DAJ CYNK

[Aktualizacja II] Heyah non-stop - szczegóły oferty

14.05.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 52327

Ważne 16

22

15. maja Heyah wprowadzi pierwszą w swojej historii ofertę abonamentową. W ofercie są nielimitowane połączenia, SMS-y i transmisja danych, a także możliwość dokupienia telefonu na raty.

15. maja Heyah wprowadzi pierwszą w swojej historii ofertę abonamentową. W ofercie są nielimitowane połączenia, SMS-y i transmisja danych, a także możliwość dokupienia telefonu na raty.

Wybierając heyah non stop, klienci zawierają umowę na czas nieograniczony na stronie internetowej Heyah. Abonament w ofercie bez telefonu wynosi 29 zł i w ramach tej opłaty klienci mogą wykonywać nieograniczoną ilość połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych. Istnieje możliwość rozszerzenia swobodnej komunikacji o nieograniczone wiadomości SMS w Polsce za 9 zł.

Heyah non stop to również swoboda korzystania z Internetu. Pakiet danych o wielkości 500 MB, który dla większości użytkowników smartfonów jest w zupełności wystarczający można aktywować za 9 zł. Jeżeli klienci będą potrzebowali większej liczby danych, to po wykorzystaniu pierwszego pakietu otrzymają kolejny w tej samej promocyjnej cenie.

W ofercie Heyah non stop klienci mogą również kupić telefon na raty w dowolnym momencie, w tym przypadku warunki korzystania z usług telekomunikacyjnych opisane powyżej pozostają bez zmian. Klient kupując odpowiedni dla siebie telefon wybiera jedynie wartość raty odpowiadającej temu modelowi oraz czas, przez który będzie je spłacał. Dostępne będą trzy różne wartości rat, 60, 40 oraz 30 zł, które klient będzie spłacał przez odpowiednio 6, 12 lub 24 miesiące.

Liczba rat

6

12

24

Wysokość raty

60 zł

40 zł

30 zł

Samsung S5610

1 zł

 

 

LG E400 Swift L3

1 zł

 

 

Samsung S5360 Galaxy Y

1 zł

 

 

Samsung S6500 Galaxy Mini 2

79 zł

1 zł

 

Sony Xperia E

109 zł

1 zł

 

LG E610 Swift L5

109 zł

1 zł

 

Samsung Galaxy Ace 2

249 zł

129 zł

1 zł

Sony Xperia J

249 zł

129 zł

1 zł

Alcatel Idol (6030)

349 zł

229 zł

1 zł

HTC Desire X

419 zł

299 zł

59 zł


Koszt aktywacji - 1 zł.

[Aktualizacja 16:33]
Cena wiadomości bez pakietów to 9 groszy za SMS-a i 19 groszy za MMS-a. 100 kB transmisji to cennikowy koszt 0,19 zł.

[Aktualizacja 02:12]
Zobacz: regulamin oferty "heyah non stop - www"
Zobacz: regulamin oferty "heyah non stop z telefonem na raty - www"

Źródło tekstu: Heyah

Tagi: Heyah
Komentarze
Zaloguj się
316. omega214
0

2014-02-10 18:11:14

Witam wszystkich Czytam te wypowiedzi bo chciałem się czegoś konkretnego dowiedzieć o sieci heya. Ludzie jak coś piszecie piszcie konkretnie, porąbało was !!! jeden nie może poczekać na aktywacje, drugi narzeka że przesyłka nie doszła na czas. Płacicie za abonament 30 zł i chcecie wszystko na już, na teraz. Może mają wam dopłacać za korzystanie z telefonu, konsultanci też ludzie zapieprzają za grosze abyście mieli tanie minuty. Cierpliwości wszystkim życzę i wyrozumiałości

Odpowiedz

315. ~PawellB
0

2013-10-22 21:49:31

Lubie wracac na ta strone ale musze przyznac ze ciezko bylo ja znalezc w google, byla gdzies na 2 stronie. Przydalo by sie jej pozycjonowanie polecam wpisac w google : seo stronka z seo poradami i znajdziesz tam ciekawy i darmowy sposob na podniesienie pozycji w wyszukiwarkach

