DAJ CYNK

[Aktualizacja II] Koniec Play na kartę Rok Ważności Konta?

21.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 32121

Ważne 22

6

Jak informują użytkownicy ofert Play na kartę, operator wycofał taryfę Play na kartę Rok Ważności Konta.Jak informują użytkownicy ofert Play na kartę, operator wycofał taryfę Play na kartę Rok Ważności Konta.

Osoby korzystające z oferta na kartę sieci Play straciły możliwość zmiany planu taryfowego na Play na kartę Rok Ważności Konta zarówno przez Play24, jak i Menu *163# oraz przez kod USSD *163*2#. Pracownicy operatora obsługujący forum Play informują, że możliwość zmiany taryfy powinna być dostępna, ale cały czas zajmują się weryfikacją sprawy. Podobna sytuacja ma miejsce z taryfą MiniMax.

Zaletą taryfy Play na kartę Rok Ważności Konta było tytułowe wydłużanie ważności konta na połączenia wychodzące o 365 i 455 dni na połączenia przychodzące po każdym doładowaniu kwotą 5-300 zł. Wycofanie taryfy jest logiczne z punktu widzenia operatora po wprowadzeniu taryfy odNowa.

Zobacz: Play odNowa - nowa oferta na kartę

Aktualizacja

Jak możemy przeczytać na forum Play, oferta Play na kartę Rok Ważności Konta nie zostanie wycofana, a migracja podobno została już przywrócona.

Aktualizacja II

Rzecznik Play poinformował, że brak możliwości migracji był spowodowany chwilowym błędem systemowym.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się