DAJ CYNK

[Aktualizacja II] Darmowy Internet unijny na 2 lata w sieci NetMaks

04.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 130477

Ważne 41

12

Spółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G.

Spółka Milmex Systemy Komputerowe, w ramach budowy infostrady NetMaks, uruchamia usługę darmowego, bezprzewodowego, szerokopasmowego Internetu w technologii WiMAX 4G. Rozwój oferty darmowego dostępu do sieci możliwy jest między innymi dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej. Całkowita wartość przeprowadzonej inwestycji, w tym rozbudowy infrastruktury i uruchomienia sieci, sięga 600 mln zł.

Infostrada NetMaks to sieć telekomunikacyjna, która umożliwia szybki dostęp do bezprzewodowego internetu, telefonii cyfrowej i innych usług multimedialnych, w szczególności stanowiąc nadzwyczaj pożądane szerokopasmowe medium na obszarach, gdzie brak jest sieci kablowych. Sygnał nadawany jest w standardzie WiMAX 802.16e na licencjonowanym paśmie częstotliwości 3,5 GHz, dzięki czemu sieć jest wolna od zakłóceń i może osiągnąć prędkość transferu nawet do 150 Mb/s.

Darmowy internet unijny oferowany jest przez całą długość trwania umowy - na okres 2 lat. Użytkownik otrzymuje łącze 1Mb/s z dynamicznym rozszerzeniem do 10Mb/s (zależy to od obciążenia sieci). Operator nie stosuje ograniczeń: sesja nie jest przerywana, nie ma filtrowania portów ani limitów transferu. Oferta jest taka sama we wszystkich regionach, w których firma posiada sieć.

W ofercie operatora dostępne są także usługi płatne np. abonamenty z szybszym limitem transferu, usługi telefonii cyfrowej czy też monitoring bezprzewodowymi kamerami IP.

Obecnie NetMaks obsługuje okolice następujących miast: Kraków, Tarnów, Opole, Nysa, Częstochowa, Lublin, Zamość, Chełm, Przemyśl, Zgorzelec, Kuźnia Raciborska, Wodzisław Śląski, Bielsko-Biała, Wisła, Skoczów, Żywiec, Wieluń, Kępno, Suwałki oraz Augustów. Zasięg usługi jest systematycznie powiększany.

[Aktualizacja - 7 marca 21:00]

Od dwóch dni oczekujemy na regulaminy usługi, niestety jak poinformował nas przedstawiciel firmy, są one jeszcze poprawiane. Regulaminów nie ma na stronie internetowej, ale co ciekawe inny z pracowników zapewnia, że są one do wglądu w punkcie sprzedaży. Z informacji, które do tej pory uzyskaliśmy od pracowników Milmex wynika, że promocja "Internet za darmo" jest ofertą limitowaną ilościowo w danym regionie.

Przy podpisaniu umowy jako zabezpieczenie za przekazany sprzęt wymagana jest wpłata kaucji w kwocie 2159,76 zł, która jest zwracana po zakończeniu umowy. Istnieje jednak druga opcja - klient podpisuje umowę na pożyczkę z bankiem (Bankiem Pocztowym), a firma Milmex spłaca za klienta miesięczne raty, dotyczące tego zobowiązania. Klient nie ponosi kosztów tej umowy, ale musi posiadać zdolność kredytową, którą ocenia bank. Klient ponosi koszt instalacji oraz aktywacji usług w kwocie 88 zł (69zł +19zł).

Jak tylko otrzymamy oficjalne regulaminy, wiadomość zostanie aktualizowana.

[Aktualizacja - 8 marca 12:20]

Jeden z naszych Czytelników udostępnił zeskanowany regulamin oferty. Wciąż czekamy na oficjalny dokument od operatora, który prawdopodobnie będzie częściowo zmieniony.

Zobacz: zeskanowany regulamin oferty

Źródło tekstu: Milmex, wł

Komentarze
Zaloguj się
576. ~Ralph Harvey
0

2018-05-30 16:16:56

Jak mogłem kupić własny dom. Nazywam się Ralph Harvey z Windsor w Ontario w Kanadzie. Pragnę wyrazić moją serdeczną wdzięczność dla Armstrong Holdings Plc za udzielenie mi pożyczki w wysokości 73 000 USD, na zakup własnego domu o niskim oprocentowaniu 2%, na 14 maja 2018 r., Po odrzuceniu przez mój bank i inne agencje finansowe, odwiedziłem. Chcę również dotrzeć do ogółu społeczeństwa, ponieważ polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy finansowej, aby skontaktować się z tą firmą w innych, aby nie wpaść w niepowołane ręce podczas wyszukiwania odpowiedzialnej pożyczki za pośrednictwem adresu e-mail: armstrongholdingsplc@gmail.com