Odpowiedz

314. ~Przemo
0

2013-06-10 19:15:04

Nie polecam oferty Heyah. Początkowo wykupiłem mamie nr w nju.mobile...rewelcyjna obsługa, informacje o statusie zamówienia, możliwość wybrania numeru. Poczułem się jakbym miał do czynienia z nową firmą, a nie z TP S.A. pod sztandarem Orange. Niestety zasięg nie pozwalał na swobodne łączenie. Umowa została wypowiedziana. No to wybraliśmy Heyah, bo podobna i zasięg w domu ok. I zaczęły się problemy. Potwierdzili przyjęcie zamówienia i napisali, że będą informować o statusie zamówienia. Karta SIM miała być do 4 dni roboczych. Minęło kilka dni więcej. Nikt nie potwierdził statusu. Gdy dzwoniłem do Heyah nikt i nic nie wiedział o temacie, nie potrafili nic powiedzieć o zamówieniu, bo nie mają dostępu....W końcu nieoczekiwanie przesyłka przyszła. Po rozmowie z konsultantką numer miał być aktywny w ciągu 30min. Nie był, po kilku godzinach telefon. Pan mówi, że nie pół godziny a 4 godziny (skąd oni biorą te teksty). A po 4 godzinach dalej nie ma sygnału w komórce....No to kolejny telefon (chyba chodzi im o kasowanie za połączenie telefoniczne? ) Pan powiedział, że wystąpił jakiś błąd ( a ja sobie myślę, ze jakaś awaria, nie są przygotowani na nową promocję, a kartę SIM nie dostajesz z logiem Heyah a z logiem t-mobile)....NIE POLECAM Nju Mobile przygotowało się do wprowadzenia usług. U innych to jakieś pospolite ruszenie, bez przygotowania, bez koordynacji, bez dedykowanego systemu. Mnie, moją rodzinę i znajomych stracili jako potencjalnego klienta...Dodatkowo nie możesz sobie wybrać numer tel jak Nju....

Odpowiedz

313. ~pabloki
0

2013-05-30 20:00:22

@marta111 czyżbyś chciała odejść od play? Sprawdz czy nie masz jakiś zaległych płatności ( nawet jesli masz kredyt w banku) czy nie byłaś wpisana do BIK, czy nigdy nie zalegałaś ze zobowiązaniami , czy kiedys orange nie rozwiązał z Toba umowy z Twojej winy, czy nie masz zaległych płatności, czy wszystkie dane są poprawne. Jeśli masz aboonament to czy upłynął już okres wypowiedzenia( z tego co piszesz wychodzi na to że nie bo piszesz że bedziesz musiała miesiąc dłużej zostać)

Odpowiedz

312. ~marta111
0

2013-05-30 19:13:15

że przepraszam co miałam zrobić? no tak, bo przecież każdy przed przeniesiem numeru idzie do operatora i sprawdza czy jego dane są u tego operatora poprawnie zarejestrowane - to przeciez pierwsza czynność, która przychodzi każdemu do głowy, ze też mi nie przyszła! To po pierwsze. Po drugie: nie chodzi o to, że nie przenieśli numeru, ale o to, że nie powiadomili W OGÓLE o tym, że numeru nie przeniosą oraz o to, że nie udzieli żadnej informacji dlaczego tak się stało. Po trzecie chciałam wyrazić swoje zdziwienie, ze ludzie wynajęci przez orange do wychwalania nju na forach pracują nawet w święta - moze od postu wam płacą i stąd to poświecenie?

Odpowiedz

311. ~
0

2013-05-30 17:26:39

@310 - a czy chociaż upewniłaś się, że u starego operatora był numer zarejestrowany poprawnie? Nie, po co, lepiej stękać...

Odpowiedz

310. ~marta111
0

2013-05-30 16:00:48

czy ktos wreszcie zablokuje tych naganiaczy z nju? próbowałam przeniesc numer do nu i skutek jest taki, że bede musiala zostac ze starym operatorem miesiac dluzej, bo nju nie powiadomilo mnie, że nie dali rady przeniesc numeru. Nie było żadnej informacji z ich strony mimo, że jak skladalam zamówienie na stronie kilka razy zapewniali, że beda mnie o wszystkim informowac i mailowo i smsem. Skoro nie ma informacji, bylam pewna, że wszystko w porzadku i procedura trwa, az cos mnie tknelo, żeby zalogowac sie na ich storne, a tam info, że nie przeniosa numeru. Zero info dlaczego. Dzwonie na infolinie, a pani mówi, że ona nie wie. Nie wie i koniec kropka. Podziekowalam za nju i nawet gdyby mieli rozmowy za 10zł to z taką obsługa klienta sie do nich nie przeniosę. Paimetajcie, że jak jest dobrze, to jest dobrze, ale w razie jakichkolwiek problemów będziecie bulić 5zł za każdy telefon na infolinię, oczywiscie możecie napisać też do nich darmowo maila, ale na tego mogą odpowiedziec za na przyklad tydzien i odpowiedz może być taka jak ja uslyszalam: "nie wiem". i co wtedy? heyah i RBM maja przynajmniej taka możliwość, że w razie klopotów można podajesc do salony play czy tmobile. w nju nie mozna tego zrobić. w praktyce jest sie skazanym na laske - może jak im sie zachce to odpisza na maila/

