważność bonusu, a nie konta na usługi i połączenia wychodzące. Przykładowo, doładowując konto kwotą 150 zł, otrzymuje się 30 zł ekstra (razem 180 zł na konto główne) oraz przedłużenie ważności konta na usługi wychodzące o 150 dni. Dodatkowo 12,15 GB bonusu transmisji danych (czyli najwyższy, taki sam jak dla 100 zł).

Bonusowa transmisja danych nie sumuje się, czyli nie da się przedłużyć niewykorzystanego pakietu bonusem z nowego doładowania. W pierwszej kolejności wykorzystywany jest najstarszy bonus.

Źródło tekstu: wł

Tagi: LTE plus
Komentarze
Zaloguj się
217. toms
0

2014-04-19 21:48:54

Uważajcie na tę ofertę! Zmiana taryfy lub blokada wychodzących WYŁĄCZA BONUS MB PO DOŁADOWANIU!!! Tej informacji nie ma w żadnym regulaminie!! Aby uniknąć blokady i przepadku środków włączyłem "więcej przez rok" doładowałem i powróciłem do Nowego Plusa Na Kartę. Po jakimś czasie okazało się, że po doładowaniu bonus NIE ZOSTAŁ PRZYZNANY. Telefon do BOK-u ujawnił skandaliczną praktykę tego operatora, w postaci wyłączenia wspomnianego bonusu. Jego ponowna aktywacja jest możliwa TYLKO przez BOK ( koszt 1,97 zł ), kod *136*11*01# NIE DZIAŁA. Co ciekawe, samodzielne wyłączenie bonusa kodem *136*00*01#, działa jak najbardziej. Dla wszystkich użytkowników: sprawdzajcie kodem *136#, czy macie włączony bonus za doładowanie. W przeciwnym razie kontaktujcie się z BOK-iem zanim doładujecie konto. ~216- kod na sprawdzenie MB: *121#, a po wyczerpaniu bonusa wg stawki 1gr = 300 kB. Wesołych Świąt!

Odpowiedz

216. ~Niezadowolony
1

2014-02-22 20:46:56

Ale kicha ten internet na kartę w plusie. Nawet nie można sprawdzić kodem ile zostało danych. W Play przynajmniej wszystko przezroczyście, a w plusie zagrywki w ciuciubabkę jak w filmie /''seksmisja/''.

Odpowiedz

214. ~Krzys
0

2013-10-15 06:55:04

Do Ania - W nowym plus na kartę za 15 zyli ważność konta to 14 dni. Patrz na odwrocie koperty. Piszecie dużo ciekawych rzeczy w sprawie dodatkowych bonusów. Czy coś takiego można aktywować w nowym internecie na kartę i w jaki sposób wygląda zapłata za taką aktywację? Karty chcę używać tylko w modemie do lapka. W abonamencie po prostu ściągneli by mi to z miesięcznej kwoty, ale w wersji prepaid mogą sobie co najwyżej ściągnąć majtki - jak na karcie nie będzie środków to nic nie pobiorą. Nie wiem po co mi informacja że 300kB za 1 grosz skoro mam limit na ilość danych. Po przekroczeniu limitu jak rozumiem ruch internetowy zostanie zablokowany.

Odpowiedz

213. ~6655
0

2013-10-15 06:47:55

5555

Odpowiedz

212. ~Ania
0

2013-10-14 10:30:34

Kupiłam starter za 15 zł i 1 GB na start, na tablecie pisze mi, że wykorzystałam 200 MB w 3 tyg. a internet już nie odbiera, zasięg w sieci jest a internetu brak. Może mi to ktoś wytłumaczyć? Pierwszy raz korzystam w internetu na kartę.... Proszę o pomoc, z góry dzięki :-)

Odpowiedz

211. ~seba
0

2013-10-13 04:02:28

Czy mozna w plusie internet na karte kupic jakies pakiety zeby mozna bylo w dzien serfowac. Bo nocny mam 50gb a mam 130zl na kacie

Odpowiedz

209. ~pepo84
0

2013-09-13 18:51:39

doładowałem za 50 i nie dostałem bonusu. coś tu jest nie tak

Odpowiedz

208. ~Rudy
0

2013-08-24 21:45:54

Doładowałem 30zł i dostałem 1,15gb gratis. Na stronie plusa pisze że kwota 30zł starczy na 2gb. A tu niespodzianka po ściągnięciu 1,6gb (upload i download) przyszy sms-y 1. Pakiet 1,15gb wykorzystany 2. Brak srodków na koncie 0.00 zł. A nie powinno byc tak za 30zł 1,15+2=3,15GB Do wykorzystania?

Odpowiedz

206. ~nemo
0

2013-08-02 17:54:40

Dlaczego nie mogę aktywować "nocnego transferu"?

Odpowiedz

205. ~jano
0

2013-07-10 23:15:40

po co wam LTE? , HSPA+ w zupełności wystarcza , prędkość spokojnie do 10M, wysyłanie 2M, właśnie zmieniam na Plusa, ale tylko sam sim , dobra oferta i umowa na czas nie określony, masz telefon to masz rabat, za 65 zł 20Gb, www nielimitowane , nocny transfer i 3gb na YT

Odpowiedz

204. ~Daro
0

2013-06-30 22:44:19

Wygląda na to, że jest to obecnie najlepsza oferta internetu na kartę na rynku: http://telewizja-internet-telefon.eu/2013/06/nowy-plus-internet- na-karte/

Odpowiedz

203. ~Zenek
0

2013-05-10 18:55:11

Kupiłem starter za 9 zł z LTE bo chciałem sprawdzić jak to się ma do prędkości, niby jestem w zasięgu LTE, telefon Galaxy S4 i *** Nie mogłem uruchomić LTE, a połączenia z 2601 zjadły mi wartość startera. Problem dalej nierozwiązny - Shit jakich mało, a chciałem przenieść numer z Orange.

Odpowiedz

0

2013-05-07 00:27:13

czy komuś udało się włączyć promocję: dostęp do LTE na starym numerze? W regulaminie jest napisane, że promocja dotyczy TYLKO nowych starterów... Ja zmigrowałem kodem do Nowy Plus Internet na Kartę i potem wymieniłem w punkcie kartę na USIM ale karta nie loguje się do LTE, łapie tylko 3G... Problem zgłoszony do BOK, ale według nich na starym numerze LTE nie będzie działać nawet po wymianie SIM...

Odpowiedz

201. ~Nick
0

2013-05-01 00:23:34

Pod wpływem tego artykułu i komentarzy pod nim postanowiłem uruchomić się w Plusie. Jestem zachwycony. Net działa rewelacyjnie, transfer testowałem póki co z chomika i leci 700-800KB/s na moim wysłużonym modemiku HSPA. Pakiet nocny już włączony i czeka na 1 w nocy :) Szał pały panowie. I żegnam chłodno Orange bo przegięliście na całej linii wyłączając najpierw przelewy sms, potem promocję Sobota i jeszcze 5 innych promocji. To się już w głowie nie mieści, a pan Wojciech "fraud" Kłamczyński wymyśla kolejne bajki dla dorosłych. Dość.

Odpowiedz