Odpowiedz

575. ~Eva
0

2018-01-15 15:54:02

Dzień dobry, moi ludzie, czy od tego czasu szukasz pożyczki? czy potrzebujesz pożyczki, aby rozwiązać swoje problemy w życiu? jeśli tak, to nie martw się, ponieważ jest wysłana przez Boga kobieta, która pomaga ludziom dzisiaj w naszym kraju, ona pomaga wielu z nas tutaj, jestem Eva, kobieta, która pracowała w szpitalu w moim kraju, szukałem pożyczki od kiedy wysyłam moje dzieci do szkoły i otwieram firmę, zostałem oszukany przez moich fałszywych pożyczkodawców do dzisiaj, kiedy zlokalizowałem tę firmę iw tej firmie potwierdziłem i spieniężyłem pożyczkę w wysokości 45 000 000 bez żadnego stresu i teraz jestem tu na Formularz, w którym należy podać nazwę tej firmy i powiedzieć moim ludziom, w jaki sposób pomagają wielu ludziom z innych krajów zaufać mi i polegać na nich, ponieważ są one% 100 pewni i gwarantują, ponieważ dzisiaj cieszę się, że w końcu dostałem szansę na uzyskanie Pożycz dzisiaj i skontaktuj się z e-mailem pod adresem {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ponieważ pomógł on także wielu osobom z innych krajów.Eva

Odpowiedz

574. ~
0

2015-01-06 16:07:06

Jaki kraj taka demokracja wzięli kasę państwo podatek .Putina potrafią karać a może by tak unię która dofinansowuje złodziei .Kierowcę to łatwo ukarać państwo dysponuje super środkami .

Odpowiedz

573. ~sofix17
0

2014-09-22 16:08:24

Odpowiedz

571. ~lutek
0

2014-06-27 10:16:23

Pan Seremet i jego ludzie nie mają czasu zająć się sprawą, bo są podsłuchy.One są ważniejsze niż tragedia wielu biednych ludzi!!!!Sorry taki mamy kraj.

Odpowiedz

570. ~
0

2014-05-29 10:40:07

ryba------jestem nabywcą internetu unijnego dwa lata za darmo ale niestety METMAX nie wywiązuje się z umowy i odgrudnia spłacam kredyt jaki Metmaks pobrał od banku-pocztowego a internetu jak niebyło tak nie ma czy to jest uczciwewobec ludzi którzy zaufali firmie Metmaks. ryba pływająca do góry brzuchem bez tlenu.

Odpowiedz

569. ~
0

2014-04-15 20:51:33

http://www.gpwcatalyst.pl/raporty_ebi?ph_main_content_1_start=show&ph_main_content_1_id=62652&ph_main_content_1_id_tr=1

Odpowiedz

568. ~bolek
0

2014-04-11 10:26:38

ZOSTAŁEM WY............PRZEZ NETMAKS I BANK POCZTOWY! CZY W TYM KRAJU JEST PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Odpowiedz

567. ~
0

2014-04-06 09:22:04

i po internecie ponownie, tarnów odbieram podobno z Unii, co do zwracania bankowi pocztowemu, na skowronków w oddziale trafiła mi się ............... miła obsługę, ale sprawe swoją skierowałem na policje i jestem już w sprawie prowadzonej przez Prok w Sosn,

Odpowiedz

566. ~gordona
0

2014-03-27 10:06:23

Ludzie nie płaćcie za netmaks rat do BANKU POCZTOWEGO.Okazuje się,że BANK POCZTOWY udzielił pelnomocnitwa Netmaksowi na udzielanie kredytów i od nich powinien się domagać ich zwrotu.Informacja nieoficjalna,ale z bardzo dobrego źródła(prokuratura aktualnie badająca sprawę)!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

565. ~bolek
0

2014-03-26 12:37:27

Dlaczego przed prokuraturą ma odpowiadać jeden ze wspólników afery:"UNIJNY INTERNET ZA DARMO"czyli Netmaks.Co z drugim wspólnikiem czyli Bankiem Pocztowym.Są niepodważalne dowody na to że BANK POCZTOWY udzielał kredytów z pełną premedytacją,na odległość i błyskawicznie.Czyli wyłudzał kredyty.Pani rzecznik prasowy BP w wywiadzie dla Radia RMF powiedziała ,że kłopoty Netmaksu ze spłatą kredytów zaczęły się pod koniec sierpnia 2013,a mnie udzielono kredytu na początku października.O czym to świadczy? Pytam Prokuraturę zainteresowaną tylko jednym ze wspólników.Czy BANK POCZTOWY TO ŚWIĘTA KROWA??????????????????????

Odpowiedz

564. ~ok, tarnowa
0

2014-03-24 16:52:19

DO TARNÓW- w jakiej części tarnowa mieszkasz i z którego nadajnika masz internet. ja mam z nadajnika położonego w zawadzie góra sw marcina i neta nie mam!!

Odpowiedz

563. ~tarnów
0

2014-03-17 20:54:30

internet powrócił od 12 marca 2014, szybkosc do 3 mb/sek wolniej niz poprzednio, ale działa, teraz jeszcze sprawa zwrotu wpłat za kredyt, czekam

Odpowiedz

562. ~eee
0

2014-03-06 12:59:38

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140306/POWIAT02/1 40309702 ..i tyle z tego wyszło. Jedno wielkie oszustwo!

Odpowiedz