Odpowiedz

309. ~totamto79
0

2013-05-26 21:03:35

chcialbym sie dowiedziec jakie sa stawki w heyah na abonament za granica w roamingu ile za wykonane połączenie i odbieranie oraz jaka stawka za sms jezeli ktos wie niech pisze bo w regulaminie niemoge doczytac :)

Odpowiedz

308. ~abc
0

2013-05-26 18:50:43

chodz do nju. Po co w heyah siedziec. Ja ide do nju od 7 czerwca. Wlasnie zlozylem dyspozycje. Poza tym ciekawe skad bym mial wyciagnac jakis rachunek jak ja nie mam nic na siebie w chwili obecnej. Nawet kablowki pradu gazu itp. Nie place nic na siebie. Ich powalillo. Nju juz przyjelo wniosek i oczekuje na sprawdzenie.

Odpowiedz

307. ~Heyah-> Man
0

2013-05-25 12:45:12

Chciałem odejść z oferty telefon bez umowy z planem 50 i chciałem podpisać umowę w promocji non-stop! Jakie było moje zdziwienie, gdy dowiedziałem się, że musi być zaświadczenie o umowie na czas nieokreślony( moja umowa jest na czas określony-długoterminowa nie spełnia wymogów). Ok-przełknąłem to,ale.... dalej oczy mi sie co raz bardziej otworzyły. Bowiem upierając się, że tak chcę i już.... abonament w Heyah-> dowiedziałem się,że muszę oprócz dowodu osobistego, do wglądu kuriera(kopia dowodu-wraca z nim do ich siedziby) wysyłać razem z kopią dowodu-UWAGA!!! Jakikolwiek Oryginał Rachunku-za czynsz, albo prąd,albo kablówkę itp.! Oryginał!!! Jeśli to mi w jakiś sposób nie pasuje, mogę wysłać kopię wyciągu przelewu płatności np. z kablówką, abonament telefoniczny itp. Kopię przelewu- z pełnym moim numerem konta, kwotą ,adresem itd. i do kogo poszedł ten przelew. Do czego sa im potrzebne moje oryginalne rachunki płatności, albo wyciąg z mojego rachunku bankowego??? Jak to usłyszałem osłupiałem! To sie nadaje do zgłoszenia do Rzecznika Konsumentów i powiadomienia o wyciągnięcie danych osobowych! Co raz bardziej rozważam odejście z Heyah. Jako stary klient, zostałem odrzucony przez nich. Nie spełniam wymogów ichniej promocji!

Odpowiedz

305. ~Piotr
0

2013-05-24 22:02:50

Przeniosłem numer z Heyah do NJU MOBILE. W Heyah nie "pozwolili" mi przeskoczyć z karty na abonament. Głównie z tego powodu bez żalu rozstałem się z Heyah.

Odpowiedz

304. ~Calm7
0

2013-05-23 15:24:03

303). Jasne, już widzę jak Ty płacisz za internet!

Odpowiedz

303. ~berti
0

2013-05-23 15:09:49

Co do blokowania reklam w tym serwisie - płacę za przesył danych, więc blokuje reklamy i juz!

Odpowiedz

301. ~ciekawy
0

2013-05-18 07:17:28

przyjmijmy,że ktoś skorzysta z oferty no limit abonament kiedy ta oferta jest w sprzedaży,potem kiedy trwa umowa sieć wycofuje ofertę i co to znaczy dla klienta ? że sieć mu wypowie umowę ? że dalej korzysta z oferty na takich zasadach na jakich tą ofertę kupił ? pytam o to dlatego,że zdaje się Heyah no limit obowiązuje jakoś do końca lipca,a nju jeśli nic nie pochrzaniłem wg O jest marką na dwa lata,a co potem jeśli marka skończy działać a klienci będą chcieli korzystać dalej z ofert no limit ?

Odpowiedz

298. weregus
0

2013-05-16 19:29:24

czy przenosił ktoś numer do heyah za pomocą "asystenta" na ich stronie?

Odpowiedz